Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Analitycy zaskoczeni odejściem Mądalskiego

Analitycy zaskoczeni odejściem Mądalskiego

WitekT 14 Września 2006 10:47

1 0

Nieoczekiwana rezygnacja prezesa Netii Wojciecha Mądalskiego może oznaczać zmianę dotychczasowej strategii spółki. Zdaniem analityków okres niepewności może negatywnie odbić się na kursie akcji spółki.

Najważniejsze jest pytanie, w jakim kierunku Netia teraz pójdzie i czy będzie zmieniała swoją dotychczasową strategię, bowiem w zasadzie od końca 2005 roku Mądalski stawiał na rozwój transmisji danych oraz wchodzenie w telefonię komórkową. Pytanie, co osoby z zarządu i nowy prezes z tym zrobią. Trudno teraz cokolwiek powiedzieć, ponieważ nie znamy powodów odejścia dotychczasowego prezesa - powiedział Krzysztof Kaczmarczyk, analityk Deutsche Bank.




W raporcie Banku BPH analitycy zauważają, że rezygnacja pełniącego cztery lata funkcję prezesa jest zaskakująca, w szczególności odejście z dnia na dzień, a komunikat nie zawiera żadnych wyjaśnień powodów rezygnacji. Jest prawdopodobne, że odejście dotychczasowego prezesa może mieć związek z oczekiwaniami nowego inwestora strategicznego – funduszu Novator – dotyczącymi P4 i opóźnieniami w jego realizacji wobec wcześniejszych deklaracji i planów.

O rezygnacji Wojciecha Mądalskiego ze stanowiska prezesa Netii pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~getITright  2006-09-14 12:31:53  host: phantom.teldom.pl

    mądalski ? to ten idiota był prezesem tej żałosnej firemki - netii ??? To chyba wszyscy Polacy powinni się cieszyć z tego że ten nieudacznik odszedł, w końcu netia to firma która istnieje właściwie tylko w reklamach telewizyjnych, nikt nie wie gdzie to coś ma zasięg, co chwilę zapowiadają GIGANTYCZNE plany, których NIGDY nie realizują, ten facet chyba idzie na dożywotnie bezrobocie, bo nie wiem co za psychopata by zatrudnił taką łajzę...

  • 0

    2. ~kolo  2006-09-14 13:32:09  host: proxy2.netia.pl

    koleś, wejdź na stronę Panoramy Firm lub jakiejś innej książki teleadresowej i poszukaj pozycji: lekarze psychiatrzy, może jeszcze nie jest za późno................

  • 0

    3. ~getITright  2006-09-14 14:33:17  host: phantom.teldom.pl

    dlaczego ??? bo taką mam opinie na temat netii - firmy która jeszcze nigdy z nikim nie odważyła się konkurować i otwarcie cały czas powtarza że nie będzie konkurować bo i tak przegra, a wykonawcą tej żałosnej polityki był mądalski, więc uważam że osobę która zatrudni tego typka można spokojnie nazwać psychopatą, powiem szczerze jestem za konkurencją jak największą, wyniszczającą wojną cenową itd. czym więcej konkurencji tym lepiej, ale taka konkurencja jak netia dla mnie może nie istnieć i wręcz szkodzi rynkowi, dlatego jak zbankrutuje będę się cieszył, aczkolwiek może jak ten imbecyl mądalski odeszedł, to może netia stanie się normalną firmą...

  • 0

    4. ~getITright  2006-09-14 14:34:31  host: phantom.teldom.pl

    a dodam jeszcze że netia to jest firma która od 10 lat ma CAŁY CZAS TYLE SAMO ABONENTÓW

  • 0

    5. ~getITright  2006-09-14 14:36:53  host: phantom.teldom.pl

    zresztą P4 też zapowiadało że w tym roku zacznie działać i co ? z mordy szmata, bo po raz kolejny nie byli w stanie sprostać temu co SAMI POWIEDZIELI !

  • 0

    6. ~nico  2006-09-14 14:38:14  host: proxy2.netia.pl

    getITright kto powiedzial Ci ze Netia z nikim nie konkuruje i info na temat ze i tak przegra.Chyba Ci się to przyśniło.Proponuję tak jak kolega - książka i szukać psychiatry

  • 0

    7. ~getITright  2006-09-14 15:04:07  host: phantom.teldom.pl

    @niko - sam sebie poszukaj psychiatry matole jeden, a powiedziała to sama netia, wypowiedź sprzed paru lat, brzmiała tak że z TP nie będą konkurować, bo i tak nie mają szans wygrać, a skąd wiem że netia nie konkuruje Z NIKIM ? ano stąd że mieszkam w Polsce i widzę że ta firma z nikim nie konkuruje, tele2 której metody mi się nie podobają jeśli chodzi o lekceważące podejście do klientów i brak szacunku w dwa lata zrobiła o 5000% więcej niż netia przez 15 lat i takie są fakty.

  • 0

    8. ~getITright  2006-09-14 15:09:32  host: phantom.teldom.pl

    a tak w ogóle to sam siebie gościu popierasz "Proponuję tak jak kolega" czyli TY !!! jesteś widać takim jełopem że piszesz z tego samego hosta podając się jako dwie różne osoby, żeby było śmieszniej - ten host wygląda tak: proxy2.netia.pl więc jak mniemam pracujesz w netii, co wiele tłumaczy, bo takie opinie jak twoje dwie, mogą pochodzić tylko od pracownika netii, lub osoby nie do końca normalnej, więc może shizofreniku ty się zgłosisz do psychiatry... i weź ze sobą piżamkę bo raczej szybko z oddziału zamkniętego nie wyjdziesz :D

  • 0

    9. ~nico  2006-09-14 15:44:07  host: proxy2.netia.pl

    Niestety musze cię zmartwić drugi nick czyli kolo to nie ja głąbie.Netii nie ma co porównywać teraz a kiedyć. Co do tele2 brak komentarza. Jeśli oceniasz firmę po przychodach to sorry. Tylko porównaj sobie jak jesteś takim specem wydatki inwestycyjne. Tak na koniec to wal się i nie obrażaj innych

  • 0

    10. ~getITright  2006-09-14 18:37:11  host: phantom.teldom.pl

    niestety muszę cię zmartwić, ale ci nie wierzę głąbie :D podajesz się za dwie różne osoby żeby się uwiarygodnić, ale ci nie wyszło, pogadaj sobie dalej ze sobą shizolu, ciekawe... że osoba psychicznie niezrównoważona posyła innych do psychiatry :D zresztą nie warto zużywać klawiatury na rozmowę z tobą, ale powiem tylko tyle że nie oceniam firmy po przychodach, tylko po tym co się dzieje na rynku pod wpływem danej firmy, pod wpływem netii NIE DZIEJE SIĘ ABSOLUTNIE NIC ! a pod wpływem tele2 (o którym też mam bardzo złe zdanie) dzieje się dużo... i tak na koniec to wal się na ryj frajerze i nie obrażam innych o ile oni mnie nie obrażają :P

  • 0

    11. ~nico  2006-09-14 21:38:55  host: nat-mi2.aster.pl

    *** ci w **** depilu skończony. Obrażasz człowieka ktorego nawet nie znasz i *** sie znasz na telekomunikacji.Kierujesz sie reklamą albo tym co powie ci ksiądz. Poszukaj sobie artykułów w necie a najlepiej na telepolis o Netii i poczytaj jak umiesz ******. [Od Admina: proszę nie używać wulgaryzmów - następnym razem skasuję cały komentarz]

  • 0

    12.  2006-09-14 22:26:21

    ~getITright, zgadzam się z tobą, że Netia to kiepska firma, ale zgadzam sie również z ~nico i z ~kolo, powinieneś udać się do psychiatry i to jak najszybciej.

  • 0

    13. ~  2006-09-14 22:47:50  host: as2-187.poleczki.dialup.inetia.pl

    netia skupiła się na rozwiązaniach biznesowych i to za bardzo. Klienci indywidualni poszli w odstawkę i to właśnie za czasów tego pana, który odszedł. Być może zmiana prezesa będzie powiązana ze zmianą targetu. Warto dodać, że Netia nie może konkurować z TP, bo by się wykończyła. Konkurencja cenowa w tym wypadku jest bez sensu, bo ta firma musi się rozwijać i wdrażać nowe technologie. I proszę nie porównywać Tele2 do Netii, bo to nieporozumienie, podobnie jak porównywanie FSo do Volkswagena. Potencjał tych firm jest nieporównywalny ze wskazaniem na t2.

  • 0

    14. ~getITright  2006-09-14 23:07:31  host: phantom.teldom.pl

    @niko vel @kolo - taa, taa jasne, usiądź i płacz matole :D swoje opinie opieram WŁAŚNIE na informacjach z netu i m.in. telepolis, a także z prasy i tv, widzę że mierzysz wszystkich swoją miarą, nie każdy czerpie swoje opinie od księdza, ale rozumiem że u ciebie na wsi tak właśnie jest... może pogadasz sobie ze swoim drugim "ja" czyli @kolo bo dla mnie jesteś już zbyt żałosny, tylko może postaraj się troszeczkę podnieść swój poziom powyżej poziomu dresiarza (o ile to jest w ogóle możliwe w twoim wypadku) bo nawet admin ci musiał uwagę zwracać, żebyś się opamiętał... nie przejmuj się, ja ci nie mogę w żaden sposób pomóc, ale może specjalista coś poradzi :D

  • 0

    15. ~nico  2006-09-14 23:15:51  host: nat-mi2.aster.pl

    getITright a znasz powiedzenie z bąkiem?

  • 0

    16. ~getITright  2006-09-14 23:16:21  host: phantom.teldom.pl

    @hord - po pierwsze @niko i @kolo to ta sama osoba (widzę że następny spostrzegawczy i powolnie rozumujący :D) a po drugie to już tak całkiem serio, jeżeli ktoś doradza wizytę u psychiatry osobie której na oczy nie widział i jej nie zna, a tylko na podstawie wypowiedzi umieszczanych anonimowo w internecie, kwalifikuje się conajmniej na pokój bez klamek, także możesz sobie spokojnie podać rękę z niko/kolo :)

  • 0

    17. ~getITright  2006-09-14 23:18:24  host: phantom.teldom.pl

    hehe, widzę że psychol siedzi na forum odświerza co 30 sekund stronę i sprawdza czy już go zaszczyciłem swoją odpowiedzią :D naprawdę stary, masz gruby problem, u mnie już masz bana, powtarzam: pogadaj sobie ze swoim drugim ego czubku :D

  • 0

    18. ~niko  2006-09-14 23:20:23  host: nat-mi2.aster.pl

    a ty gamoniu co robisz.tak samo odswierzasz co chwile.widze ze nie znasz powiedzenia z bąkiem.Zrobię to specjalnie dla ciebie ale to za chwile...

  • 0

    19. ~nico  2006-09-14 23:24:09  host: nat-mi2.aster.pl

    głąbie a co tam słychać w gdyni?policzyłeś już szprych w swoim rowerku na czterech kołkach?

Dodaj swoją opinię