Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android 2.2 już w maju

Android 2.2 już w maju

LuiN 21 Kwietnia 2010 16:05

0 0

Według Android and Me jeszcze w maju na rynek trafi nowa wersja systemu operacyjnego Google Android oznaczona jako 2.2 Froyo. Wiemy już jakich zmian można się po nim spodziewać.

Przede wszystkim dostaniemy obsługę Flash 10.1 - czyli możliwość otwierania strumieniowego audio i wideo na większości popularnych witryn. Do tego Google obiecuje większą ilość wolnej pamięci RAM, kompilator JIT, dodaną w standardzie funkcję radia FM, udoskonaloną obsługę OpenGL ES 2.0 i obsługę wielokolorowych trackballi.




Testy oprogramowania już trwają, nowy system zostanie oficjalnie zaprezentowany na konferencji, która odbędzie się 19. maja w San Francisco.

Źródło tekstu: Android and Me, wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16.  2010-04-21 19:31:09

    9. mod nic nie da, bo flesh 10.1 będzie chciał dużo pamięci ram i procka.

  • 0

    17.  2010-04-21 19:37:16

    11. taaa będziesz miał 2.2 jak Samsung z łaski swojej wypuści owe oprogramowanie do tego telefonu, znając podejście Samsunga do tego tematu, można będzie zapomnieć o czymś takim ;) Nie po to się wypuszcza Androida 2.1 żeby chodził na starych klockach, po to się wypuszczą nową wersję, żeby producenci wyprodukowali nowe telefony z nowym oprogramowaniem. Doczekałeś się Androida 2.1 w i7500? Właśnie takie podejście ma firma do aktualizacji już kupionych telefonów, kupiłeś telefon to spadaj jak chcesz coś nowszego to kup nasz najnowszy produkt w super promocyjnej cenie. To tyle, swoje mądrości wypisuj gdzie innej np. twoim w gimnazjum.

  • 0

    18.  2010-04-21 20:04:30

    Na Hero są już chyba romy z Androidem 2.1 ? http://tinyurl.com/2ftemrj

  • 0

    19.  2010-04-21 20:17:00

    kwistas, przecież są już oficjalne 2.1 dla Spicy. Norwedzy, francuzi i ktoś tam jeszcze już dostał, co do naszego kraju zostało jeszcze trochę czekania, pewnie max ze 2, 3 tyg. I to jest pewna i oficjalna wiadomość od Samsunga, nie będzie tak jak z HTC. Jak się komuś spieszy to w 10min ma 2.1 wrzuconego przez odina i po kłopocie.

  • 0

    20.  2010-04-21 20:39:11

    Łączność z sieciami AD-HOC w Androidzie - o to poproszę!!!

  • 0

    21.  2010-04-21 20:40:46

    Samsung i5700 Spica na 100% dostanie oficjalny Android 2.1 (kwestia najbliższych tygodni). Hero też na 100% i z tego co wiem będzie to w maju w okolicy połowy miesiaca (może trochę wcześniej). Magic też dostanie ale Magici z polskiego Orange raczej nie. Orange wycofało ze sprzedaży tez świetny telefon i nie zamierza go juz wspierać. Być może HTC samodzielnie da aktualizację dla polskich Magic'ów ale to nic pewnego. Co do Samsunga i7500 Galaxy to nie dawno mówiło się że być może otrzyma aktualizację do 2.0 ale pewnie nic z tego nie wyszło. Oczywiście dla każdego telefonu z Androidem są różne nieoficjalne ROMy (w tym również dla i7500). Trzeba tylko trochę o tym poczytać.

  • 0

    22.  2010-04-21 20:47:53

    19. wiem o tym, chodziło mi o Galaxy, coś mówiono, nawet Samsung coś wspominał i nadal nic nie dostali.

  • 0

    23.  2010-04-21 20:51:23

    Jak pisałem, nie ma co się napalać jak nic nie wiadomo.

  • 0

    24.  2010-04-21 21:19:29

    Wersja v2.1 jest w i5700 bardzo szybka i sprawnie działa (chociaż prawdę mówiąc 1.6 miałem okazję tylko dobę testować zanim wrzuciłem 2.1), ciekawe czy 2.2 wniesie jeszcze jakieś nowości bo wiadomo że obecne telefony bez sprzętowego radia chyba raczej nadal go mieć nie będą, w każdym razie nie sądzę by radio było w jakimś aparacie "zaszyte" i czekało na odpowiednią wersję androida ;-)

  • 0

    25. ~baalzahmon  2010-04-21 21:45:26  host: chello089075003158.chello.pl

    dzierski to sobie sam zaktualizuj, to żaden problem i nie tracisz gwarancji OMG szukacie problemów.

  • 0

    26. ~pablo  2010-04-22 00:03:55  host: 77-254-56-164.adsl.inetia.pl

    25.Jak to nie tracisz gwarancji??Przeciesz przez odina chyba własnie sie traci gwarancje?Czy ma ktos link to oficjalnego androida2.1 w pełnej wersji?

  • 0

    27. ~pablo  2010-04-22 00:04:24  host: 77-254-56-164.adsl.inetia.pl

    Jak to jest z aktualizacja??Czy traci sie wczesniej zainstalowane programy??Np przez pc studio??

  • 0

    28. ~  2010-04-22 01:18:15  host: t20-01.opera-mini.net

    Taka ingerencja w oprogramowanie to utrata gwarancji, taka jest zasada. Musi wyjsc oficjalnie wtedy możecie coś robić.

  • 0

    29.  2010-04-22 07:51:20

    pablo - tracisz wszystko, z karty niby nic nie znika jednak dodatkowo najlepiej ją wyjąć na czas aktualizacji.

  • 0

    30.  2010-04-22 08:42:57

    Mam na hero 1.5 i jestem więcej niż zadowolony.Podobno 2.1 to rewolucja więc nie mogę sie do doczekać. Cieszy mnie ze następny mój telefon z Androidem będzie miał radio. Trochę wolno i skokowo aktualizuje HTC ale i tak lepiej traktuje klientów niż symbian i windows mobile więc nie narzekam :) Jak ktoś juz napisał za szybko wchodzą te aktualizacje.

  • 0

    31. ~jarekt  2010-04-22 09:42:16  host: v08-15.opera-mini.net

    Hero to genialny telefon a 1.5 podrasowany przez HTC dziala rewelacyjnie. Druga strona medalu jednak jest taka, ze aktualizacje sa obiecywane od roku i termin przesowany juz byl chyba z 8 razy. To jest wybitnie niepowazne traktowanie klientow. Ja rozumiem poslizg tygodniowy ale polroczny? Teraz kupilem Milestona i ciesze sie 3 razy lepszym telefonem z androidem 2.1. W dodatku android jest prawie czysty wiec zrobienie aktualizacji powinno byc banalnie proste. 3 razy sie zastanowie nad kolejna sluchawka od HTC.

  • 0

    32. ~baribal  2010-04-22 20:03:36  host: 095160098007.warszawa.vectranet.pl

    Mam nadzieje, ze ten update szybko sie pojawi na Desire.sie pojawi.

  • 0

    33. ~pablo  2010-04-23 09:17:56  host: 77-255-253-72.adsl.inetia.pl

    hose a jest jakis backup na programy do androida ?

  • 0

    34. ~Petrez80  2010-05-15 10:07:28  host: staticline17110.toya.net.pl

    Wczoraj na infolinii samsunga powiedzieli, ze aktualizacja do 2.1 powinna byc w ciagu miesiaca. Nie wiadomo czy aktualizacji bedzie mozna dokonac samodzielnie czy w serwisach producenta.

  • 0

    35. ~bandito  2010-09-12 17:25:12  host: 88-199-232-222.tktelekom.pl

    Android 2.2 dodaje sterowniki 3D oraz możliwość używania technologi Flash na stronach internetowych. http://www.petitiononline.com/sgalax22/ To petycja do producenta w sprawię aktualizacji.

Dodaj swoją opinię