Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android 4.0 ICS dla wybranych modeli LG

Android 4.0 ICS dla wybranych modeli LG

Q! 24 Sierpnia 2012 13:36

0 0
Singapurski oddział LG poinformował, że firma pracuje nad udostępnieniem aktualizacji Android 4.0 Ice Cream Sandwich dla wybranych modeli telefonów. Które z nich ją dostaną?

Na Androida 4.0 Ice Cream Sandwich mogą liczyć nastepujące modele smartfonów LG:
P990 Swift 2X (zobacz test),
P970 Swift Black (zobacz test),
P920 Swift 3D (zobacz test),
Prada 3.0,
Swift LTE.

Obecnie LG ma pracować nad przystosowaniem Androida 4.0 Ice Cream Sandwich dla tych modeli. Data jego udostępnienia ma zostać podana w przyszłości.


Źródło tekstu: LG, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 1

    1.  2012-08-24 13:50:36

    O to miłe... poszli po rozum do głowy w końcu?

  • 1

    2.  2012-08-24 14:01:48

    tak tak.. to samo pisal globalny oddzial LG w listopadzie 2011

  • 1

    3.  2012-08-24 14:19:32

    Znowu mydlą ludziom oczy. Poza tym jest już android 4.1 a oni wspaniałomyślnie dadzą 4.0 W PRZYSZŁOŚCI :P

  • 0

    4. ~bśss  2012-08-24 14:24:53  host: 195.160.253.4

    Przecież Prada już dawno ma...

  • 0

    5.  2012-08-24 14:27:24

    Bardzie mnie interesuje info czy i kiedy będzie 4.1 dla 4X....

  • 0

    6. ~  2012-08-24 14:28:11  host: z25-15.opera-mini.net

    super. szkoda ze ja jeszcze w palyu w RBM nie dostalem jeszcze aktualizacji do 2.3 w p970. Halo playu zrobisz te aktualizacje czy nie?

  • -1

    7. ~wziuuuu  2012-08-24 14:31:08  host: 70-187.tj-komputer.pl

    @6 - Play zazwyczaj daje aktualizacje od razu po wyjściu oficjalnej, więc to najprawdopodobniej problem Twojego modelu.

  • 0

    8.  2012-08-24 14:31:12

    @5 Nie liczyłbym ;)

  • 0

    9. ~  2012-08-24 14:53:20  host: user-46-113-252-17.play-internet.pl

    @6 ja tez mam Blacka z RBM i oficjalna aktualizacje do 2.3 juz od kilku dobrych miesiecy... jest udostepniona przez peoducenta juz bardzo dawno. poszukaj

  • 0

    10. ~m  2012-08-24 15:04:41  host: ffv10.internetdsl.tpnet.pl

    Ja mam Optimus Black i bardzo się cieszę, że będzie na niego 4.0. Telefon się odświeży. Na 4.1 nie liczę, ale też jakoś specjalnie nie potrzebuję. Może po wydaniu 4.0 będą fajniejsze customy (coś oprócz Zeusa może w końcu zadziała).

  • 0

    11. ~  2012-08-24 20:34:08  host: z29-14.opera-mini.net

    Ktoś ma jakieś info co z aktualizacją dla razr?

  • 0

    12. ~BzykMen  2012-08-24 22:31:29  host: apn-95-41-49-223.dynamic.gprs.plus.pl

    A ja się pozbyłem swojego LG P970 , bo po tych wszystkich ceregielach od LG nie wierzę że dostanie on ANDKA 4.0 . Choć fajny telefon , to podejście producenta do aktualizacji jakichkolwiek jest tragiczne .

  • 0

    13. ~  2012-08-25 06:58:35  host: acub213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9 ale aktualuzacji play oficjalnej nie ma. nie da sie zrbic oficjalnym softem updateu

  • 0

    14. ~arasel  2012-08-26 13:38:30  host: adhf176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Prada 3.0 dostała ICS jakoś na początku lipca..

  • 0

    15. ~tapir  2012-11-09 10:01:41  host: demon.solskibm.pl

    Dzwoniła pani z Play przed chwilą. 2.3 na przełomie listopada/grudnia (oficjalnie!), ICS prawdopodobnie na przełomie grudnia/stycznia.

  • 0

    16. ~kamil  2012-12-12 21:23:07  host: 178.183.242.110.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Pojawiła się aktualizacja z V20S do V20B

Dodaj swoją opinię