Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Andrzej Zając prezesem Integrated Solutions

Andrzej Zając prezesem Integrated Solutions

orson_dzi 7 Grudnia 2017 17:27

0 0

integrated solutions

Stanowisko prezesa zarządu Integrated Solutions objął Andrzej Zając. Do zarządu powołani zostali Mariusz Chudy i Marcin Dżoga.
Andrzej Zając związany jest z firmą od jej powstania w 2011r. Odpowiadał za budowę zespołu sprzedaży, współtworzenie strategii i portfolio produktowego. Od 2016 roku pełnił funkcję wiceprezesa ds. sprzedaży komercyjnej.

Integrated Solutions jest częścią Grupy Kapitałowej Orange Polska. Oferuje klientom biznesowym rozwiązania w dziedzinie zarządzania infrastrukturą ICT o charakterze "end to end", w tym zwłaszcza w obszarze cloud computing. W planach Integrated Solutions ma m.in. wdrażanie takich usług technologicznych jak: Cloud, Digital Workspace, Analityka Biznesowa, Cyberbezpieczeństwo, rozwój oprogramowania, czy RPA (Robotic Process Automation).

Źródło tekstu: Integrated Solutions     

Dodaj do:

Tagi: is | integrated solutions | andrzej zając

w sumie: 2
  • 0

    1. ~gość  2017-12-07 17:47:45  host: a24-06-12.opera-mini.net

    Proponowali mi to stanowisko ale podziękowałem

  • 0

    2. ~Sebek  2017-12-07 18:13:30  host: ip-31-0-84-38.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie znam typa, jakis noname.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet