Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android: prawie wszystkie gry z Gameloftu po 99 centów

Android: prawie wszystkie gry z Gameloftu po 99 centów

Q! 29 Grudnia 2011 19:36

0 0

Gameloft, firma produkująca gry m.in. na platformę Android, rozpoczęła noworoczną promocję swoich produktów. Prawie wszystkie gry z jej portfolio można kupić w cenie 99 centów (3,34 zł).

Wśród tytułów, które można zakupić za niewiele ponad 3 zł, znalazły się m.in. takie hity jak Asphalt 6: Adrenaline HD, N.O.V.A. 2 HD czy Assassin’s Creed.




Lista aplikacji w obniżonej cenie to około 30 tytułów. Spis wszystkich można przeglądnąć wybierając na stronie WWW sklepu Android Market nazwę producenta (pod tytułem gry).

Jedynym tytułem, który nie załapał się na promocję noworoczną, jest Modern Combat 3: Fallen Nation. Jego cena to 23,60 zł.

Źródło tekstu: Android Police     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 1

    1.  2011-12-29 20:07:03

    Golf jest za friko.

  • 0

    2. ~westen  2011-12-29 20:11:39  host: 89-69-108-53.dynamic.chello.pl

    Korzystny kurs :)

  • 0

    3.  2011-12-29 20:12:56

    @Rogi - zgadza się, już poprawione. Thx.

  • 0

    4. ~  2011-12-29 20:19:06  host: z18-02.opera-mini.net

    Android: prawie wszystkie gry Gameloft nie działają na Asus Transformer, tak jest w moim przypadku.

  • 0

    5.  2011-12-29 21:28:36

    Modern combat 3 też będzie za dolara. Napisali że tylko 24h i nie wiadomo kiedy ale obstawiam nowy rok jak wszyscy będą na kacu. W ostateczności w sylwestra.

  • 0

    6.  2011-12-29 23:13:10

    @4 Też chciałem kupić Asphalta 6 dla mojego Transformera i nici. A na SGSa to za friko miałem NFS Hot Pursuit.

  • 0

    7. ~  2011-12-29 23:20:14  host: z16-03.opera-mini.net

    Gameloft nie opanował dobrze pisania gier pod tegre 2, tak czytałem gdzieś, nie wykorzystują 2 rdzeni gry. I mają takie wpadki że na Acer Iconia Tab pójdzie gra dana a na Asus Transformer już nie.

  • 0

    8. ~lee  2011-12-29 23:59:23  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    pytanko: jak to jest ?? czy da się jakoś płacić z konta prepaid w play w ogóle ?? słychałem że ponoć tak ale jakoś nie udało mi się tego zrealizować jeżeli chodzi o ściągnięcie płatnego widgeta hmmm...

  • 0

    9.  2011-12-30 00:17:38

    8. Tylko karta kredytowa. Inaczej nie zapłacisz w markecie. Jeśli coś słyszałeś to jest ściema. Mogłeś pomylić to z kontem prepaid na karcie która wydaje np bzwbk czy ktoś tam ale z konta telefonu się nie da.

  • 0

    10. ~lokop  2011-12-30 06:12:48  host: host109-145-170-133.range109-145.btcentralplus.com

    W UK się da z konta pre-paid zaplacic sam tak placilem.

  • 0

    11. ~lokop  2011-12-30 06:17:41  host: host109-145-170-133.range109-145.btcentralplus.com

    No rzeczywiscie tylko karta mozna za te gry zaplacic.

  • 0

    12.  2011-12-30 08:25:01

    9: Nie tylko kredytową, wiele debetowych również ma możliwość płatności w internecie.

  • 4

    13. ~  2011-12-30 08:36:00  host: host-89-229-143-56.chelm.mm.pl

    Boże, używam systemu dla dzieci i bezrobotnych...

  • 0

    14. ~  2011-12-30 09:37:08  host: z39-01.opera-mini.net

    Gry i gry... A Android już nawet doby nie wytrzyma...

  • 0

    15.  2011-12-30 10:02:16

    "można przeglądnąć"? Co to za potworek? ;)

  • 0

    16. ~mags  2011-12-30 11:23:54  host: apn-77-114-29-184.dynamic.gprs.plus.pl

    @ 7 i 4: To nie prawda że Gameloft nie opanował programowania Tegry. Jest wręcz przeciwnie. Tegra to najlepiej znany i programowalny układ. I najbardziej że wszystkim kompatybilny. Na moim Galaxy R i9103 z Tegrą działają wszystkie gry Gameloftu. Do tego mają wspaniałą grafikę i są super płynne. Instalowane normalnie bez żadnych dodatków w stylu chainfire itp. Widocznie sam problem dotyczy asusa transformer a nie Tegry.

Dodaj swoją opinię