Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android 4.0 Ice Cream Sandwich już wkrótce

Android 4.0 Ice Cream Sandwich już wkrótce

Q! 8 Września 2011 08:19

0 0

Podczas konferencji Dreamforce w San Francisco, jeden z prezesów Google poinformował, że kolejna wersja systemu Android - 4.0 Ice Cream Sandwich - już wkrótce trafi na rynek.

O tym, że Android 4.0 Ice Cream Sandwich trafi na półki sklepowe w październiku lub listopadzie, poinformował Eric Schmidt. Jednak żadne bliższe informacje na ten temat nie zostały ujawnione.




Kolejna wersja systemu Android w pierwszej kolejności trafi najprawdopodobniej do kolejnego telefonu Google. Jego produkcją zajmie się Samsung, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Pierwsze zrzuty ekranu z nowego systemu prezentowaliśmy natomiast tutaj.

Źródło tekstu: androidandme     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 1

    3. ~anty logo  2011-09-08 08:33:27  host: 87-205-159-165.adsl.inetia.pl

    kiedy ten cały WilekiBrat zniknie? już mam dość tego ciągłego klepania o kolejnych nowościach... Marzy mi się spokojna inżynierska wydajna praca, zamiast tego marketingowego bełkotu w ciągłej zadyszce zanowym nowszym i jeszcze nowszym...

  • 0

    4.  2011-09-08 08:46:29

    A co, na 2.3.x nie da się pracować? Tak jak nie byłem entuzjastą Androida, to na najnowszą wersję specjalnie nie mam co narzekać. Działa wszystko co działać powinno, nie wiesza się, nie zapycha, ogólnie całkiem dopracowany OS. Mam też 3.2 na tablecie- tam już jest ciut gorzej, zwłaszcza ze stabilnością, ale to chyba bardziej wina Asusa niż Googla....

  • 0

    5. ~Th0mas  2011-09-08 08:58:01  host: public15262.xdsl.centertel.pl

    @2. Zainstaluj sobie to co dali. To przecież oficjalny upgrade. Ja tak zaktualizowałem 1 dnia :)

  • 0

    6. ~  2011-09-08 09:01:02  host: terminal-1-202.retsat1.com.pl

    Transformera tzeba trafić, na forach można poczytać o restartach, zwiechach itd. itp. mam i nic takiego się nie dzieje, bardzo stabilny.

  • 0

    7. ~jan_palijan  2011-09-08 09:16:08  host: 212.160.172.70

    @1: oczywiście, np. w urządzeniach, które mają go w sobie i są na tych półkach (:

  • 0

    8. ~Th0mas  2011-09-08 09:24:52  host: public15262.xdsl.centertel.pl

    @1 oczywiście, że na półce sklepowej. Zaraz obok piernika, plastra miodu, czy eklerki.

  • 0

    9.  2011-09-08 09:43:41

    Mam już telefony z Androidem ponad 2 lata i nigdy mi się system nie wieszał. Nawet custom romy chodzą stabilnie jesli wie się co się instaluje. Z aktualizacjami jest sprawa prosta. Jak się chce miec Androida zawsze aktualnego to trzeba kupic Nexusa a jak się kupuje jakies Samsungi, HTC, LG czy SE to albo trzeba czekać aż producent telefonu łaskawie da aktualizacje albo wgrywa się alternatywne oprogramowanie tzw. custom rom np. CyanogenMod.

  • 0

    10. ~Longman  2011-09-08 09:45:52  host: aeca211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przyznam, że na moim SE x8 zdecydowanie najlepiej sprawują się ROMy z XDA Developers http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1188486 Poczekam kiedy na XDA Developers ktoś wygotuje lodzika i wgram :-)

  • -1

    11.  2011-09-08 09:49:49

    @9 nie przesadzaj - samsung bardzo szybko daje aktualizacje, poza tym kupując nexusa S to co kupujesz tak naprawdę? ;)

  • -2

    12. ~gt  2011-09-08 10:15:07  host: 212.38.193.178

    yeah! trzydzieści tysięcy różnych odmian adroida to za mało. Czekamy na wersję 4.0, bo wtedy będzie czterdzieści tysięcy. Userzy na pewno się ucieszą... ;)

  • 2

    13. ~Miron  2011-09-08 10:36:08  host: sub208-158.elpos.net

    W czym macie znowu problem placzki..??? Mozecie nie robic nic ...Nowa wersja bedzie czy poplaczecie bardziej czy mniej..Pozniej bedzie kolejna i jeszcze kolejna... Nie ma przymusu aktualizacji...Tak jak nie ma przymusu wymiany telefonu co rok...Swiat i technologie ida obecnie jakies 10 razy szybciej niz 10 lat temu...Dzis kupiona nowowc za pol roku jest juz sredniakiem, a za rok starociem...Trzeba sie albo dostaosowac do nowowsci albo...nie zwracac na nie uwagi....

  • 0

    14.  2011-09-08 10:41:53

    też nie rozumiem w czym problem, poza tym od wersji 4 ma to byc jakoś ujednolicone żeby nie było miliona wersji. a jak będzie to zobaczymy... windowza też nie ma co używać bo wersji bez liku - dobrze rozumiem?

  • 0

    15. ~  2011-09-08 11:44:46  host: z33-15.opera-mini.net

    Desire to przeżytek, Google razem z HTC chce żebyście szykowali kasę na kolejny telefon, uci jest właśnie cały Android, żeby mieć nowszy system wydaj kolejne 2k na nowy telefon. Dlatego sam olalem Androida i nie piszcie mi o sposobach na jakiś forach, to tylko połowicznie rozwiązuje problem, ponieważ owe modyfikacje często są mało kompatybilne. Owszem kupię telefon z Androidem, ale jak coś zrobią z aktualizacjami, nie będę musiał się martwić o kolejna wersję tylko jak samo Google aktualizuje, tak jak w przypadku Linuxa Ubuntu.

  • 0

    16. ~  2011-09-08 12:01:05  host: z46-06.opera-mini.net

    ad 11. Z tymi aktualizacjami różnie bywa i taki pierwszy z serii Galaxy i7500 w ogóle nie dostał aktualizacji. Kupując Nexusa S nie musisz sie martwić o aktualizacje. Dostajesz prosto od Google a nie producenta. rcicho

  • 0

    17.  2011-09-08 12:04:30

    dobrze rcicho zagadzam się ale jużi7500 dostał. pierwszy 7500 był za słaby na aktualizację z tego co pamiętam - przynajmniej taki powód podali nie dając takowej.

  • 0

    18. ~  2011-09-08 13:04:08  host: 212.160.172.70

    Android jest spoczko w pytkę.

  • 0

    19.  2011-09-08 13:13:00

    wow to jest wielkie...

  • 0

    20.  2011-09-08 13:18:11

    Chce kupić smartfona który będzie odtwarzał filmy bez konwersji. Nie ma znaczenia czy Android czy WP7, ale wolałbym coś na WP7. Jaki polecacie?

  • 0

    21. ~  2011-09-08 13:26:24  host: 212.160.172.70

    @20: Takiego z WP7, hehe.

  • 0

    22. ~  2011-09-12 14:57:06  host: 212.160.172.70

    #20 i9100

Dodaj swoją opinię