Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Allegro w Era Omnix

Allegro w Era Omnix

WitekT 17 Grudnia 2004 20:02

0 0

Portal Era Omnix został wzbogacony o internetowy, największy polski serwis aukcyjny Allegro posiadający 80% rynku aukcyjnego w polskim Internecie.

Użytkownicy Era Omnix mogą obserwować i uczestniczyć w licytacjach Allegro, niezależnie od miejsca, w którym przebywają – bez dostępu do komputera podłączonego do Internetu. Nie ponoszą przy tym żadnych dodatkowych opłat, poza standardowymi opłatami cennikowymi za transmisję WAP.

Po zalogowaniu użytkownik wybiera jedną z trzech możliwości: licytuję, sprzedaję lub obserwuję. W pierwszym przypadku użytkownik uzyskuje dostęp do aukcji, w których jest licytującym; może sprawdzić aktualną cenę licytowanego przedmiotu, czas pozostający do zakończenia aukcji i listę ofert, zobaczyć dane sprzedawcy, a także licytować cenę, kupić przedmiot w opcji Kup teraz lub wysłać zgłoszenie odwołania aukcji. W opcji sprzedaję można sprawdzić aktualny status rozpoczętych przez siebie aukcji, a więc ceny i listę ofert; ustawić cenę minimalną, wywoławczą i cenę w opcji Kup teraz, a także odwołać aukcję. Wybór opcji obserwuję gwarantuje dostęp do informacji o – uprzednio oznaczonych w Internecie - aukcjach (cena przedmiotu, czas zakończenia, liczba ofert itp.).
Aukcje poszeregowane są w wielu kategoriach: antyki i kolekcje, dom i ogród, fotografia, gry, komputery, książki i komiksy, motoryzacja, muzyka i film, odzież i biżuteria, RTV i AGD, sport i turystyka, telefony i akcesoria, zdrowie i uroda.

Serwis aukcyjny Allegro jest dostępny na stronach WAP serwisu Era Omnix od 16 grudnia 2004 roku. Znaleźć go można w zakładce Kupuj, dostępnej z głównego menu portalu, lub wpisując numer 5566 na stronie Na skróty. Sekcja narzędzi transakcyjnych Kupuj zawiera również największy polski serwis ogłoszeniowy Gratka.pl, pasaż handlowy z 50 tysiącami towarów, kasę biletową eBilet, w której można nabyć bilety na imprezy muzyczno-kulturalne oraz szereg banków internetowych.
allegro1 allegro2 allegro3 allegro4

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-111-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet