Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Android 2.1 w Xperiach X10

Android 2.1 w Xperiach X10

LuiN 16 Czerwca 2010 12:38

0 0
sonyericsson xperia x10W trzecim kwartale tego roku smartfony Xperia X10, X10 mini oraz X10 mini pro otrzymają aktualizacje oprogramowania do wersji 2.1. Dla Xperii X10 aktualizacja przyniesie też nagrywanie filmów wideo jakości HD.

Dalsza aktualizacja oprogramowania modelu Xperia X10 w czwartym kwartale sprawi, że będzie możliwe bezprzewodowe łączenie się telefonu z telewizorem i wyświetlanie na nim własnych treści. Zostaną także dodane usprawnienia do aplikacji Timescape oraz Mediascape.




Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~rob  2010-06-16 12:58:51  host: aemj132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wlasnie nie rozumiem po co robia upgrade do 2.1 skoro juz jest 2.2 ktory jest znacznie szybszy, po co tracisz czas jak mozna by odrazu zrobic 2.2 a napewno uzytkownicy byli by bardzo zadowoleni.

  • 0

    3.  2010-06-16 13:06:59

    bo pewnie nad 2.1 juz pracowali wczesniej. A za nim udaloby im sie skonczyc 2.2 to minie jeszcze sporo czasu.

  • 0

    4. ~He  2010-06-17 11:41:22  host: nat3-241.ghnet.pl

    a skąd wiesz, że jest sporo szybszy? naczytałeś się komentarzy, czy testowałeś? Dla telefonu z prockiem 1 GHz nie ma to większego znaczenia- Android sam w sobie jest bardzo wydajny. Ja pracuję na 1.6 i jestem bardzo zadowolony- nie bardzo wiem, gdzie można zauważyć jeszcze tą zwiększoną szybkość (filmy działają rewelacyjnie, gry śmigają, interfejs działa od dotknięcia)

  • 0

    5. ~pbog1  2010-08-01 21:11:25  host: 77-255-186-141.adsl.inetia.pl

    jedna treściewa odpowiedz i tłumy milkną ;)

  • 0

    6. ~crosskiller  2010-08-08 20:58:06  host: aapt235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a to zalezy do czego sie uzywa, ja wlasnie do swojego x10 zapakowalem psx4droid i juz nie jest tak pieknie sa lagi chodz generalnie da sie grac to przycina a sa gry ktorych nie moge odpalic, asphalt tez tnie, czyli wcale nie jest taki idealny ten x10 jesli chodzi o gry

  • 0

    7. ~crosskiller  2010-08-08 21:05:05  host: aapt235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dodam ze mozna znalezc testy gdzie x10 z a1.6 i desire z a2.1 ida leb w leb a szajsung galaxy z a2.1 wyprzedza ich sromotnie, testy przeprowadzone byly na znanym benchmarku neocore jedyna co ma najlepsze x10 to aparat i oryginalny wyglad, samsung galaxy wyglada jak klon iphona a htc jak tajwanski shit ale najwieksza wada X10 jest brak multitouch i juz wiadomo ze aktualizacja tego nie zmieni - straszna to wiadomosc dla uzytkownikow psx4droid

  • 0

    8. ~patryk  2010-08-16 18:55:32  host: aahm188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    JAK TO NIE AKTUALIZACJA NIE WPROWADŹI MULTITACZA?!?! Dziś kupiłem mojego X10 a już chcę się go pozbyć... gdy powiększałem zdjęcia, to przypomniały mi się czasy gdy miałem samsunga pixona... Ehh..

  • 0

    9. ~nieumarły poeta  2010-10-18 18:18:22  host: dkp150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Asphalt tnie Ci się na x10? Naucz się mordować procesy albo zmień telefon, u mnie wszystko śmiga cacy :P

  • 0

    10. ~ewlyna  2010-11-24 16:02:53  host: jvi55o0n1b.adsl.datanet.hu

    mam gorącą prośbę: powstrzymaj się przed rzucaniem tutaj takich oskarżeń i tym bardziej – przed wyzwiskami wobec forumowiczów tamtego czy jakiegokolwiek innego forum. Nawet jeżeli Twoje spostrzeżenia są poniekąd słuszne (kolega speedo w swoim czasie bez żenady kopiował moje tutoriale ze zdjęciami i screenami i wklejał je jako swoje na forum), to ja mimo wszystko nie chciałbym tutaj żadnych wojen i wylewania żali. Sam się nie udzielam na żadnym forum, właśnie po to żeby uniknąć takich klimatów, więc tym bardziej nie chcę tego na swoim blogu.

  • 0

    11. ~galka  2010-11-24 17:17:48  host: 54008157.dsl.pool.telekom.hu

    z nową wersją bateria wytrzyma dłużej no i telefon w ogóle działa bez problemów. polecam :)

  • 0

    12. ~gery78  2010-11-26 10:36:33  host: v8us5taaz1.adsl.datanet.hu

    co dotyczy multitoch: słyszeliście już że w przyszłym roku x10 dostanie nowy update, który będzie zawierać elementy multitouch??chodzi o pinch zoom do przeglądarki internetowej i google maps

  • 0

    13.  2010-11-26 12:06:16

    mnie w ogóle nie obchodzi multitouch. Po co?? Wiem, że jest fajny, a niektórzy myślą, że jest potrzebny. Gry z wirtualnym kontrolerem (krzyżak joipada i przyciski) wymagają multitoucha, aby telefon mógł poznać że równocześnie naciskamy kierunek na joypadzie i przycisk. Ale poza tym nie za bardzo jest niezbędny.

  • 0

    14. ~piesek  2010-11-29 13:52:15  host: zb6wzz0ej3.adsl.datanet.hu

    Witam wszystkich, mi się podoba ten multitouch, chętnie go wypróbowałbym, jak działa w grach. niedużo korzystam z internetu, tam dla mnie nie jest ważne, czy będzie multitouch czy nie. już z tym nowym updatem jestem bardzo zadowolony, dobra, że można z aparatem zrobić filmy w jakości HD. pozdrawiam i miłego dnia

  • 0

    15.  2010-11-30 10:33:23

    Witam, właśnie teraz czytałem, że już jest dostępna wersja 2.1 Androida w telefonach Xperii X10 mini i mini pro też. No i nie mamy już tak dużo czekać, żeby pojawiłaby się w X8 też (to czytałem na Sony Ericsson Blog.) Czy ma ktoś jeszcze doświadczenie z nowym softem ? Czekam na recenzję. Pozdrawiam

  • 0

    16.  2010-11-30 12:27:14

    No co.. Aktualizacja Androida dla X8 już od 26 ego Listopada jest dostępna ja akurat mam już zainstalowany.. Ja tylko pozytywne wrażenie mam: Szybszy telefon, szybsza działalność ekranu dotykowego po prostu telefon śmiga jak jeszcze nigdy. Mój kolega akurat wczoraj aktualizował swoją X10-kę on też bardzo się cieszy. Tak samo jak u mnie przypadku X8. naprawili mu błędy w telefonie ma już 5 "homescreen" no i co jeszcze bardzo ważne dłużej wytrzyma jego baterią.

  • 0

    17.  2010-12-01 14:43:25

    hmm ja widziałem tylko wczoraj, że android 2.1 jest dostępny na sony ericsson xperia x8 już. chyba w poniedziałek czytałem, że koleś zainstalował na x8 rosyjski softu, a potem narzekał, że nie ma aplikacji NK :D myślę, że oficjalnie mamy w Polsce tylko od wczoraj 2.1 na x8. pozdrawiam

  • 0

    18.  2010-12-02 13:18:06

    no dobra, że już oni też mają andka 2.1. mój brat ma sony ericsson x10 mini pro, i mówi, że już bardzo łatwo można z nim wysyłać pliki przez BT

  • 0

    19.  2010-12-03 14:50:50

    Miły posiadacie X10. Niestety nie będzie Multitoucha ale za to w nowym update-u będzie część z MT. Który przyda wam się przy gier i przy oglądania zdjęć. Ta funkcja będzie się nazywała pinch zoom.

  • 0

    20. ~kukułka  2010-12-10 10:22:34  host: n7qsx8f686.adsl.datanet.hu

    tak jest, nie narzekajcie, czytajcie:)oprócz tego myślę że multitouch jest zbędny przy oglądaniu zdjęć, przecież tam jest Mediascape i Timescape...

  • 0

    21.  2010-12-15 15:07:16

    Mam dobre wieści Android 2.2 Froyo będzie dostępny już w pierwszym kwartale w roku 2011, więc już tylko musicie doczekać :) Moim zdaniem około Lutego już musi być dostępny dla posiadaczów X10 i po aktualizowaniu będzie działała funkcja pinch zoom.

Dodaj swoją opinię