Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Amerykanie bardziej zadowoleni z Samsunga, Apple pokonane

Amerykanie bardziej zadowoleni z Samsunga, Apple pokonane

orson_dzi 2 Stycznia 2015 16:26

10 6

Według badań przeprowadzonych pod koniec 2014 roku, Amerykanie są bardziej zadowoleni z Samsunga Galaxy S5, niż iPhone'a 6 i iPhone'a 6 Plus.






Jak co roku Uniwersytet w Michigan przeprowadził badanie satysfakcji użytkowników z różnych produktów. W najbardziej interesującym nas starciu, Amerykanie wykazali większe zadowolenie ze smartfonów Samsunga, niż z najnowszych produktów Apple. Koreańczycy zyskali w porównaniu z 2013 rokiem 6,6%, kiedy to konsumenci ocenili ich produkty na 76 punktów w 100-stopniowej skali. W 2014 roku smartfony Samsunga uzyskały wynik 81/100 punktów. Apple w tym czasie zanotowało spadek o 2,5% do 79 punktów, w porównaniu z 81 punktami w 2013 roku.

Dla Samsunga może to oznaczać dobry start 2015 roku. W końcu udało im się pokonać Apple w ich rodzimym kraju.

Źródło tekstu: BGR; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | galaxy s5 | iphone 6 | samsung

w sumie: 26
  • 0

    9. ~xy  2015-01-02 18:19:01  host: 178.181.210.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wcale się nie dziwię, wprawdzie to szajsung, ale lepsze to niż iZłom.

  • 1

    10.  2015-01-02 19:00:36

    Największym problemem jest posiadanie budżetowego smartfona, ani on szybki ani sprawny. Mam Samsung od paru lat i nie mam powodów do narzekania. Jeśli jednak ktoś kupuje smartfona za powiedzmy 400zł ma prawo narzekać, za tą cenę trudno kupić coś na tyle wydajnego by mogło konkurować z iPhone. To jakby kupić auto za 50tyś zł i narzekać że nie ma osiągów ani wykonania jak w Porsche ;-)

  • 2

    11. ~reer  2015-01-02 19:01:09  host: nat-91-231-122-118.gtnet.net.pl

    Po porażkach typu iOS7, gotującym się MacPro, odświeżanych kotletach, mających problemy z pamięcią iP6, rozwalających update'ach, wycofywanych na szybko następnego dnia, zapowiedzi super-hiper Apple Watcha, który jest 2 generacje wstecz od konkurencji, a jeszcze istnieje tylko na papierze no i prezesie, który przeznacza miliony na LGBT i publicznie twierdzi że bycie gayem, to największy dar od Boga? NIE jest to dla mnie dziwne.
    I pisze to człowiek, który używa Apple nieprzerwanie od 20 lat. Żeby nie było.

  • 0

    12.  2015-01-02 19:14:09

    Jankesi jak zwykle 5 lat za Europą, dopiero teraz odkryli Samsunga, Europa i Azja się przestawia na LG, Sony, HTC lub chińskie odpowiedniki jak Lenovo, bo Samsung jest zwyczajnie za drogi, dodatkowo robi za ciężkie nakładki.

  • 0

    13. ~xy  2015-01-02 19:18:22  host: 178.181.210.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @11: Spoko, tylko polskie słowo "gej" też istnieje.

  • -4

    14. ~Woland  2015-01-02 22:10:17  host: public-gprs516490.centertel.pl

    No tak, po polsku gej to po prostu pederasta. Definicja fachowa, żeby nie było

  • 3

    15. ~  2015-01-02 22:11:44  host: adco157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @14
    *definicja fachowa cebulaka.

  • -2

    16. ~Korowiow  2015-01-02 23:05:27  host: public-gprs516490.centertel.pl

    Dalej zaklinaj rzeczywistość i obrażaj ;)
    http://tlp.is/4ys

  • 3

    17. ~  2015-01-02 23:12:03  host: adco157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @16
    Dalej uważaj się za znawcę języka polskiego. Słowo "pederasta" ma niewiele wspólnego z językiem polskim. http://tlp.is/4yt

  • -2

    18. ~Fagot  2015-01-02 23:21:06  host: public-gprs516490.centertel.pl

    No tak, gej jest rdzennie polskie, ba słowiańskie nawet;) ma też jeszcze inne znaczenie, jest synonimem normalności ;-)

  • 0

    19. ~  2015-01-03 00:57:33  host: user-164-126-102-97.play-internet.pl

    Artykuł jest o walce pomiędzy Apple i Samsungiem. Miałem iPhona, miałem Samsunga i teraz to kolejną "Zetkę" posiadam i kupię nową Z4 tak z pół roku po premierze, żeby nie przepłacać. Nie wiem dlaczego właścicielom w skutek ich wyborów telefonów przypisuje się pewne cechy? Nie mniej jak Apple przegrywa to zgodnie ze staropolskim przysłowiem"uderz w stół a się nożyce odezwą" pojawia się wielu obrońców "wielofunkcyjnych odbytów" - i co tu o polszczyźnie więcej dyskutować???

  • 2

    20.  2015-01-03 12:37:48

    Naprawde...
    Z tego co wiem to artykul o sprzedazy dwuch firm, a nie o orientacji ich prezesow.
    Uwiezcie mi ze oriebtacja seksualna nie ma z tym nic wspolnego, po co wgl o tym tutaj pisac ?!
    I co to za hejt na gejow ?! homofoby.

  • -2

    21. ~quasimodo  2015-01-03 12:58:30  host: public-gprs517451.centertel.pl

    @20 wolę być homofobem niż mieć rozryty tyłek.

  • -3

    22. ~Joey  2015-01-03 13:36:33  host: 81.219.84.18

    Zobaczymy co amerykanie powiedzą po ponad roku użytkowania samsunga a appla, wtedy zobaczymy jak bedą wyglądały wyniki ankiet

  • 0

    23.  2015-01-03 15:59:36

    Pytanie brzmi, czy Samsung tak poprawił działanie TouchViza, czy Apple (jak pisał @11) tak skopało wydajność i funkcjonalność w nowych iPhonach, że nawet Samsung wydaje się demonem szybkośći?

  • -2

    24. ~NIck  2015-01-03 22:39:42  host: user-46-113-253-111.play-internet.pl

    Pytanie nie brzmi... Samsung to jeszcze wiekszy plastikofon szmelcowaty nizli iphone ;) Zamienil stryjek siekierke na kijek... jedno i drugie to szmelc

  • 1

    25. ~  2015-01-04 11:32:39  host: 87.204.172.112

    @24 Metal i szkło lepiej spisują się w budownictwie niż w elektronice codziennego użytku ;)

  • 0

    26. ~Darek  2015-01-05 09:21:06  host: 195.116.187.216

    Nie ma się czym podniecać. Co ruszy widzimy nowe rankingi pokazujące że raz jedna firma jest lepsza, raz druga a innym razem zupełnie ktoś inny. Każdy sam musi zdecydować co chce mieć i używać.

  • 0

    27. ~Punk  2015-01-06 23:56:34  host: apn-77-112-62-186.dynamic.gprs.plus.pl

    Wg mnie to fajne słuchawki robi Lenovo i LG które są chyba najmniej awaryjne.
    Za to najbardziej wadliwe to tanie Chińczyki i Sony które chyba produkcje też przeniosło do Chin.

  • 0

    28.  2015-01-07 23:51:34

    @21 nie wiem z kad u was heterykow taki kompleks na punkcie dupy...

Dodaj swoją opinię