Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android 7.0 Nougat oficjalnie

Android 7.0 Nougat oficjalnie

orson_dzi 1 Lipca 2016 19:48

4 4

Wczoraj Google ogłosiło nazwę nowego Androida, a dzisiaj oficjalnie zostało potwierdzono jego oznaczenie liczbowe. Android Nougat, to 7.0.



Ogłoszeniu nazwy nowej wersji Androida towarzyszyło tradycyjne odsłonięcie statuetki zielonego robota stojącego na słodkim podłożu.


Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Zobacz: Android N to oficjalnie... Nougat




Źródło tekstu: Google; wł     

Dodaj do:

Tagi: android nugat | google | android | android 7.0

w sumie: 30
  • 1

    11. ~  2016-07-01 23:28:43  host: public-gprs360433.centertel.pl

    Fragmentacja trwa.

  • -1

    12.  2016-07-02 07:10:39

    Spośród trzech zdań, które składają się na tego newsa - dwa zawierają błędy.

  • 0

    13. ~marihuana z timbombajlelke  2016-07-02 08:37:44  host: user-94-254-227-106.play-internet.pl

    Komu to potrzebne a dlaczego

  • 1

    14. ~eg777  2016-07-02 09:11:40  host: 89-65-23-140.dynamic.chello.pl

    Kolejny syfoid. Czym wyższy numer > tym większy :).

  • 0

    15. ~Joy  2016-07-02 11:33:19  host: 093105236180.dynamic-ra-03.vectranet.pl

    @14 Odezwał się znawca. Jak masz w miarę mocnego smartfona, to kolejne aktualizacje przynoszą przeważnie poprawy. Bynajmniej dało się to odczuć na moim Note 4. Obecnie Android 6.0.1 to perfekcyjnie dopracowany system... no i ta bateria, trzyma wyraźnie dłużej.

  • 0

    16. ~~~~~  2016-07-02 12:16:26  host: diz171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Potwierdzam, Android 6.0.1 to dopracowany system. Sam posiadam na snapku 410.

  • 0

    17. ~Tomk.  2016-07-02 12:36:23  host: 89-68-202-99.dynamic.chello.pl

    @Joy poważne poprawy ? :-). To była opóźniona i już ostatnia aktualizacja do Twojego note4 . Zaraz wyjdzie nowy note, to wtedy s7 dostanie pewnie Android 6 po wejściu na rynek s8. Tylko czysty na Nexusach jest w tym w miarę ok.

  • 1

    18. ~Dell  2016-07-03 06:42:49  host: n30-06-04.opera-mini.net

    15. Android dopracowanym systemem??
    Może jeszcze napiszesz, że w kwestiach związanych z bezpieczeństwem?
    Buuuahaha
    Weź nie żartuj!

  • 0

    19.  2016-07-03 09:36:31

    Gdyby google tal aktualizował telefonu jak Microsoft..

  • 0

    20. ~$%12  2016-07-03 11:40:46  host: 037008242146.rzeszow.vectranet.pl

    Zapytajmy świat: pytają wszystkich tylko nie białych. W całym filmiku jeden biały człowiek. Nie jestem rasistą, ale już ta poprawność rasowa jest męcząca.

  • 3

    21. ~  2016-07-03 12:04:37  host: anr159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zamiast zmieniać numerki niech lepiej zabiorą się do roboty i zrobią wreszcie dobry i stabilny system.

  • 0

    22.  2016-07-03 13:13:17

    Ależ ludzie mają problemy: pojawia się wiadomość w dziale 'wiadomości' i szok! Dlaczego? Po co? Kto to słyszał?
    Natomiast niestety potwierdzam, że android to był i jest 'syfoid'. Drugi raz się skusiłem i o trzy razy za dużo. Może przy 12GB RAM zacząłby normalnie działać, ale ja już na pewno nie będę tego sprawdzał.

  • 0

    23. ~=%=  2016-07-03 14:46:48  host: n23-02-09.opera-mini.net

    @22 dlaczego nie bedziesz sprawdzal, to wstyd - chyba nie umrzesz?

  • 0

    24.  2016-07-03 15:39:02

    @9 Nie musisz tak krzyczeć... A że wersja numer 7 to przecież już lipiec 2016 mamy to i Androida trzeba podnieść. A że fragmentacja systemu? Kogo to obchodzi. Najwyżej developerów, ale kto normalny by się przejmował... Kolejna słodycz wypuszczona w świat i korporacja się cieszy. A ludków co pragną nowości, z zapraszamy do zakupu nowych telefonów :-)

  • 1

    25.  2016-07-03 17:24:58

    Dla mnie cały ten wyścig na aktualizacje, najnowsze wersje czegokolwiek, to choroba współczesnej cywilizacji. Prawdopodobnie nieuleczalna.

  • 0

    26. ~Mniodek  2016-07-03 23:21:32  host: host-176-221-122-41.dynamic.mm.pl

    @15 "Bynajmniej?" :-)

    http://tlp.is/aer

  • 1

    27. ~heathcliff  2016-07-04 09:08:14  host: 185.96.120.64.kompex.pl

    yoy- naucz się w końcu kolejny Polaku używać słowa "bynajmniej". Co do androida, to długo jeszcze nie będzie tak stabilny jak i-os czy windows, poza tym ostatni mieł masę dziur, pewnie łatając stare pojawią się następne. Ot taki właśnie android. Trzeba też brać pod uwagę, że na rynku dominują jednak średniaki, które nawet jeśli dostaną aktualizację to raczej dla zasady i korzyści użytkownikom ona nie przyniesie.

  • 1

    28.  2016-07-04 12:44:24

    Chore to. Już nie wiem ile czasu czekam na aktualizację do 6 a ci z 7 wyjeżdżają. Może do końca 2017 uda im się zgrać cyfry przy wersji do roku wypuszczenia oprogramowania w świat.

  • 0

    29. ~Punk  2016-07-04 16:56:46  host: apn-37-7-57-158.dynamic.gprs.plus.pl

    Myślę że Sony się postara i da do Z3 Compact jeszcze Androida 7.0 i 7.1.

  • 0

    30. ~  2016-07-04 22:32:25  host: host-46-151-189-42.interduo.pl

    hehehe, tutaj zle ze wypuszczaja kolejna wersje systemu, ze po co to komu, ale jak bedzie news o aktualizacjach jakiegos producenta, to bedzie placz i lament ze znowu malo kto nowa wersje dostanie... ale zaraz zaraz, przeciez na co komu nowa wersja androida?

    uwielbiam nasza mentalnosc:)

Dodaj swoją opinię