Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android Market ma już ponad 30 tys. aplikacji

Android Market ma już ponad 30 tys. aplikacji

LuiN 16 Marca 2010 19:56

0 0

Choć Google ma jeszcze daleką drogę do dorównania apple’owskiemu App Store, to ma mimo wszystko czym się chwalić - w Android Market jest już ponad 30 tys. aplikacji. W ciągu ostatnich 3 miesięcy przybyło ich aż 14 tysięcy.






Około 60% dostępnych w sklepie programów jest bezpłatnych, za resztę trzeba zapłacić. Przy utrzymaniu obecnego tempa wzrostu, sklep może rozrosnąć się do końca roku do 100 tys. pozycji.

Mimo stale nakładanych przez Apple’a restrykcji i usuwania aplikacji z nimi niezgodnych, w App Store wciąż dostępnych jest ponad 150 tys. programów.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2010-03-16 20:09:45  host: f96-035.opera-mini.net

    36600 Wedlug tego portalu http://www.androlib.com/

  • 0

    2.  2010-03-16 20:09:47

    a można już w polsce kupować aplikacje z tego marketu googla?

  • 0

    3.  2010-03-16 20:12:07

    "...Mimo stale nakładanych przez Apple’a restrykcji i usuwania aplikacji z nimi niezgodnych, w App Store jest wciąż dostępnych jest ponad 150 tys. programów..."- nie do tego newsa raczej i jeszcze 2*jest :)

  • 0

    4.  2010-03-16 21:11:22

    Jest klient torrenta na Androida?

  • 0

    5. ~Piotr q  2010-03-16 21:22:34  host: 77-254-190-9.adsl.inetia.pl

    Jest.

  • 0

    6.  2010-03-16 21:27:34

    hettman - dzięki! Poprawione

  • 0

    7.  2010-03-16 22:20:42

    Ad 2. Jesli masz roota i trochę pokombinujesz to tak.

  • 0

    8. ~  2010-03-16 22:56:33  host: t05-10.opera-mini.net

    sciagnalem opere mini beta z tego amdroidowego marketu i smiga super, polecam!

  • 0

    9. ~niegowic  2010-03-17 01:28:11  host: chello089074178156.chello.pl

    to ameryki nie odkryles ze mini chodzi super:P uwierz nie Ty jeden to stwierdziles:) mini chodzi super i w javie i na WM wiec i na reszcie pewno też;)

  • 0

    10. ~  2010-03-17 01:43:59  host: 123.150.180.37

    Jest jeszcze Ucweb,TeaShark,Bolt,nie tylko Operą Mini świat mobilnych(java)przeglądarek stoi:-)

  • 0

    11.  2010-03-17 08:25:30

    Ad.4 Klienta torrent na androida ma na przykład BitTorrent

  • 0

    12. ~raptoos  2010-03-17 09:46:56  host: acx122.internetdsl.tpnet.pl

    @10 jest jeszcze genialny Dolphin Browser... Opera na Androida ssie, bez obsługi multitoucha, daleko nie zajedzie.

  • 0

    13. ~pabloxs  2010-03-17 12:39:56  host: 77-253-107-142.adsl.inetia.pl

    A ja mam pytanie??Cche kupic samsunga galaxy spica i teraz moje pytanie jest takie??Ile aplikacji moge zainstalowac?Chodzi o to ze niewiem czy to wszysko instaluje sie na telefonie czy na karcie a telefon ma 200mb wbudowanej pamieci.?Jak to jest?

  • 0

    14.  2010-03-17 13:52:02

    @13 Już instalują się na karcie i telefonie. Nie wiem ile ale zapewniam Ciebie iż jest to ilość praktycznie nieograniczona

  • 0

    15. ~pabloxs  2010-03-18 15:23:12  host: 87-205-144-223.adsl.inetia.pl

    APSpracownik dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię