Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android vs iOS - dwie osoby ranne w wyniku kłótni

Android vs iOS - dwie osoby ranne w wyniku kłótni

orson_dzi 20 Kwietnia 2015 09:58

7 3

Dwóch współlokatorów w amerykańskiej Tulsie stoczyło zażarty bój na temat wyższości mobilnych systemów operacyjnych.






To był typowy scenariusz rodem z kroniki kryminalnej. Niewielkie mieszkanie, alkohol, dwoje młodych ludzi i... dyskusja o mobilnych systemach operacyjnych. Jeden z nich był posiadaczem urządzenia z Androidem, drugi z kolei iOS. Dalej był dźwięk tłuczonego szkła i przekonywanie kompana o wyższości swojego systemu przerodziło się w walkę na rozbite butelki po alkoholu. Jednego z zakrwawionych mężczyzn znalazła kobieta na pobliskim parkingu i od razu zaalarmowała lokalną policję. Jeden z uczestników kłótni został dźgnięty rozbitą butelką, natomiast drugi miał ranę na głowie powstałą w wyniku uderzenia butelką (nie wiadomo czy tą samą).

W ten oto sposób odwieczna walka posiadaczy Androidów oraz urządzeń Apple nie została rozwiązana i pozostaje nam czekać na ich kolejną odsłonę. Miejmy nadzieję, że tym razem mniej krwawą.

Źródło tekstu: cellular-news; wł     

Dodaj do:

Tagi: android | ios

w sumie: 24
  • 0

    5. ~Calm7  2015-04-20 10:52:53  host: n20-07-06.opera-mini.net

    Wy się dziwicie, ale tak naprawdę - to gdybyście byli w jednym pomieszczeniu z tym applefanem z telepolis, to ile byście wytrzymali jego pap(p)laniny?! Godzinę? :-O

  • 0

    6.  2015-04-20 10:58:17

    news z d.... może zainteresuje was historia bijatyki w podstawówce w latach 80-tych pomiędzy atarowcami i komodorowcami ? Jucha z nosów też się lała ....

  • 5

    7. ~Calm7  2015-04-20 10:58:30  host: 213.158.221.219

    już znam odpowiedz. chyba jednak tyle samo co i mojego paplania. dobra zmykam zeby nie być wiekszym paplaczem niż aplefan

  • -4

    8.  2015-04-20 11:06:44

    7). Z chęcią zamknę się z tobą - złodzieju nicków w jednym pokoju :-D

  • 0

    9. ~goral2099  2015-04-20 11:17:56  host: ec2-54-236-254-162.compute-1.amazonaws.com

    5, Calm: A skąd pewność, że to ifan zaczął?
    drozda: Z tym, że tu raczej mamy do czynienia z dorosłymi ludzmi, a nie z dziećmi z podstawówki. :)

  • 0

    10.  2015-04-20 11:35:26

    Obawiam się że niektóre peerelowskie dzieciaki z podstawówki były bardziej dojrzałe niż dzisiejsi studenci zwłaszcza z juesej .....

  • 3

    11.  2015-04-20 11:55:09

    Jeśli ludzi było DWOJE, to znaczy, że byli różnej płci i facet jest damskim bokserem.
    Z pozostałej treści wynika jednak, że pobili się dwaj chłopacy, a więc autor miał na myśli DWÓCH młodych ludzi.
    Widzę coraz częstsze nadużywanie liczebników zbiorowych w Internecie. Ludzie, nie śpijcie na lekcjach polskiego!

  • 1

    12. ~mjm  2015-04-20 11:56:14  host: static-91-208-250-110.devs.futuro.pl

    Uważam, że ta informacja powinna byc dostępna tylko użytkowników premium!!1

  • 1

    13. ~motov3  2015-04-20 12:01:40  host: 91.232.140.202.ip.rudna-net.pl

    Ludzie juz nie maja o co klotni urzadzac. Co te korporacje robia z mozgami :)

  • -1

    14.  2015-04-20 12:40:58

    Informacja godna pierwszej strony. Żenada.

  • 1

    15. ~Marcin K.  2015-04-20 13:13:20  host: 91.218.158.7

    Myślę, że jakby tam był jeszcze trzeci gość, który ma smartfon z systemem Windows Phone, to by pogodził tych dwóch;-)

  • 2

    16. ~Krzysiek  2015-04-20 14:09:47  host: user-164-126-180-214.play-internet.pl

    Tak naprawdę był tam jeszcze jeden gość z WP, który ich tak urządził, że boją się o nim wspomnieć ;)

  • 0

    17. ~pabloki  2015-04-20 14:44:33  host: user-46-113-232-98.play-internet.pl

    ponoć jednym z tych ludzi był applefan

  • 0

    18. ~user_delete27  2015-04-20 15:13:32  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @2 obaj pochlastali się wzajemnie. Teraz myślą nad zarzutami

    http://tlp.is/61u

  • 1

    19. ~Calm7  2015-04-20 16:17:28  host: 213.158.221.209

    8) nie jestem zainteresowany pedałku

  • -3

    20.  2015-04-20 16:20:43

    19). Jak nie jesteś zainteresowany, to dlaczego ode mnie się nie odwalisz?

  • -1

    21. ~Calm7  2015-04-20 17:03:09  host: user-31-174-47-167.play-internet.pl

    Panowie Calmowie7. Dajcie juz spokoj. I tak najlepszy system byl w starych komorkach. Snake chodzil i to kiedys bylo najwazniejsze.

  • -1

    22. ~Calm7  2015-04-20 17:12:33  host: 213.158.221.209