Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android czy WM? A może obydwa?

Android czy WM? A może obydwa?

Q! 1 Grudnia 2008 10:57

0 0

qi i6 android Chińska firma QiJi wprowadzi wkrótce na rynek nowy model telefonu oznaczonego symbolem i6. Na jego pokładzie znajdziemy procesor pracujący z częstotliwością 624 MHz, wspomagany pamięcią ROM o pojemności 256 MB oraz 128 MB RAM. Oprócz tego znajdziemy w nim trackball zamiast tradycyjnego manipulatora oraz wyświetlaną na ekranie chińską klawiaturę, którą możemy obsługiwać za pomocą rysika.

Jednak najciekawszą funkcją telefonu jest to, że może on pracować zarówno pod kontrolą systemu Windows Mobile, jak i najnowszego gracza na rynku systemów operacyjnych dla telefonów komórkowych - Androida.
Niestety, nie będzie możliwe przełączanie się pomiędzy nimi czy nawet posiadanie obydwu w pamięci telefonu. Jednocześnie w pamięci telefonu będzie mógł się znajdować tylko jeden z systemów. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby użytkownik zainstalował sobie w urządzeniu ten system, który najbardziej będzie mu odpowiadać.

Cena ani dokładny termin wprowadzenia na rynek i6 nie zostały jeszcze podane.

Źródło tekstu: engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2008-12-01 12:28:57

    Podobnie na HTC od Kaisera poczawszy...

  • 0

    2.  2008-12-01 20:55:35

    W końcu wchodzimy w erę telefonów, na których możemy instalować cokolwiek nam się podoba.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-160-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet