Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android 4.1 Jelly Bean już dostępny

Android 4.1 Jelly Bean już dostępny

Q! 11 Lipca 2012 09:06

0 0

Google rozpoczął udostępnianie najnowszej wersji systemu Android, 4.1 Jelly Bean. Pierwszym urządzeniem, do którego trafi, będzie flagowy smartfon z tym systemem, Galaxy Nexus.

Zaprezentowany pod koniec czerwca system Android 4.1 zawiera wiele nowości w porównaniu ze swoim poprzednikiem. Wśród nich znalazły się nowe mapy. Szerzej o tym pisaliśmy m.in. w tej wiadomości.




Google poinformował, że rozpoczął już oficjalnie proces udostępniania najnowszej wersji systemu użytkownikom telefonu Galaxy Nexus. Informację o tym, że dostępne jest uaktualnienie, powinni oni zobaczyć w ciągu najbliższych kilku dni.

Jeszcze w lipcu Android 4.1 Jelly Bean trafi również do telefonu Nexus S oraz tabletów Motorola Xoom oraz Nexus 7.

Źródło tekstu: Google, wł     

Dodaj do:

Tagi: android | google | jelly bean

w sumie: 22
  • 0

    3.  2012-07-11 09:30:04

    no tak tylko łatwiej żyć bez czegoś czego się nigdy nie miało, niż żyć bez czegoś co zostanie nagle, po wielu latach, zabrane ;)

  • 1

    4. ~me  2012-07-11 09:37:27  host: 194.114.62.70

    A będzie ten system w Galaxy SII?

  • -1

    5. ~tt  2012-07-11 09:39:37  host: ptcnat.t-mobile.pl

    @4 do sII nikt nie bdzie tego ladowal bez flasha, szkoda rozczarowan :)

  • 0

    6.  2012-07-11 09:58:26

    @2 co ty porownujesz zabawki dla dzieci droidem? Mam tylko nadzieje, ze tendencja w ograniczeniu i brakach w funkcjonalmosci szybko sie zmieni. Jeden system dla malolatow wystarczy.

  • 0

    7.  2012-07-11 10:05:09

    @6: to przecież nie jest ograniczenie funkcjonalności, ale chęć zastąpienia zasobożernego potwora lepszym HTML5. Tylko ten okres przejściowy...

  • 0

    8. ~Qper  2012-07-11 10:29:34  host: fis242.internetdsl.tpnet.pl

    Flash już umarł... tak jak to zresztą zapowiadało Apple. Sam mam Androida i pierwsze co zrobiłem to wywaliłem Flasha ze względu na debilne reklamy na całej stronie, które na dotykowcach ciężko zamknąć

  • 0

    9. ~kaz  2012-07-11 10:40:41  host: host-31-6-170-232.dynamic.mm.pl

    A ja chcę Flasha.

  • 0

    10.  2012-07-11 10:57:56

    Nie mam flasha i dobrze mi z tym. Co wy na tym flashu używacie? gry przeglądarkowe?

  • 0

    11. ~  2012-07-11 10:58:45  host: z06-15.opera-mini.net

    A dla reszta smartfonów nowy system za rok albo wcale?

  • 0

    12. ~  2012-07-11 11:11:45  host: public-gprs449581.centertel.pl

    A od kiedy będzie dostępny nexus7? I czy wiadomo coś o dostępności w Polsce?

  • 0

    13. ~  2012-07-11 11:17:51  host: public-gprs449581.centertel.pl

    Nightkriss - filmy, gry... wiele stron nie nadaje się do użytku na urzadzeniu bez obsługi flasha.

  • 0

    14. ~  2012-07-11 11:20:09  host: public-gprs449581.centertel.pl

    Przy czym ja nie uważam ze telefony powinny obsługiwać flasha, tylko ze strony powinny być robione w html5, natomiast na razie jest jak jest i urządzenie bez flasha jest mocno ograniczone

  • 0

    15. ~Kamil  2012-07-11 11:20:40  host: apn-95-41-82-73.dynamic.gprs.plus.pl

    Kiedy będzie dostępne 4.1 w AOSP?

  • 0

    16.  2012-07-11 11:25:44

    przecież możecie w każdej chwili zainstalować flasha :/ wystarczy znaleźć odpowiednie apk... @8 flash nie umarł i raczej tak szybko nie umrze, to że ty czym się nie interesujesz nie znaczy, że tego nie ma, gdybyś interesował się tematem(a nie reklamami które można wyłączyć bez wywalania całego flasha) to byś wiedział, że ludzie ciągle używają flasha, jak nie do animacji, to do drobnych elementów strony czy do gier.

  • 0

    17. ~  2012-07-11 14:47:44  host: 89-76-221-14.dynamic.chello.pl

    @16 - tak? To pokaz mi takie aplikacje na WP7 i na iOS, NIE MA! Co do rozwoju - ma iOS i WP now ma obslugi i now bedzie, ma androids now ma wsparcia, czyli jest to co jest i now bedzie rozwijane, krotko mowiac flash dla urzadzen mobilnych jest ma wykonczeniu

  • 0

    18. ~  2012-07-11 14:52:38  host: 89-76-221-14.dynamic.chello.pl

    *"na" iOS i WP "nie" ma obsługi i "nie" bedzie* ...autokorekta w en

  • 0

    19. ~dav  2012-07-11 19:10:09  host: 87-204-10-63.ip.netia.com.pl

    niestety ale Flasha nie bedzie sie dalo zainstalowac nawet z paczki apk, poniewaz nie ma wsparcia dla nowego andka.

  • 0

    20.  2012-07-11 19:41:42

    @17 :D koleś spójrz na temat newsa: "Android 4.1 Jelly Bean już dostępny" czy ja mówię o ios czy WP? tu mówimy o androidzie :] powinieneś się skapnąć już po wzmiance "apk" :] @19 dla tego mamy społeczności takie jak xda, na androida 2.1 czy 2.2 też nie było wsparcia flash a jakoś gdy jeszcze miałem i5700 to bez problemu mogłem używać :]

  • 0

    21. ~xoom  2012-07-11 20:30:46  host: 37.30.68.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ,,panie'' fanie ogryzka. Wedlug Pankiej logiki to androida posiadaja nastolatkowie, ios oczywiscie Pan bo jest Pan po 20-tce zapewne i trudnym dziecinstwie, a potem dla 60-latkow jaki system? Z emporii? Zaprzeczasz czlowieku calemu swiatu ze swoja misja holdu ogryzka!

  • 0

    22.  2012-07-11 22:53:22

    ja w fonie włączam transmisje np. drhtv a to zdaje sie raczej dalej we flaszu

Dodaj swoją opinię