Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android: wybrane aplikacje za 99 centów z okazji Nocy Kupały

Android: wybrane aplikacje za 99 centów z okazji Nocy Kupały

Q! 21 Czerwca 2012 11:44

0 0

Google, z okazji przesilenia letniego, udostępnił wybrane aplikacje w cenie 99 centów (około 3,16 zł) za sztukę. Prezentujemy ich listę.




Najdłuższy dzień w roku Google Play będzie świętować za pomocą następujących aplikacji:
Jamie's 20 Minute Meals,
Draw Something by OMGPOP,
Grand Theft Auto III,
Blue Hat, Green Hat - Boynton,
Shazam Encore,
NBA JAM by EA SPORTS™,
mSecure - Password Manager,
Mini Motor Racing,
Order & Chaos Online,
Clouds & Sheep Premium,
MASS EFFECT™ INFILTRATOR,
Alarm Clock by double Twist,
RepliGo PDF Reader,
Gunn’n’Glory WW2 Premium,
FlightTrack,
Moo, Baa, La La La! - Boynton.

Źródło tekstu: Google Play     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 1

    1. ~  2012-06-21 11:47:39  host: 85.219.163.130

    lee taam.......

  • 0

    2.  2012-06-21 11:58:32

    Całkiem fajna promocja. Szkoda, że tego święta już się nie obchodzi.

  • 0

    4. ~  2012-06-21 12:31:11  host: 87-205-52-172.adsl.inetia.pl

    co to za pogańskie brednie?

  • 0

    5. ~  2012-06-21 12:51:17  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    Noc świętego Jana - lepiej?

  • 0

    6. ~dziegiel  2012-06-21 12:53:04  host: host226.gazeta.pl

    toż to stara promocja jest

  • 0

    7. ~vinnie  2012-06-21 13:00:00  host: 89.174.250.211

    Dlaczego Wy jesteście tacy dziwni i nie daliście linka bezpośrednio tutaj: https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_2012_06_ 20_LongestDayDeals ? I kiedy doczekam się wyśrodkowania Waszej przedpotopowej strony?! Mam u siebie ustawioną rozdzielczość 1080p i autentycznie muszę się przechylać w lewą stronę czytając Wasz wortal. No strasznie słabo z tym u Was. Nie wyłączę tutaj ABP dopóki czegoś z layoutem nie zrobicie. :P

  • 0

    8.  2012-06-21 13:54:15

    7: Naciśnij kilka razy ctrl i plus na kawiaturze i po problemie :) (podwrót do domyślnych ustawień to crtl i 0 (zero))

  • 0

    10.  2012-06-21 15:19:16

    Jeszcze jeden offtop. Zróbcie tak, by Wasza strona ładowała się w wersji mobilnej gdy sie klika na link z czytnika:P Wiem, że Wam się nie chce ale może kiedyś dotrą do Was takie prośby.

  • 0

    11.  2012-06-21 15:25:16

    @10 podejrzewam, ze to kwestia zrobienia drugiego RSSa.

  • 0

    12. ~D  2012-06-22 12:58:42  host: delfin.insoft.com.pl

    Szkoda że tego typu newsów nie wrzucacie bezpośrednio na fejsa... :(

  • 0

    13. ~  2012-06-22 13:00:35  host: 178-37-163-156.adsl.inetia.pl

    @12 - i bardzo dobrze. Nie chcesz niczego prxzegapić - zasubskrybuj RSS, a nie płaczesz.

Dodaj swoją opinię