Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android Market - dziewiąty dzień świętowania

Android Market - dziewiąty dzień świętowania

Q! 14 Grudnia 2011 14:34

0 0
Google, z okazji osiągnięcia pułapu 10 mld pobrań z Android Market, przez 10 dni udostępnia popularne aplikacje w cenie zaledwie 10 centów (34 grosze) za sztukę. Prezentujemy kolejną listę aplikacji.

Aplikacje z dziewiątego, przedostatniego dnia zabawy przedstawiają się następująco:

1. SwiftKey X Keyboard (ponownie)
2. Sleepy Jack
3. DEER HUNTER 3D
4. ezPDF Reader
5. MX Moto
6. Guns'n'Glory
7. Tank Riders
8. ZENONIA®
9. COLLAPSE!
10. Toddler Tapping Zoo



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • -1

    1.  2011-12-14 14:37:45

    Wszedłem przed chwilą na android market i w ramach obniżki 90% mam zupełnie inne aplikacje do wyboru... WTF?

  • 2

    2.  2011-12-14 14:40:10

    No bo w USA masz inna godzine niz u nas, u nas pozniej sie zmienia dzien. ;)

  • 2

    3. ~User  2011-12-14 14:40:48  host: host-89-228-135-241.gorzow.mm.pl

    Za pewne masz jeszcze aplikacji z wczorajszego dnia

  • 0

    5. ~Jas  2011-12-14 16:08:22  host: 81-210-106-138.ip.netia.com.pl

    No i znów w większości gry. Wolałbym aplikacje. Trudno, może coś wybiorę.

  • 0

    6.  2011-12-14 16:14:41

    Były jakieś RPGi udostepnione wśród tych promocji ?

  • 0

    7. ~  2011-12-14 16:16:14  host: z33-12.opera-mini.net

    @4 czyli skopiowal zqawartos market.android.com?

  • 0

    8.  2011-12-14 16:38:15

    screenshot i wkleili :P

  • 0

    9.  2011-12-14 16:39:11

    Proszę cię nie pogrążaj się, chip.pl napisał tylko o 7aplikacjach i zrobili to dopiero drugi raz. Ważna jest treść informacji a nie jej oprawa graficzna. Jedynie co można się przyczepić do tego że aktualizacje są późne bo tak naprawdę aplikacje są już od godziny 13

  • 0

    10.  2011-12-14 18:29:06

    jak dla mnie to od 19 xD

  • 0

    11.  2011-12-14 21:10:22

    U mnie nie działa płatność kartą, a PayPal mają gdzieś.

  • 0

    12.  2011-12-15 08:28:58

    Nigdy nie widzialem jeszcze wiekszych debili! Pierwszego dnia chcialem kupic aplikacje za 33 grosze. Zablokowali mi na karcie 4 zl (wiecej nie mialem), po czym przyslali maila, ze proba obciazenia karty nie powiodla sie. Oczywiscie nie odblokowali tych 4 zl wiec do konca promocji mam juz pozamiatane. Doladowywac karty nie chce bo pozniej nie mam jak wykorzystac tych pieniedzy. Reklamacja? kontakt? - jak, z kim? Czarna dziura....;-)

  • 0

    13. ~jas  2011-12-15 08:40:23  host: 81-210-106-138.ip.netia.com.pl

    3-4zl o których piszesz są brane od każdego na początku w celu autoryzacji. Po tygodniu kasa jest zwracana na konto.

  • 0

    14.  2011-12-15 09:40:19

    6: Zenonia to RPG :) Ja sie ciesze, ze znow jest Swift X, bo przegapilem za pierwszym razem. Polecam wszystkim tez pobranie aplikacji m.getjar.com , tam legalnie i ZA DARMO mozna miec czesc z tych aplikacji (i z poprzednich dni), niestety bez mozliwosci aktualizacji w przyszlosci. Wybor nalezy do Was ;)

  • 0

    15.  2011-12-15 11:26:22

    ile was kasuje za kazda aplikcje wasz bank?

  • 0

    16.  2011-12-15 12:31:14

    35 groszy

  • 0

    17.  2011-12-15 12:32:12

    15: 0,35-0,36 zl, zalezy od dnia. Jak byl podatek do jakiejs aplikacji to wyszlo 0,45 zl. Karta kredytowa Open Finance (obslugiwana przez Getin)

Dodaj swoją opinię