Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Andrzej Halicki - aukcja nie powinna zostać zatrzymana

Andrzej Halicki - aukcja nie powinna zostać zatrzymana

orson_dzi 26 Sierpnia 2015 07:44

2 16

Minister Cyfryzacji Andrzej Halicki powiedział dziennikarzom, że nie widzi sensu zatrzymywania trwające aukcji częstotliwości LTE.

Tak długo jako uczestnicy licytują i są gotowi zamrozić znaczący kapitał w postaci depozytów, aukcja nie zakończy się - powiedział na spotkaniu z przedstawicielami prasy minister Halicki.

Zadeklarowane kwoty w trwającej już od kilku miesięcy aukcji przekroczyły już 6 mld zł i stale rosną. W ocenie ministra priorytetem w tej sprawie są inwestycje w szybki Internet za wszelką cenę.




Na pytanie, czy aukcja może zakończyć się przed październikowymi wyborami minister nie udzielił odpowiedzi.

Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 96. dniu

Źródło tekstu: Bloomberg; wł     

Dodaj do:

Tagi: uke | aukcja lte | andrzej halicki

w sumie: 26
  • 0

    8. ~user_delete27  2015-08-26 08:53:14  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    I te rządowe mordy twierdzą, że warto tutaj płacić podatki? Chyba mają coś z głową.

  • 0

    9. ~acd  2015-08-26 09:19:49  host: n13-04-05.opera-mini.net

    8 te mordy stale nas "finansuja" i coraz mniej w kasie i automacie banku

  • 1

    10.  2015-08-26 09:22:02

    dziadek186 - a tu się wszyscy dziwią i piętnują takiego Solorza... ;-D

  • 0

    11. ~user_delete27  2015-08-26 09:26:50  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @wlo, Nie Solorz tylko Krok, to po pierwsze - nazwisko zmienił, ale komunizm i powiązania zostały ;) a po drugie, popatrz gdzie ma rejestrowane swoje pozostałe spółki.

  • -1

    12. ~acd  2015-08-26 10:02:51  host: n05-04-04.opera-mini.net

    moze LuiN wie, bo pierwsze slysze ze ma za granica

  • 1

    13.  2015-08-26 10:20:48

    dziadek186 - mam w jednej firmie (u klienta) człowieka, który po ślubie zmienił nazwisko... Mam go po staremu nazywać? No weź człowieku się ogarnij trochę!

  • 1

    14.  2015-08-26 10:21:57

    Upsss... Żeby kobiety nie poczuły się że nie traktuję ich jak ludzi ;-) Miałem na myśli mężczyznę ;-)

  • 0

    15. ~user_delete27  2015-08-26 10:28:18  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @13, nazywaj go jak chcesz, to Twoja sprawa. Ja tylko przypominam jego prawdziwe nazwisko, i nie uważam się za jakoś specjalnie nieogarniętego człowieka.
    Rzuć sobie okiem na akcje z Pola Investments z Cypru i TiVi Foundation z Liechtensteinu :)
    I żeby nie było, nie ganie człowieka. Robi to co każdy rozsądny człowiek - pokazuje środkowy palec polskiemu systemowi podatkowemu (tak, wiem - płaci też u nas podatki, więc @wlo daruj sobie docinki o "ogarnięciu")

  • 0

    16. ~  2015-08-26 10:51:25  host: n14-06-04.opera-mini.net

    Taki wlo to nie jestem pewny, ale to tez "specjalista" od robienia wlasnych finansow we wlasnej "firmie"

  • 1

    17.  2015-08-26 10:57:34

    16 - no tak jak sam sobie szefem jestem, sam na siebie pracuję, sam sobie jestem księgowym - jestem "specjalistą od robienia własnych finansów we własnej firmie" ;-)

  • -1

    18. ~  2015-08-26 10:59:11  host: 188.146.78.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Tych ludzi trzeba odsunąć od władzy, to jest banda niekompletnych idiotów.

  • 0

    19.  2015-08-26 11:00:30

    Niekompletny idiota, to taki nie całkiem idiota jest?

  • 1

    20. ~  2015-08-26 11:17:21  host: n27-01-12.opera-mini.net

    to taki kompetentny idiota

  • 0

    21.  2015-08-26 12:27:31

    kolejny martwy twór "minister cyfryzacji" Ciekawi mnie co oni scyfryzowali? :D
    Zaraz sobie przypiszą zasługi sprzedanego obcym emitela...

  • 0

    22.  2015-08-26 12:54:12

    Statystycznie naszą klasę polityczną dobrze opisuje poniższy kawał.
    Spotykają się trzy rekiny, jeden mówi:
    - Wczoraj zjadłem jakiegoś francuza i do dzisiaj mi się odbija jego perfumami.
    - To jeszcze nic - mówi drugi - ja tydzień temu zjadłem ruska i do dzisiaj nie mogę płynąć prosto.
    - To i tak nic - mówi trzeci - ja 2 tygodnie temu zjadłem polskiego posła, łeb miał taki pusty, że do dzisiaj nie mogę się zanurzyć!

  • -1

    23. ~  2015-08-26 13:43:08  host: 138-153-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    Mam pytanie do znających temat:
    Czy uczestnicy aukcji wpłacali jakieś wadium przed przystąpieniem do niej?
    Czy grożą im jakieś konsekwencje w razie niezapłacenia wylicytowanej kwoty?
    Obawiam się, żeby z tą licytacją nie było podobnie jak z przetargiem na koncesje na autostrady.

  • 0

    24.  2015-08-26 14:00:02

    Już wyobrażam sobie oferty komercyjne na ten net za rok. Do 10Mbps - 100 GB z lejkiem do 1Mbps za 99zł na 24m. Ewentualnie na no limit dadzą cenę zaporową żeby był tylko w ofercie. I pewnie o aktywacji za zero można będzie zapomnieć.

  • 1

    25. ~gmpl  2015-08-26 14:33:38  host: 178-36-217-175.adsl.inetia.pl

    ~jedrek to niewiesz do czego jest "Minister Cyfryzacji"?, do tego, żeby im się cyfry na kontach zgadzały :-D

  • 2

    26. ~Punk  2015-08-26 16:52:52  host: 5.174.101.55

    Do "dziadek" masz racje z Solorzem vel Krok, ale z 2 strony skoro państwo leci w kulki i preferuje zagraniczny kapitał wspierać zamiast rodzime to faktycznie też bym w cholerę z Polski firmy wykwaterował do innych rajów podatkowych.
    Co do końca aukcji to pewnie skończy się pod koniec roku może, ale za rok odbiją sobie to na klientach.
    Dla mnie prosta sytuacja, jeśli Polsat/Plus pogorszy ofertę to pójdę gdzie indziej czyli do konkurencji bo wybór jest.
    SmartDOM się kończy prawie w czerwcu to koło marca można już wysłać wypowiedzenie umowy za TV i Internet.

  • 0

    27. ~  2015-08-26 19:41:21  host: user-94-254-198-15.play-internet.pl

    Wybory na horyzoncie wiec chalicki przypomniał o sobie.

Dodaj swoją opinię