Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Andrzej Dulka pokieruje polskim Alcatel-Lucent

Andrzej Dulka pokieruje polskim Alcatel-Lucent

WitekT 20 Grudnia 2006 16:58

0 0

Andrzej Dulka mAlcatel-Lucent poinformował, że z dniem 1. grudnia Andrzej Dulka objął kierownictwo firmy w Polsce.

Andrzej Dulka wesprze region Europy Środkowej oraz będzie reprezentował firmę Alcatel-Lucent w Polsce zarządzając powierzonym zespołem.

Dotychczas, Andrzej Dulka pełnił funkcję Dyrektora Generalnego na Polskę i Czechy w firmie Lucent Technologies oraz był odpowiedzialny za sprzedaż i kontakty z klientami na tych rynkach.
Wcześniej, Andrzej Dulka piastował stanowisko Dyrektora Handlowego segmentu Zintegrowanych Rozwiązań Sieciowych (INS) oraz stanowisko Dyrektora Handlowego na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie Lucent Technologies. Karierę w Lucent Technologies (wówczas AT&T) rozpoczął w 1994 roku, w ciągu kolejnych lat zajmował stanowiska związane ze sprzedażą.

Andrzej Dulka urodził się w Koszalinie. Ukończył studia na Wydziale Automatyki Moskiewskiego Uniwersytetu Inżynierii Cywilnej. W 1987 roku zdobył tytuł doktora w Moskiewskim Instytucie Górniczym. Ponadto, w 1996 roku skończył podyplomowe studia MBA na Uniwersytecie Nijenrode w Holandii.

Źródło tekstu: Alcatel-Lucent     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Jural  2006-12-20 17:11:38  host: 82.160.20.5

    To u nas nie ma szkół tylko w Moskwie Andriej ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet