Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android 4.1 Jelly Bean potwierdzony

Android 4.1 Jelly Bean potwierdzony

Q! 22 Czerwca 2012 08:52

0 0

android 41 jelly beanGoogle potwierdził istnienie kolejnej wersji systemu Android, 4.1 Jelly Bean. W pierwszej kolejności trafi on do flagowego smartfonu Galaxy Nexus.



Informacja o tym znalazła się w Google Play. Przy zakupie Galaxy Nexusa i przejściu do płatności na liście można było zobaczyć, że telefon pracować będzie pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean (ang. żelek).




Jednak tak szybko jak informacja się pojawiła, tak szybko też zniknęła. Serwisowi Droid Life udało się jednak wykonać zrzut ekranu, który potwierdził istnienie kolejnej wersji systemu Android.

Oficjalna premiera systemu, według wcześniejszych informacji, ma mieć miejsce na jesieni.

Źródło tekstu: Droid Life     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • -1

    7.  2012-06-22 09:35:36

    #3 - tak, tak, ryba to piękny ptak. Tylko że ajfon z przed 3-4 lat nie ma obsługi BT i nie działają mu chyba mms. Ale kto co woli.

  • 3

    8. ~  2012-06-22 09:51:20  host: static-87-105-53-72.ssp.dialog.net.pl

    działają MMS i BT

  • 0

    9. ~reu  2012-06-22 10:05:28  host: apn-77-114-48-25.dynamic.gprs.plus.pl

    @3 - grubo się mylisz - iPhonea trzeba zmieniać co roku, w dniu premiery nowego modelu. Do tego jak to zwykle bywa, premiera u nas jest dużo później, więc trzeba pędzić po iPhonea do USA. I jeszcze jedno - mój dwuletni iPad1 według wszelkich wiadomości nie dostanie najnowszego iOS6.

  • 1

    10. ~  2012-06-22 10:16:34  host: static-87-105-53-72.ssp.dialog.net.pl

    @9 piszemy o iPhonach nie o padach.

  • 0

    11. ~Łukasz  2012-06-22 10:21:44  host: static-81-219-122-66.devs.futuro.pl

    #3 A kto Ci każe wymieniać telefon co pół roku? To, że jest nowa aktualizacja to nie znaczy, że trzeba ją mieć. Nikt nie kupuje telefonu by tylko powiedzieć: "Haha, mam androida 4.1 Jelly Bean, a Ty androida 2.2 Froyo- Looser". A z tego co czytałem to aktualizacja do najnowszego systemu na Iphonach sprzed 3-4 lat powoduje szybkie zużywanie się baterii i na starszych modelach nie są dostępne najciekawsze programy z aktualizacji. To po co komu taka aktualizacja?

  • -1

    12. ~  2012-06-22 10:41:12  host: public-gprs327966.centertel.pl

    @9 akurat Apple w kwestii aktualizacji oprogramowania jest wzorem dla innych producentów, sam fakt że iPhone 3GS (telefon z połowy 2009 roku!) dostanie nowy soft to sytuacja u innych niespotykana. Okrojony - to prawda, ale pamiętajmy że jest to telefon z procesorem 600 Mhz i 256 MB RAM, lepsze parametry mają teraz budżetowe smartfony.

  • 0

    13.  2012-06-22 10:55:22

    Mało który smartfon dostał już 4.0, która jeszcze nie jest do końca dopracowana, a już wprowadzamy 4.1.

  • 1

    14.  2012-06-22 10:59:03

    @12 jak niespotykana? Nokia równie długo aktualizuje swoje urządzenia. Nieco ponad rok temu wyszła ostatnia aktualizacja dla 5800 a to telefon z 2008 roku. Rozumiem, że dla wielu iPhone MUSI być najlepszy ale znajdź rzeczy gdzie jest faktycznie a nie głupoty piszesz.

  • 0

    15.  2012-06-22 11:02:16

    @14, inna sprawa, że 5800 to był straszny crap na starcie poza jakością dźwięku, a i po aktualizacjach nie jest o wiele lepiej.

  • 1

    16.  2012-06-22 11:34:39

    @15 taki przykład tylko. Nic nowszego nie wymienię bo nadal mają wsparcie.

  • -1

    17. ~...a  2012-06-22 12:08:00  host: 91-220-39-15.ip.netia.com.pl

    nie kupujcie syfu z nakladkami, tylko kupcie galaxy nexusa i nie bedziecie marudzic o aktualizacje - kupujecie badziew, to sie na niego godzicie, Wasza sprawa.

  • -1

    18.  2012-06-22 12:09:52

    Było jakieś info, że jest aktualizacja na SG S II. Mój telefon oraz kies jej nie wykrywa. Macie jakieś pomysły?

  • 0

    19. ~  2012-06-22 12:12:21  host: static-87-105-53-72.ssp.dialog.net.pl

    U nas najlepsze jest tylko to co jest tanie, tandetne i dla mas. Wszystko inne drogie jest: lanserskie, przereklamowane, ograniczone, fanatyczne.

  • 0

    20. ~  2012-06-22 12:13:37  host: static-87-105-53-72.ssp.dialog.net.pl

    @18 tak: kupić SGS III - jest "jeszcze" tańszy od iPhona... SGS IV już pewnie taki nie będzie patrząc na zapędy Samiego

  • 0

    21. ~marcus  2012-06-22 13:19:30  host: 77-242-227-37.net.pbthawe.eu

    18. Samuraj a jaka masz wersje obecna XXLPW

  • 0

    22.  2012-06-22 18:29:29

    @17 - żaden operator u nas tego nie oferuje, jak mam przedłużać umowę, potem kombinować z braniem telefonu tylko po to żeby go sprzedać i kupić nexusa z jakąś wątpliwą gwarancją to wolę przy przedłużaniu umowy wziąć iphone - też nie ma problemu z nakładkami. Niecały rok z sgs2 uświadczył mnie w przekonaniu że android to może os dla smartfonów za złotówkę, ale na najwyższej półce to nie ma co szukać. Nie wiem jak to wygląda na nexusa, ale szczerze mówiąc nawet nie mam już ochoty sprawdzać, jedna wtopa z androidem mi wystarczy.

  • 0

    23. ~  2012-06-22 22:36:20  host: z04-11.opera-mini.net