Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Angielski w komórce

Angielski w komórce

WitekT 28 Września 2005 10:28

0 0

Serwis www.komoreczka.pl wraz ze szkołą językową EF English First przygotował program do nauki języka angielskiego w postaci apletu Java na komórki.

Program mEnglishEF zawiera:
zestawy słówek do samodzielnej nauki,
zestawy pytań testowych jednokrotnego wyboru,
listę czasowników nieregularnych wraz z odmianami.

Zestawy słówek oraz pytań testowych są pobierane w postaci lekcji, z wykorzystaniem transmisji GPRS. Po pobraniu z serwera są zapisywane w pamięci stałej telefonu i dostępne w dowolnej chwili. Podczas powtarzania materiału, użytkownik nie ponosi więc kosztów związanych z transmisją GPRS. Co tydzień, EF English First przygotowuje nową lekcję, z nowym słownictwem oraz nowymi pytaniami testowymi. Dzięki temu użytkownik w sposób regularny może zwiększać swoją znajomość języka angielskiego.
Każdy użytkownik może również stworzyć swój własny zestaw słówek i pobrać go do swojej komórki. Tworzenie własnych zestawów słów odbywa się z poziomu strony www.

Całość usługi, zarówno pobranie programu jak i pobieranie treści jest zupełnie darmowe. Więcej szczegółów na temat programu można znaleźć na stronie www.komoreczka.pl.

EF English First jest obecnie największą międzynarodową siecią szkół języka angielskiego. Około 300 000 studentów rocznie - ponad 250 szkół na świecie, w 50 krajach.

Źródło tekstu: komoreczka.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-47-21.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.