Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android Market - drugi dzień świętowania

Android Market - drugi dzień świętowania

LuiN 7 Grudnia 2011 16:43

0 0

Google, z okazji osiągnięcia pułapu 10 mld pobrań z Android Market, przez 10 dni udostępnia popularne aplikacje w cenie zaledwie 10 centów (33 groszy) za sztukę. Prezentujemy kolejną listę aplikacji.

O pierwszym dniu akcji szerzej pisaliśmy w tej wiadomości (aplikacje powinny być dostępne do pobrania do godziny 19:00). Tymczasem w Android Market zaczęły pojawiać się kolejne tytuły tworzące nową promocyjną dziesiątkę aplikacji:




1. AirSync by doubleTwist
2. Beautiful Widgets
3. Christmas HD live wallpaper
4. Flick Golf
5. Fruit Ninja
6. NFL Rivals
7. Read it Later Pro
8. Reckless Racing
9. Star Chart
10. BB - Bedtime Battle

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~bb  2011-12-07 20:06:04  host: 93-186-23-81.rdns.blackberry.net

    Endomondo pro jest po 33gr

  • 0

    10. ~demon  2011-12-07 20:17:02  host: 77-254-58-183.adsl.inetia.pl

    programy z poprzedniego dnia są dalej po 0,33gr

  • 0

    11. ~polpol  2011-12-07 21:40:14  host: storm.elnetplus.waw.pl

    Czy ktoś wie czy te aplikcje można ściagac z marketu czy tylko poprzez strone int. Bo mi star chart w markecie wyswietla sie 10,42 pln a reckless racing 9,98 pln

  • 0

    12. ~demon  2011-12-07 22:07:31  host: 178-36-140-64.adsl.inetia.pl

    ja ściągałem raz z telefonu a raz ze strony.wiec tak i tak działa jednak może twoje konto jeszcze nie otrzymało aktualizacji cen albo cos-nie wiem. Ceny raczej będą do jutra wieczorem spokojnie więc może ci się zmieni.

  • 0

    13.  2011-12-07 22:35:56

    JAk sciagac z amazon appstore? codziennie aplikacja za free, a mi sie do tej pory nic nei udal ozassac...

  • 0

    14.  2011-12-07 22:42:08

    We are sorry... We could not process your order because of geographical restrictions on the product which you were attempting to purchase. Please refer to the terms of use for this product to determine the geographical restrictions. We apologize for any inconvenience this may have caused you. ###Super, no to sobie skorzystałem z promocji amazona :D

  • 0

    15. ~  2011-12-08 09:00:48  host: host-89-229-139-43.chelm.mm.pl

    Beautiful widgets są terriblya awful, a reszta to w większości jakieś kretyńskie gry. Czy przeciętny użytkownik fona z Androidem ma 11 lat?

  • 0

    16. ~  2011-12-08 09:36:42  host: host-217-172-234-253.gdynia.mm.pl

    jak czytam wpisy, to nadal widać google to jeden wielki bajzel - ciekawe czy oni kiedykolwiek cokolwiek sie naucza? szkoda, ze te amerykańskie firmy, jak staja się wielkie, to od razu aroganckie i beznadziejne

  • 0

    17. ~  2011-12-08 09:50:50  host: z23-05.opera-mini.net

    Wszystko co jest potrzebne w telu z androidem mam za free, golunchera, dragracing, astro, chessonline, yanosik, skyfire, opera mini, maildroid, esterownik.:)

  • 0

    18. ~klimass  2011-12-08 11:03:19  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    Jest jakiś sposób, żeby ściągnąć te aplikacje inaczej niż za pomocą podawania numeru karty kredytowej? Jakiś szybki przelew albo coś podobnego?

  • 0

    19.  2011-12-08 12:24:58

    mi jakos inaczej naliczylo karte kredytowa citi Kupilem wczoraj 3 programy i jest -0,33 razy 3 ale tez -1,00 i nie wiem skad to!

  • 0

    20.  2011-12-08 12:26:02

    @17 ale dlalbys ludzia za ich programy zarobic pijawko choc 0,33

  • 0

    21. ~Jerzy  2011-12-08 12:49:52  host: 178.182.100.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    dl ~klimassa: kup sobie wirtualną kartę prepaid BZWBK za 1zł na alldrogo (nick: prepaid_bzwbk) - Karta internetowa - BZ WBK. Dane karty przesyłają emialem, robisz przelew kilku zł na rachunek karty i podajesz bez obaw w a.markecie. Polecam. Ja używam fizycznej karty bo wcześniej nie mieli tej internetowej.

  • 0

    22.  2011-12-08 13:08:43

    *wyzwolenia: jeśli faktycznie nie masz transakcji za 1 PLN, tylko zablokowane środki w takiej wysokości, to jest to związane z weryfikacją karty w czasie płatności. Podczas weryfikacji blokuje się symboliczną kwotę, zwykle jest to około złotówki. Obsługujący transakcję ma 8-10 dni na odblokowanie środków. I faktycznie tak się dzieje, pieniądze wracają na konto.

  • 0

    23. ~klimass  2011-12-08 13:45:20  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    @Jerzy - wielkie dzieki za porade, nie wiedzialem ze sa takie karty. Pozdrawiam

  • 0

    24. ~demon  2011-12-08 16:06:07  host: public-gprs218373.centertel.pl

    Są już aplikacje z trzeciego dnia narazie Talking tom Cat 2, Advlauncherex Reckles getaway

  • 0

    25. ~ql  2011-12-08 16:32:15  host: 133-133-78-94.net.stream.pl

    i reszta z trzeciego dnia: Can knockdown, Tetris by EA, Blue Skies Donation Wallpaper, Space Physics, Kids Learn to Read, Toki Tori, Homerun Battle 3d

  • 0

    26. ~Karolina  2011-12-08 17:47:24  host: 91.220.164.251

    Gdzie widzicie ten spis aplikacji w Android Markecie?? Ja widzę z dnia wczorajszego. Pomocy!

  • 0

    27. ~Karolina  2011-12-08 18:02:26  host: 91.220.164.251

    Redakcjo telepolis - dajcie spis aplikacji do wiadomosci na strone glowna. Na pewno czytelnicy beda wdzieczni!!!!

  • 0

    28.  2011-12-08 22:04:42

    @tymis tak to blokady - dziekuje oby

Dodaj swoją opinię