Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Amerykanie uzależnieni od telefonów

Amerykanie uzależnieni od telefonów

WitekT 28 Lipca 2005 11:41

0 0
Przeprowadzone ostatnio badania udowadniają, że ponad połowa Amerykanów nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego lub e-maili. Dokładnie 53% Amerykanów stwierdziło, że umarłoby bez tych rzeczy.

Ankieta ujawniła, że wielu respondentów nie zna zasad komórkowej etykiety, aż 72% użytkowników komórek w USA rozmawia przez swój telefon w miejscach publicznych zbyt głośno, a 65% z nich wysyła SMS z wieloma błędami gramatycznymi lub też ze znienawidzonymi przez Internautów łańcuszkami.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet