Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Analitycy o transakcji kupna Centertela

Analitycy o transakcji kupna Centertela

WitekT 27 Października 2005 13:13

0 0
Analitycy pozytywnie odebrali zapowiedź, że Telekomunikacja Polska zapłaci za 34% udziałów w Centertelu 4,88 mld zł, uznając tę cenę za właściwą.

Cena 4,88 mld zł za 34% Centertela jest wyceną jak najbardziej rynkową. Osobiście zakładałem, że TP zapłaci za te udziały 5 mld zł, więc ostateczna cena jest nawet o 2% niższa - powiedział Krzysztof Kaczmarczyk, analityk z DB Securities.

Wcześniej analitycy przewidywali, że cena za 34%Centertela może wynieść od 4,8 do 5,2 mld zł.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-82-56-95.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.