Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Amerykanie stawiają na usługi bezprzewodowe

Amerykanie stawiają na usługi bezprzewodowe

WitekT 22 Października 2004 13:47

0 0

Jak donosi w najnowszym raporcie TNS Telecoms, firma badająca rynek telekomunikacyjny, wydatki Amerykanów na usługi bezprzewodowe stanowią największy procent w ogólnych wydatkach na świadczenia telekomunikacyjne.

W II kwartale wskaźnik ten dla usług bezprzewodowych wynosił 30%, zaś dla przewodowych - 29%, co oznacza spadek o 3% w porównaniu z poprzednim kwartałem. Statystyczne gospodarstwo domowe w USA wydaje 159$ na usługi telekomunikacyjne, z czego 48$ na usługi bezprzewodowe. Ogólne wydatki spadły o 1% w porównaniu z zeszłym kwartałem.
Te wyniki reprezentują wysoki dynamizm rozwoju rynku telekomunikacyjnego. Mimo spadku ogólnych wydatków gospodarstw domowych w tym sektorze, usługi bezprzewodowe notują stały wzrost - powiedział Charles White, wiceprezes TNS Telecoms.

70% gospodarstw domowych w USA ma przynajmniej 1 telefon komórkowy, na który wydaje średnio prawie 70$, co miesiąc stopniowo coraz więcej. 96% gospodarstw ma telefon stacjonarny, na który wydaje 55$, jednak z miesiąca na miesiąc coraz mniej.

Źródło tekstu: Cellular News     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet