Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Aneks Macierewicza o WSI w telekomunikacji

Aneks Macierewicza o WSI w telekomunikacji

WitekT 15 Października 2007 11:14

0 0

Przewodniczący komisji weryfikacyjnej WSI Antoni Macierewicz powiedział, że w przygotowanym przez niego aneksie do raportu z weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych zawarte są informacje dotyczące m.in. zaangażowania tej służby w finanse, telekomunikację i komputeryzację.

Przewodniczący komisji weryfikacyjnej powiedział, że nowy dokument skupia się na działaniach gospodarczych, a w zasadzie antygospodarczych byłych WSI; pokazuje w jak wielkim stopniu gospodarka polska była przez byłe wojskowe służby spenetrowana i Manipulowana. Polegało to "na wchodzeniu w struktury gospodarcze i prowadzeniu, forsowaniu pewnych przedsiębiorstw, odsuwaniu innych przedsiębiorstw, dążeniu do zawłaszczenia niektórych sfer gospodarki narodowej.
Macierewicz nie chciał wyliczać wszystkich branż, w które według niego, angażowały się WSI. Jako przykłady wymienił finanse, telekomunikację, sprawy związane z szeroko rozumianą komputeryzacją.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1.  2007-10-15 11:23:15

  Szkoda ze nie ma wiecej szczegolow z tego raportu. bagno....

 • 0

  2. ~endeavour  2007-10-15 11:26:30  host: abav193.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Bardzo dobrze! Oby tylko media szeroko rozumiane zechciały plebs uświadamiać, co się wokół niego dzieje. Bo raport, aneks itd. może sobie powstawać, skoro nie ujrzy światła dziennego i nie będzie szeroko omawiany w społeczeństwie to dużego pożytku nie będzie. Ewentualnie, żeby chociaż posłużył organom ścigania w celu ukarania sprawców takiego stanu rzeczy.

 • 0

  3.  2007-10-15 12:31:22

  Macierewicz? To nie ten pan co mu zostało kilka dni na stołku? Czy to nie przypadek, że ten Pan znowu coś insynuuje na 5 dni przed ciszą wyborczą? Czy nie puści jakiegoś bąka w piątek na kilka godzin przed ciszą wyborczą?

 • 0

  4. ~robaas  2007-10-15 12:45:13  host: gmj110.internetdsl.tpnet.pl

  moge sie zalozyc ze pis cos szykuje, detonacje obstawiam na piatek, zaraz przed cisza i tak by juz sad w trybie wyborczym nic nie zrobil... taka to mamy "ekipe"... :(

 • 0

  5. ~Bleys  2007-10-15 14:03:31  host: eurofire.europe.ppdi.com

  Bo jak nasi manipuluja, penetruja przedsiebiorstwa i odsuwaja konkurencje od kontraktow, to jest z troski o Polske. A jak robia to oni, to juz proba zawlaszczenia gospodarki. Jak Kalemu ukrasc krowe to zle. Jak Kali ukrasc krowe, to dobrze.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet