Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android: nowa/stara aplikacja do obsługi wiadomości

Android: nowa/stara aplikacja do obsługi wiadomości

orson_dzi 24 Lutego 2017 12:34

3 1

android messeges

Google aktualizuje aplikację do obsługi wiadomości na smartfonach z Androidem, jednocześnie zmieniając jej nazwę na Android Messages.

Aplikacja Messenger w urządzeniach z Androidem zmienia nazwę na Android Messages. Nie wiadomo jak będzie wyglądać nowa nazwa w polskiej wersji systemu. Obecnie aplikacja nazywa się Wiadomości na Androida.




Aktualizacja aplikacji wnosi niewiele zmian w kwestii funkcjonalności. Naprawiono kilka małych błędów i poprawiono stabilność działania. Google chce, aby Android Messeges był ustawiony jako domyślna aplikacja do obsługi wiadomości. Jest już dostępna lista firm, które taki zabieg zastosują.

Android Messages będzie domyślnie obsługiwał wiadomości w smartfonach: LG, Motorola, Sony, HTC, ZTE, Micromax, Nokia, Archos, BQ, Cherry Mobile, Condor, Fly, General Mobile, Lanix, LeEco, Lava, Kyocera, MyPhone, QMobile, Symphony i Wiko oraz brandowanych modelach sieci Vodafone, Orange, Deutsche Telekom i Globe. Dzięki temu liczba aktywnych użytkowników aplikacji może osiągnąć miliard osób.

Źródło tekstu: Google; wł     

Dodaj do:

Tagi: messenger | android messages | android | google

w sumie: 17
  • -3

    1. ~  2017-02-24 12:43:17  host: public-gprs359674.centertel.pl

    Zaraz zlecą się komentujący, którzy standardowo zaczną pisać, że nie używają messengera ani Facebooka - standard pod tego typu newsami.

  • 4

    2. ~  2017-02-24 13:01:18  host: 212.160.172.84

    Nie używam messengera ani Facebooka.

  • 0

    3.  2017-02-24 13:04:40

    Tylko Textra.

  • -2

    4.  2017-02-24 13:11:15

    nie pogniewałbym się gdyby Google poszło po rozum do głowy, i zerżnęło z Apple iMessage.

  • 0

    5.  2017-02-24 13:27:26

    A co z samsungiem? ;-)

  • 0

    6. ~aaaa  2017-02-24 13:36:00  host: bru75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5
    jak to co?
    BOOOOOOM !!!

  • 0

    7. ~  2017-02-24 13:59:30  host: host-46-151-189-42.interduo.pl

    boszzzzz, znowu jakis ambitny marketingowiec sie dorwal...

  • 0

    8.  2017-02-24 14:22:55

    @1: ja korzystam z maila, smsów i iMessage

  • 0

    9. ~Hotelarz  2017-02-24 14:37:36  host: gw01-vrrp.aminocom.com

    Czy ktos wie czy moje Xiaomi dostanie ta aktualizacje?

  • 0

    13. ~  2017-02-24 17:21:11  host: 8.37.225.105

    nie ma żadnej aktualizacji:p

  • 0

    17. ~  2017-02-24 19:51:28  host: host-176-221-123-98.dynamic.mm.pl

    Widzę, że nic się nie zmienia w funkcjonalności - wciąż idiotyczne dymki...

  • 0

    18.  2017-02-24 20:13:33

    @4 no akurat iMessage to jest dobra opcja w iphonach

  • 0

    19. ~Calm7  2017-02-24 23:27:12  host: aaus76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Android i w kółko ten Android, a kiedy będzie coś o Symbianie:-D

  • 0

    20. ~Ja  2017-02-25 15:05:26  host: 31-179-36-83.dynamic.chello.pl

    Nie uzywam messengera ja fuckbooka bo nie wiem co to jest

  • 0

    21. ~KA  2017-02-26 07:52:59  host: 77-254-4-147.adsl.inetia.pl

    Idiotyczne dymki możesz sobie wyłączyć. Używam wyłącznie fb, a to dzwonić też można???

  • 0

    22.  2017-02-26 07:59:43

    20, 21). W koñcu o czym jest ten temat? Chyba o standardowej appce message, a nie komunikatorze..???

  • 0

    23.  2017-02-26 14:07:41

    A motorolla miała taka fajna aplikacje "SMS/MMS" domyślną. Prosta i funkcjonalna. Jak ktoś chciał to ta aplikacja od Googla mogla być opcjonalna, a teraz wybor będzie mniejszy...

Dodaj swoją opinię