Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android 4.0.4 dla HTC One X

Android 4.0.4 dla HTC One X

Q! 14 Sierpnia 2012 12:22

0 0
htc one xHTC poinformował o udostępnieniu systemu Android 4.0.4 dla swojego flagowego modelu, One X.

Wraz z nową wersją systemu użytkownicy otrzymają m.in. lepszą obsługę pamięci, lepszą stabilność systemu oraz większą wygodę korzystania z telefonu.

Usprawnienia znajdą się również w interfejsie Sense UI. Wśród nich znajdziemy m.in. ulepszenia w działąniu aparatu fotograficznego oraz lepsze zarządzanie zakładkami w przeglądarce.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu
Zobacz: test telefonu HTC One X



Źródło tekstu: HTC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~M.  2012-08-14 12:31:22  host: 095160184177.olsztyn.vectranet.pl

    Przydałoby się jeszcze lepsze zarządzanie energią :)

  • 1

    3.  2012-08-14 12:44:13

    Ja już od 3 dni na 4.0.4 a Telepolis daje dopiero Newsa? :D

  • 0

    4.  2012-08-14 12:56:43

    ^^ Nie chce już HTC.

  • 0

    6.  2012-08-14 13:01:53

    widex: kto nie chce?

  • -2

    7. ~darek777  2012-08-14 13:17:10  host: 213.199.253.228

    Dla mnie htc one x ma słabą jakość rozmów, też go sie pozbyłem. Na razie zostaję przy iphone 4s, tylko dla jakości rozmów. Czy w każdym smartfonie z androidem jest tak kiepsko ?

  • 1

    8.  2012-08-14 13:18:48

    @Forest - gratuluję, jesteś o 3 dni lepszy. :-P A tak na poważnie, to dzisiaj przyszło oficjalne info od HTC.

  • 0

    9. ~bbbbb  2012-08-14 14:26:02  host: 193.201.36.34

    dziwne.. ja nie mam nic w update..

  • 2

    10. ~Kris37  2012-08-14 14:39:02  host: 194.165.48.90

    Szlag mnie trafia, że przy każdym artykule musi wtrącić swoje jakiś fapplista. Co by nie napisać, to przyjdzie taki i pier...niczy głupoty. Idź Boży-Darku na myapple i daj reszcie spokój.

  • 0

    11.  2012-08-14 14:39:26

    @9 telefon zakupiony u operatora czy w wolnej dystrybucji typu saturn itd? jak to pierwsze to szybko zapewne mieć nie będziesz bo operator będzie musiał przygotować swój "cudny" soft

  • 0

    12. ~foof  2012-08-14 14:51:13  host: 80.50.79.14

    @Q! - macie możliwość swoimi kanałami uzyskać informację kiedy android 4.0.4 oficjalnie przez OTA zostanie udostępniony dla HTC One S?

  • 0

    13.  2012-08-14 14:53:04

    @foof - zapytamy. Jak tylko będziemy mieć jakiś konkret, to damy znać. :-)

  • 0

    14. ~zen  2012-08-14 15:21:42  host: 173.162.91.79.rev.sfr.net

    Jakość rozmów w fpfapfon 4s. Chyba raczysz żartować :)

  • 0

    15.  2012-08-14 23:01:23

    W S2 - wysoka. Szczegolnie przez HD Voice (T-Mob i Play aktualnie chyba wspieraja, nie jestem pewien czy Orange tez nie). W S3 podobniez jeszcze lepsza. W Xperii S - tez zacna. Takze moze i kiepskawym pod wieloma punktami One X sobie byc gorsza.. ;)

  • 0

    16. ~darek777  2012-08-15 10:38:36  host: 213.199.253.228

    Pisząc dobra jakość rozmów, mam na myśli że jest głośno, rozmawiając przez IP$ muszę nawet przyciszyć głośniczek a w htc miałem na maxa i było bardzo cicho, podobnie w SG2. Mam sieć Orange, Playa i Plusa.

  • 0

    17. ~jarek  2012-08-28 11:36:21  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Hd Voice jest tylko w t-mobile.

  • 0

    18. ~maxi200  2012-11-22 17:33:10  host: abgz23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja w wildfire s miałem idealna głośność często nawet musiałem przyciszać a teraz przesiadłem się na htc one v i szok!!! jest bardzo cichy :/

Dodaj swoją opinię