Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ambitne plany sprzedaży iPhone we Francji

Ambitne plany sprzedaży iPhone we Francji

WitekT 27 Listopada 2007 12:40

0 0
apple iphoneFrancuskie Orange chce sprzedać w tym roku 100 tys. iPhonów, a w przyszłym nawet milion. W 680 sklepach na terenie całego kraju telefon ten pojawi się już 29. listopada.

Nabywcy iPhonów będą musieli zapłacić za niego 399 euro i podpisać dwuletnią umowę z abonamentem w wysokości 49 euro.

Przypomnijmy, że w tym miesiącu iPhone pojawił się w niemieckim T-Mobile i brytyjskim O2. W obu przypadkach popyt był zdecydowanie niższy od oczekiwań operatorów, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości i tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2007-11-27 13:13:45

    Francy z całego serca życzę o jedno zero mniej i dużo kłopotów z serwisem, np. z wymianą bateri. Ciekawe ile w tej taryfie za 49 euro kosztuje wysłanie MMS-a ?

  • 0

    2.  2007-11-27 13:22:04

    iPhone nie ma obsługi MMSów. A ta taryfa o ile sie nie mylę ma bardzo dużo darmowych minut i nieograniczony, darmowy dostęp do neta.

  • 0

    3. ~dt  2007-11-27 14:11:28  host: wap.plusgsm.pl

    To teraz mam dylemat. Smiac sie czy plakac z zabojadow, ze orange chce im tyle iShita wcisnac.

  • 0

    4. ~matti  2007-11-27 14:14:07  host: mail.centraleuropebpo.com

    umówmy się Iphone jest dla klientów "oryginalnych", to nie telefon dla mas. Milion rocznie? To chyba jakaś kpina z klienteli francuskiego Orange.

  • 0

    5.  2007-11-27 14:15:45

    raver4s - pytanie o MMS miało być chyba dość ironiczne...

  • 0

    6. ~pablo  2007-11-27 15:02:05  host: abap36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mialem iphone w reku,ba nawet mialem go przez kilka dni.Fajny bajer z dotykowym ekranem i na tym sie konczy.Ogołem iphone to jesteno wielkie (g)-ie...

  • 0

    7. ~Rafal  2007-11-27 15:28:13  host: chello087207091223.chello.pl

    w tak chorej cenie... ehhh przegięte :/// iphone jest fajny... ma troche wad, ale wielu ludziom to nie przeszkadza... Ale cena to jakby po mordzie klientom nawalić...

  • 0

    8. ~matti  2007-11-27 15:42:45  host: mail.centraleuropebpo.com

    dokładnie. Kto jest obrotny ten sobie zamówi za 300 dolarów w sklepie internetowym w USA i będzie miał dużo taniej, bez abonamentu na 2 lata. Bo iPhone to fajny ale gadżet a nie telefon. Podzziwiam tych co kupią ten abonament.

  • 0

    9.  2007-11-27 17:11:52

    iPhone jest moze rewolucyjny w stanach, ale w Europie to chyba nie ma wiekszych szans. Jedyny bajer to dosc wygodna obsluga i niezla przgladarka. Ale za ta cene to ja kupilem Asusa P535 bez zadnych abonamentow, a po zamontowaniu 3 programikow mam praktycznie to samo plus wszystko to, czego iShit nie ma...

  • 0

    10. ~matti  2007-11-27 17:22:28  host: mail.centraleuropebpo.com

    nie nazywajcie iphona, ishitem, chocby ze wzgledu na jakosc wykonania.

  • 0

    11. ~xxx  2007-11-27 18:11:41  host: 217.98.38.3

    P O W O D Z E N I A !!!

  • 0

    12.  2007-11-27 20:28:27

    Ambitne plany. Sprzedać coś takiego?! Trzeba być mistrzem marketingu (jak apple). I trzeba mieć Amerykanów za klientów (bo to dziwni ludzie). W Europie to nie pójdzie (zbyt mądrzy jesteśmy, by ten szajs kupawać).

  • 0

    13. ~Hahaha  2007-11-27 23:02:14  host: user26.218.udn.pl

    Hahaha nie rozumiem tych zlosliwych komentarzy na temat iPhona, ok rozumiem to telefon zrobiony dla lansu i nic więcej, ma parę plusów i minusów.Nie podoba się komuś więc spoko, nikt nie zmusza nikogo żeby go kupował :] ~12komentarz jest piękny,ksenofobia jak się patrzy ^^

  • 0

    14. ~aa  2007-11-27 23:02:58  host: user26.218.udn.pl

    ~12 Ty masz chyba jakieś kompleksy xD?

  • 0

    15. ~Wieszak  2007-11-28 06:48:25  host: host-89-228-249-32.olsztyn.mm.pl

    13: racja. W sumie to Amerykanie wyspecjalizowali się w lansiarskich telefonach, wcześniej Motorola V3 przecież, której design jest super do dziś przecież, szczególnie jak porównać ją do jakiejś plastikowej trzeszczącej Nokii. Albo np. IPod, gdzie nie ma nawet ekranu, ale jakość design i prostota sprawiła, że sprzedawał się lepiej niż pewnie wszystkie Creativy razem wzięte.

  • 0

    16. ~ruż  2007-11-28 09:21:01  host: edh218.internetdsl.tpnet.pl

    Ja nie wiem, kto to kupi, jeśli od paru tygodni jest tam bardziej zaawansowane LG Viewty po podobnej pewnie cenie. Do nas też zresztą jakoś zaraz dojdzie.

  • 0

    17.  2007-11-28 10:35:49

    @ruż: szkoda że w tym LG nie ma wifi

  • 0

    18. ~jarekt  2007-11-28 14:28:40  host: ebb70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ruż Nie oszukuj sie - nie ma zadnego LG ani innego Samsunga ktory choc w czesci dorwonalby iPhonowi przynajmniej tam gdzie ten telefon naprawde zyskuje. Znajdz mi (nawet wsrod prototypow) u konkurencji sprzet z takim ekranem (wielkosc i czulosc dotyku o multitouch nie wspominam), takiej pracy na baterii i taka przegladarka. Oczywiscie iPhon ma multum wad jednak sa takie zadania (jak na przyklad przegladanie internetu po WiFi) gdzie zaden z oferowanych obecnie telefonow mu nie podskoczy.

  • 0

    19.  2007-11-28 15:28:33

    Do 13 i 14: Może i ksenofobia... Nie wstydzę się tego. Zauważ, że w Europie ludzie nie ustawiali sie w kilometrowych kolejkach by kupić "telefon" który nawet MMS nie ma, po dość wysokiej cenie (a w Ameryce tak). To chyba o czymś świadczy. Nie, nie mam kompleksów. Nie lubię iphona (bo ma pełno wad), to wszystko. Ale szanuję apple, bo na marketingu się znają jak nikt. Dziwi mnie kupowanie czegoś tylko dla szpanu i lansu (moim zdaniem to trochę głupota). Za dotykowymi ekranami też nie przepadam, bo są gorsze o zwykłych.

  • 0

    20. ~xXx  2007-11-29 12:09:57  host: aahg213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cena taka wysoka bo i bedzie bez simlocka. z tego co wiem we francji jest zakaz zakladania simlocka na telefony :)

Dodaj swoją opinię