Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android Market - szósty dzień świętowania

Android Market - szósty dzień świętowania

WitekT 11 Grudnia 2011 21:27

0 0

Google, z okazji osiągnięcia pułapu 10 mld pobrań z Android Market, przez 10 dni udostępnia popularne aplikacje w cenie zaledwie 10 centów (33 grosze) za sztukę. Prezentujemy kolejną listę aplikacji.



Szósta dziesiątka aplikacji przedstawia się następująco:


1. Just Me and My Mom
2. BackStub HD
3. Jenga
4. Ruging Thynder
5. Blackbreaker Footbal
6. Captain America
7. Endomondo Sports Tracker PRO
8. Great Litte War Game
9. SimCity Deluxe
10. NFL 3D Live Wallpaper Unlocked.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2011-12-11 21:33:30

    Nawet promocyjna strona Marketu informuje o dziewięciu, więc może po prostu nie ma dziesiątej? https://market.android.com/details?id=apps_timed_promotion

  • 0

    2. ~szymoo  2011-12-11 21:36:42  host: 89.231.151.146

    NFL 3D Live Wallpaper Unlocked

  • 0

    3. ~szymoo  2011-12-11 21:37:49  host: 89.231.151.146

    10 aplikacja, co wygrałem haha

  • 0

    4. ~  2011-12-11 21:47:36  host: z13-14.opera-mini.net

    Czy można jeszcze kupować za te 33 grosze aplikacje z wcześniejszych list z wcześniejszych dni?

  • 0

    5.  2011-12-11 21:48:51

    szymoo: wielkie dzięki! :-)

  • 0

    6. ~szymoo  2011-12-11 21:55:06  host: 89.231.151.146

    proszę bardzo, codziennie was czytam, pomaga mi wasza strona w pracy, więc i ja się odwdzięczam

  • 0

    7. ~szymoo  2011-12-11 21:56:32  host: 89.231.151.146

    PS: nie jest dostępna 10 pozycja dla PL

  • 1

    8. ~  2011-12-11 22:19:43  host: 77-253-84-90.adsl.inetia.pl

    Bieda dzisiaj. Zero aplikacji, przecież ednomondo sobie drugi raz nie kupię :P

  • 0

    9.  2011-12-12 00:29:20

    Cena to 34 grosze ;) Dolar podskoczył.

  • 0

    10. ~demon  2011-12-12 00:40:03  host: 178-36-160-25.adsl.inetia.pl

    a niedługo gta3 na androida.

  • 0

    11.  2011-12-12 07:42:12

    @10 tak ale tylko dla właścicieli sprzętu z tegra 2

  • 0

    12. ~  2011-12-12 08:36:29  host: host-89-229-129-96.chelm.mm.pl

    9 gier na 10 aplikacji... mójboże, używam systemu dla dzieci...

  • 0

    13. ~janko  2011-12-12 09:51:25  host: 212.160.172.70

    @12 - to może kup sobie grajfona, skoro andek jest dla Ciebie dziecinny? Android to jak na razie najtrudniejszy w użyciu, najbardziej "personalizowalny" system, system o największych możliwościach. A Ty nazywasz go systemem dla dzieci, bo wychodzą na niego dobre gry? Co powiesz i iphonie, na którego developerzy konwertują największe tytuły znane z konsol?

  • 0

    14. ~Domer  2011-12-12 10:15:32  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    Każdy używa takich aplikacji jakich potrzebuje, gry też się przydają, dla dziecka np. w samochodzie, a i ja czasami stray chłop sobie przed snem czy gdzieś gdzie się nudze pogram w jakieś wyścigi ( wszystko jest dla ludzi).

  • 0

    15. ~  2011-12-12 10:23:41  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    do 13 - bez przesady - android to jednocześnie najbardziej bajzlowaty system, w tym sensie najtrudniejszy - system nie ma byc najtrudniejszy - ale najbardziej przyjazny konsumentowi - dlaczego nie od razu jakieś Ruby, CC+ bez nakładek 'systemu'? Wcale nie ma najwiekszych możliwości, bo ma sporo ograniczeń - można robić tylko to co akurat jest 'zezwolone' - a już android market i bajzel jaki tam panuje, problemy z wyszukaniem konkretnych aplikacji, pokazywanie listy nieistotnych aplikacji, itd... to typowe dla google bezczelne 'wiemy lepiej co ty chcesz'

  • 0

    16.  2011-12-12 10:48:50

    @ 15 - widocznie to nie system dla Ciebie. Jesteś użytkownikiem, który wymaga prostoty i jasności? Kup sobie iPhona albo tel z WM7.

  • 0

    17. ~  2011-12-12 11:13:39  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    do 16 - masz mentalność typowa dla informatyków - to nie sprzet/programy sa dla ludzi, ale kmioty z nich korzystajace mają być informatykamiu - dziecko PRLu?

  • 0

    18. ~demon  2011-12-12 12:50:35  host: 178-36-3-164.adsl.inetia.pl

    dzień 7:Beautiful Widgets,SoundHound ∞,Roll in the Hole,Block Breaker 3 Unlimited,Flick Soccer!,Doodle Jump,Flight Control,Blow Up, brakuje jeszcze dwóch aplikacji,nie mogłem znaleść w grach:P

  • 0

    19.  2011-12-12 13:30:30

    czy szczególnie polecacie jakiś programik z 7 dnia? poza beautiful wigets bo już mam z m.getjar.com za free.

  • 0

    20. ~Jaś  2011-12-12 13:40:22  host: 81-210-106-138.ip.netia.com.pl

    Soundhound widzę tez jakąś wersje za darmo. Czym się różnią ktoś wie może? Shazam wcześniej pobrałem, ale tutaj ludzie mówią, że lepsze, bo rozpoznaje też własne śpiewanie.

Dodaj swoją opinię