Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Analitycy o nowym prezesie TP

Analitycy o nowym prezesie TP

WitekT 30 Sierpnia 2006 13:06

0 0

Rynek praktycznie nie zareagował na zmianę prezesa, bo nie było powodu. Trudno na razie ten fakt interpretować. Jest na pewno zbyt wcześnie, aby oceniać osobę, która nie jest znana w branży telekomunikacyjnej — komentuje Krzysztof Kaczmarczyk, analityk DB Securities.

Więcej można będzie powiedzieć po obejrzeniu efektów działalności nowego prezesa. Ważne też będzie, kogo Maciej Witucki wybierze sobie do współpracy w zarządzie.

W takiej firmie stanowisko prezesa nie jest zresztą sprawą kluczową. Jest inwestor strategiczny i to on podejmuje najważniejsze decyzje, on wyznacza kierunki rozwoju, a rozwiązania biznesowe są sprawdzone na innych rynkach, na których działa France Telecom — dodaje Michał Marczak z Domu Inwestycyjnego BRE Banku.
Analitycy są zgodni, że nowy prezes nie pownien zmieniać generalnej strategii Telekomunikacji Polskiej. To byłoby ryzykowne. Strategia powinna być kontynuowana przy wzmocnieniu niektórych jej założeń — ocenia Krzysztof Kaczmarczyk. Chodzi głównie o zwiększenie sprzedaży i poprawę wizerunku firmy, aby klienci chcieli się z nią utożsamiać. Chociaż na pewno musi bardziej otworzyć się na rynek masowy, głównie z nowymi produktami.

Nowy prezes pownien też jak najszybciej unormować stosunki z UKE — uważa Michał Marczak.

O powołaniu nowego prezesa TP pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2006-08-30 13:35:33

  "Nowy prezes pownien też jak najszybciej unormować stosunki z UKE — uważa Michał Marczak."- ciekawe, co miał na myśli??

 • 0

  2. ~Ahahah  2006-08-30 13:51:25  host: acvy195.neoplus.adsl.tpnet.pl

  (..)zwiększenie sprzedaży i poprawę wizerunku firmy, aby klienci chcieli się z nią utożsamiać(..) --> AHAHAHAH utozsamiac, dobry zart, dawno sie tak dobrze nie ubawilem. Chyba zycia mu zabraknie na realizacje tak swiatlego celu

 • 0

  3.  2006-08-30 16:04:55

  typowo bankowa nowomowa o utożsamianiu się klientów z firmą ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet