Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android O to Oreo

Android O to Oreo

msnet 21 Sierpnia 2017 21:06

7 1

android oreo presentation

Google podczas dzisiejszego wydarzenia w Nowym Jorku pokazał nazwę Androida 8. To Oreo, zatem niektórzy spekulujący mieli rację.

Podczas krótkiej transmisji z Nowego Jorku gigant z Mountain View rozwiał wszelkie wątpliwości, co oznacza "O" w oznaczeniu najnowszego Androida. Okazuje się, że tym razem to ciastko Oreo jest gwiazdą nowego Androida. Prezentacja zbiegła się czasem z występującym dzisiaj na terenie Stanów Zjednoczonych całkowitym zaćmieniem Słońca.

android oreo presentation




Jest też nowe hasło Androida. System ma być bezpieczniejszy, sprytniejszy, potężniejszy i słodszy niż kiedykolwiek (ang. safer, smarter, more powerful and sweeter then ever).

To teraz pozostaje nam poczekać na aktualizację naszych urządzeń do najnowszego Androida oraz wysyp nowych.

Zobacz: inne filmy z kategorii Wydarzenia


Zobacz: Google I/O: Android O nadchodzi

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: android oreo | android | google | android 8.0

w sumie: 28
  • 0

    9. ~Calm7 oryginalny  2017-08-21 22:42:40  host: public-gprs213070.centertel.pl

    Wg mnie bzdura i jeszcze raz bzdura. Google robi sie powoli jak producenci smartfonu, co roku nowa wersja tego samego aby ruch w biznesie byl. Czy cos od jelly bean az tak sie zmienilo? Pomiedzy 5 a 6 wiekszych zmian nie dostrzegam. No moze na androidzie 6 szybciej bateria znika. I juz. 7 nie znam bo j5 nie dostalo juz aktualizacji - ale to dobrze...

  • 0

    10.  2017-08-21 23:19:12

    Aktualizacje są dobre dla flagowców. Reszta smartfonów co ma 8-16 GB na pokładzie, ledwie mieści aktualizacje do nowego androbajzlu. Lepiej kupić nowy telefon co 1,5 roku, niź bawić się z tymi aktualnościami.

  • 1

    11. ~JabkowyJacek  2017-08-21 23:47:52  host: user-94-254-131-17.play-internet.pl

    Androida Oreo ściągnąłem 2 godziny temu

    Nexus 5X

  • 0

    12. ~Calm7 oryginalniejszy  2017-08-22 00:05:56  host: 89-77-170-247.dynamic.chello.pl

    TYLKO LUMIA!!!

  • 0

    13. ~Hotelarz  2017-08-22 00:20:07  host: 185.135.3.114

    Oreo wnosi coś w kwestii oszczędności baterii?

  • -2

    14. ~  2017-08-22 00:43:40  host: user-94-254-167-118.play-internet.pl

    dla Samunga s8plus syatem bedzie dostepny w trzeciej dekadzie 2018 roku.

  • 0

    15. ~Hotelarz  2017-08-22 00:44:05  host: 185.135.3.113

    i w kwesti zasięgu mobilnego, wifi, gps, bluetooth?

  • -1

    16. ~Hotelarz  2017-08-22 00:45:46  host: user-94-254-167-118.play-internet.pl

    a ja nic nie aktualizuje bo nic nie umieeem

  • 2

    17. ~Omi  2017-08-22 01:05:43  host: 89-66-192-251.dynamic.chello.pl

    @14: mówisz, że będzie w 3 dziesięcioleciu 2018? To sobie poczekamy niestety. :(
    Lepiej niech wypuszczą w 3 kwartale 18.

  • 0

    18. ~  2017-08-22 06:02:27  host: host-188-122-16-67.finemedia.pl

    Ciekawe, czy płacą Mondelēzowi za używanie marki Oreo.

  • 0

    20. ~Hotelarz  2017-08-22 06:59:00  host: user-94-254-181-98.play-internet.pl

    Android O, Android Oss,a:)

  • 0

    21.  2017-08-22 08:38:53

    @18 chyba odwrotnie

  • 0

    22. ~@2 (msnet)  2017-08-22 08:52:22  host: 10-i-net.pc.pl

    Xperia od operatora czy wolnorynkowa ?
    Sam posiadam od T-M, z zaciekawieniem czekam na aktualizację ze wsparciem dla VoLTE i VoWiFi

  • 0

    23. ~@22 Up  2017-08-22 09:03:35  host: bbnwebcache2-z.emea.hpecore.net

    Przecież wsparcie w ROMie od Tmobile dla VoLTE i VoWiFi jest już od dawna? Nie wiem jaki masz model ale u mnie na zwykłej Xperii XZ śmiga od kilku miesięcy.

  • 0

    24. ~@23  2017-08-22 09:19:00  host: 10-i-net.pc.pl

    Tak, masz racje.
    Chodzi mi o wyżej opisanego update Android 8.0 + VoLTE i VoWiFi od T-M
    Często Ci zestawia głos po LTE czy głos przeciąga przez router ?
    ( Korzystam od paru dni dlatego dopytuje )

  • -1

    25.  2017-08-22 09:22:26

    Kolejne "epokowe" zmiany... a ludzie dalej będą beczeć, że producenci im telefonów nie aktualizują. A pewnie 90% użytkowników nawet nie pozna jakiego ma Androida, póki nie sprawdzi w ustawieniach.

  • 0

    26. ~@24 Up  2017-08-22 09:50:00  host: bbnwebcache2-z.emea.hpecore.net

    Ja nie korzystam VoWiFi. WiFi mam cały czas wyłączone i korzystam z internetu po LTE. Natomiast co do VoLTE to korzystałem przez kilka tygodni ale mega mnie wkurzało. Kiedy rozpoczynałem połączenie na zasięgu LTE było super. Połączenie natychmiastowe i fajna jakość. Jak tylko przechodziłem gdzieś gdzie LTE się kończył to mnie rozłączało. Może teraz to już poprawili ale nie chce mi się sprawdzać :)

  • 1

    27. ~  2017-08-22 11:18:04  host: 185.137.19.61

    no dobra - wielka mi wiadomość, że O oznacza oreo... ale cos więcej na temat tego systemu?

  • 0

    28. ~  2017-08-22 12:27:27  host: 185.182.81.58

    Nie lubię słodyczy. Wolałbym np. Android Golonka, Android Schabowy, Android Kebab, Android Karkówka, Android Stek itd.

  • 0

    29.  2017-08-22 15:58:13

    No widzę,że ciastko. Fajnie, spoko, jest mi to obojętne. A jakaś specyfikacja? To chyba bardziej istotne.

Dodaj swoją opinię