Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android Market - siódmy dzień świętowania

Android Market - siódmy dzień świętowania

Q! 12 Grudnia 2011 15:24

0 0
Google, z okazji osiągnięcia pułapu 10 mld pobrań z Android Market, przez 10 dni udostępnia popularne aplikacje w cenie zaledwie 10 centów (34 grosze) za sztukę. Prezentujemy kolejną listę aplikacji.

Siódma dziesiątka aplikacji przedstawia się następująco:

1. Just Me and My Mom
2. Blow Up
3. Doodle Jump
4. Flight Control
5. Flick Soccer!
6. Roll in the Hole
7. SUPER KO BOXING! 2
8. When I Get Bigger
9. Beautiful Widgets (ponownie)
10. SoundHound ∞ (ponownie).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2011-12-12 16:41:12

    Jaki system, takie aplikacje.

  • 0

    11. ~  2011-12-12 16:54:40  host: z58-04.opera-mini.net

    Same gry, beznadzieja... :/ Dlaczego w Android Markecie nie myśli się o poważnych, dorosłych, dojrzałych ludziach, którzy w gry nie grają bo już z nich wyrośli?

  • 0

    12. ~jas  2011-12-12 16:54:42  host: 81-210-106-138.ip.netia.com.pl

    Przy pobieraniu Jenga wyrzucało mi, że nie ma wystarczającej ilości pamięci na urządzeniu (WTF?!), ale w końcu poszło, ale zdjęło 3x z konta. Mam nadzieję, że to anulują potem...

  • 0

    13.  2011-12-12 16:56:12

    Właśnie super kontakt boxing

  • 0

    14.  2011-12-12 16:58:38

    Super ko boxing. Brakuje trochę Widgetlockerlockscreen oraz power AMP już od 26grudnia apple przypuszczać kontratak i pokaże swoje aplikacje zobaczymy czy będą to też praktycznie same gry.

  • 0

    15.  2011-12-12 17:14:56

    demon ale jak na iOSa dadza w promocji gry, to bedzie mega promocja, bo na iOSa sa super,dopracowane i fajne gry ;P PS. Mi na ZTE HTC Blade nie chce (alko)Jengi kupić. Niby nie spelniam wymagań ;

  • -1

    16. ~  2011-12-12 17:23:08  host: blz248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Siódmy dzień żenady.

  • 0

    17.  2011-12-12 17:33:17

    dziś 4 kupione

  • 0

    18. ~Merk  2011-12-12 17:38:31  host: 77-236-12-69.home.aster.pl

    Gameloft w większości niekompatybilny z moim urządzeniem

  • 0

    19. ~  2011-12-12 17:59:48  host: z58-04.opera-mini.net

    Dlaczego nie ma żadnych gier EA (Electronics Arts)?

  • 0

    20.  2011-12-12 18:09:38

    Co do gier z ios to są napewno lepiej dopracowane bo na jedno urządzenie. Ale ja porównując np asphalt 6 cut the rope Fruit ninja hot pursuit różnicy nie widzę.na galaxy S.. Niestety zdarza się że na androida są okrojone wersję np NFS Shift bez trybu multiplayer. Nie zapominajmy że właściciele iphonow wydają więcej na aplikacje więc developerzy chętniej tworzą na nie gry. Jednak android wg mnie nadgania ios bo powstają coraz lepsze gry jednak nie można porównywać gier z iPhone z grami na androidowy słaby telefon. Z galaxy S i s 2 już można. Najlepiej jednak posiadać dwa telefony z ios i andkiem i wtedy jest ciekawie. Każdy wiadomo będzie bronił swego. Wszędzie jednak są wady i zalety.

  • 0

    21.  2011-12-12 18:50:57

    poprzednim razem przegapiłem SoundHound ∞, więc jestem zadowolony z "powtórki", przed chwilą nabyłem..

  • 0

    22. ~malciak  2011-12-12 18:56:46  host: pad038.multi-play.net.pl

    Lipa i jeszcze raz lipa!!

  • 0

    23. ~  2011-12-12 19:08:45  host: t18-15.opera-mini.net

    na apktop.com są bezpłatne gry i aplikacje na androida

  • 0

    24.  2011-12-12 19:25:12

    czy aby napewno ta strona posiada legalne oprogramowanie? Jeśli nie to aplikacje niekoniecznie mogą działać tak jak byśmy się spodziewali.

  • 0

    25. ~  2011-12-12 19:50:36  host: p14-09.opera-mini.net

    @24 ja ściągam stamtąd od roku i żadnych problemów nie zaobserwowałem.antivirus też nic nie sygnalizuje

  • 0

    26. ~  2011-12-12 20:08:52  host: t18-14.opera-mini.net

    są identyczne aplikacje z tymi co w android markecie,z tym że na apktop za free

  • 0

    27. ~jas  2011-12-12 22:00:07  host: host-81-190-134-107.olsztyn.mm.pl

    Ktos wie czym sie rozni soundhound darmowa wersja od tej z promocji?

  • 0

    28. ~M.  2011-12-12 22:48:51  host: public-gprs74721.centertel.pl

    Przez pierwsze dwa dni kupowałem po 3-4 gry/aplikacje dziennie. Od 3 dni nie kupiłem żadnej. Tyle w temacie.

  • 0

    29. ~demon  2011-12-13 15:03:17  host: 89-75-130-222.dynamic.chello.pl

    1.Shazam Encore-powtórka, 2.SketchBook Mobile-powtórka, 3.Klawiatura SlideIT-powtórka, 4.Christmas HD-powtóka, 5.Where's My Water?, 6.HD Widgets, 7.FlightTrack, 8.Color & Draw for kids HD-powtórka, 9.Instant Heart Rate - Pro, 10.??? jak tak dalej pojdzie to 10 dnia będą same powtórki. Bieda a zapowiadało się tak fajnie.

Dodaj swoją opinię