Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Amerykanie wolą funkcje aparatu niż mp3

Amerykanie wolą funkcje aparatu niż mp3

WitekT 24 Października 2005 11:27

0 0

Według raportu Mobile Market Intelligence, jedno na cztery gospodarstwa domowe w Stanach Zjednoczonych wykorzystuje aparat cyfrowy wbudowany w telefon komórkowy, jako jedyny aparat fotograficzny.

Raport wskazuje na ogromne zainteresowanie Amerykanów telefonami komórkowymi wyposażonymi w aparat cyfrowy. Chęć zakupu takiej komórki zgłosiło 52% spośród przebadanych gospodarstw domowych. Zainteresowanie telefonami wyposażonymi w odtwarzacz plików muzycznych jest mniejsze i wynosi obecnie 30%.
Jak twierdzi Vibha Pant z Parks Associates, pomimo tego, że rynek skupiony jest obecnie na nowym iPodzie oraz telefonie Motorola ROKR, konsumenci chętniej wybierają telefony komórkowe wyposażone w cyfrowy aparat fotograficzny niż w odtwarzacz plików mp3.

Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-234-65-78.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.