Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Amerykanie wolą funkcje aparatu niż mp3

Amerykanie wolą funkcje aparatu niż mp3

WitekT 24 Października 2005 11:27

0 0

Według raportu Mobile Market Intelligence, jedno na cztery gospodarstwa domowe w Stanach Zjednoczonych wykorzystuje aparat cyfrowy wbudowany w telefon komórkowy, jako jedyny aparat fotograficzny.

Raport wskazuje na ogromne zainteresowanie Amerykanów telefonami komórkowymi wyposażonymi w aparat cyfrowy. Chęć zakupu takiej komórki zgłosiło 52% spośród przebadanych gospodarstw domowych. Zainteresowanie telefonami wyposażonymi w odtwarzacz plików muzycznych jest mniejsze i wynosi obecnie 30%.
Jak twierdzi Vibha Pant z Parks Associates, pomimo tego, że rynek skupiony jest obecnie na nowym iPodzie oraz telefonie Motorola ROKR, konsumenci chętniej wybierają telefony komórkowe wyposażone w cyfrowy aparat fotograficzny niż w odtwarzacz plików mp3.

Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet