Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alior Sync zniknie, pojawi się oferta T-Mobile

Alior Sync zniknie, pojawi się oferta T-Mobile

WitekT 6 Marca 2014 19:18

14 14

Marka Alior Sync zniknie z rynku. Klienci, korzystający z usług tego banku, dalej będą klientami Alior Banku. Automatycznie jednak zostaną przeniesieni do nowej oferty, tworzonej we współpracy z T-Mobile, która najprawdopodobniej będzie działała pod marką T-Mobile Bank.

 

Zobacz: T-Mobile Polska i Alior Bank zawarły strategiczny alians.




Dla klientów obecnego Synca nic ma się nie zmienić, jeżeli chodzi o cennik i zakres usług. Dojdą za to nowe, związane z rozwiązaniami mobilnymi. Zmieni się także interfejs serwisu i jego kolorystyka. Usługi bankowe mają być także dostępne w sieci sprzedaży T-Mobile. Start projektu przewidziany jest na połowę roku.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: alior | sync | t-mobile

w sumie: 123
  • 0

    113.  2014-03-08 11:31:33

    @110-112 - Też mam kilka darmowych kont w różnych bankach (jest to wygodne ze zleceniami stałymi, poleceniami zapłaty) Coraz częściej by dostać dobrą ofertę w nowym banku musi to być konto główne (tzw wypłata musi wpływać na to konto, wtedy dostaje się jakieś gratisy) Zawsze jest tak że część ludzi z różnych powodów zostają przy starych często płatnych ofertach (to ich sprawa) Osobiście jednak nie zamierzam płacić nikomu więcej niż mogę zapłacić gdzie indziej (lub nie zapłacić wcale)

  • -1

    114. ~  2014-03-08 12:09:18  host: n10-01-03.opera-mini.net

    113,co do ofert różnie z tym bywa,banki zwykle wymagają żeby kasa wpływała na ich konto,a jeśli ma się bank główny na przelewy przychodzące,polecenia zaplaty,zlecenia stałe czy nawet przelewy to się tego wymogu nie spełni,a tak jak już pisałem konto z kartą najlepiej mieć jako dodatkowe bo pozniej łatwo zmienić jak pogorszą warunki, bardzo mnie ciekawi czy po zmianie banku Sync na T-Mobile utrzymają dobre oferty nawet bez cashbeck czy pogorszą te oferty tak jak pogorszyli tak taka słynne 4 gr za spr stanu konta czy przedłużenie umowy płatne 19 zł i inne takie

  • -4

    115.  2014-03-08 13:08:58

    Hose - dlaczego uważasz że "stare" płatne oferty sa gorsze? Może ktoś wymaga więcej niż prostego elektronicznego obrotu pieniędzmi? Nie wiem czy w ogóle Cię to obchodzi, ale przy zwykłym przelewie wynagrodzenia na takie płatne konto, ale za to oprocentowane nawet te 2-4% daje więcej niż to z zerowym oprocentowaniem? Automatyczne lokaty itp. Masz to w prostych ofertach elektronicznych? Nie sądze. A ponieważ każdy ma prawo wybierać co mu się podoba - Tobie za bardzo nie wypada dyskredytować wybory innych. Ja się śmieję z wyborów ludzi którzy uwierzyli w Amber Gold - a jak usłyszałem powinienem raczej im współczuć... Bo przecież z czego oni będą żyć? OIj będą, będą żyć... No i dlaczego niby? Bo stracili przez głupotę pieniądze? Zawsze będę tak reagował jeśli ktoś będzie kwestionował moje wybory ;-)

  • 0

    116. ~Zenek  2014-03-08 13:12:09  host: 178235222219.warszawa.vectranet.pl

    To teraz alior sync będzie miał beznadziejny zasięg :) bo raczej nic innego sh*t-mobile nie jest w stanie zaoferować. Może jeszcze obrzydliwy szaroróżowy kolor.

  • 1

    117. ~  2014-03-08 13:16:32  host: adcu202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    115, wypisujesz głupoty większe, niż w przypadku telekomunikacji. Te bezpłatne konta zwykle mają wyższe oprocentowanie, niż płatne molochy, więc twój "argument" leży. Automatyczne lokaty? Owszem, jak najbardziej są - chociaż dla mnie lokaty bankowe to marnowanie pieniędzy. Wybieraj sobie co chcesz, ale nie kreuj się na znawcę, bo nim zwyczajnie nie jesteś.

  • -1

    118.  2014-03-08 13:21:04

    117 - zwykle? no jak zwykle? ja nie zauważyłem... Jeśli już to są to wyjątki ;-)

  • -1

    119.  2014-03-08 13:23:15

    Są ludzie, których nie stać na lokowanie pieniędzy w "konkretne" inwestycje, ale biorąc pod uwagę wysokość wynagrodzenia, oszczędności drobne itp. Takie niewielkie automatycznie tworzące się lokaty wyżej oprocentowane (to tylko przykład) są rekompensatą dewaluacji pieniędzy. Zrozum - Ty nie trzymasz w banku lokat. Inni owszem. Debile? No powiedz to - debile?

  • -3

    120.  2014-03-08 13:25:22

    Zawca oczywiście nie jestem i nie mam zamiaru nikomu doradzać - polemizuję tylko z prymitywnym egoistycznym podejściem do każdego podejmowanego tu tematu ;-) Jak ja nie używam to jest głupie, dennie słabe a inni którzy używają da idiotami, albo dającymi się doić krowami czy owcami pędzonym jak tępe stado przez korporacje, które je nasz sznurek (smycz) złapały... Opanujcie się trochę.

  • 1

    121.  2014-03-08 18:38:51

    @wlo - Ty faktycznie masz problemy z czytaniem bądź rozumieniem tekstu pisanego. Przeczytaj sobie ostatnie zdanie z komentarza 113, gdzie do czegokolwiek kogoś namawiam? Gdzie nazywam kogoś idiotą? ( to raczej Twoja domena). Dodatkowo, zamiast się wymądrzać załóż sobie darmowe (Jeśli Oczywiście To Nie ujma na honorze) konto na syncu i zobacz co potrafi a później wróć i powiedz co masz lepszego w swoim oczywiście LEPSZYM BO PŁATNYM koncie.

  • -1

    122.  2014-03-08 20:48:09

    Mam? "Zawsze jest tak że część ludzi z różnych powodów zostają przy starych często płatnych ofertach (to ich sprawa)..." Jakbyś nie dopisał, wg mnie sarkastycznie, tego w nawiasie, słowa bym nie powiedział ;-) No i w tym kontekście mówiłem o tym "namawianiu" albo uznawaniu za idiotę ;-) To rzeczywiście ich sprawa jest, a nam nic do tego.

  • -1

    123.  2014-03-08 20:48:46

    A co potrafi więcej od innych kont? No co?

  • -1

    124.  2014-03-08 20:50:44

    A mam jak najbradziej bezpłatne ;-) Znaczy płatne ale ponieważ progi jakie są z powodzeniem przekraczam, jest bezpłatne de facto. A co potrafi? To czego potrzebuję od konta - każde to samo potrafi. No chyba, że Twoje coś więcej? Ciekaw jestem właśnie co więcej?

  • 1

    125.  2014-03-08 21:09:50

    @122 - Napisałeś w ostatnim zdaniu dokładnie to co ja w nawiasie, nie wiem skąd pomysł że nawias jest sarkastyczny (bo nie jest). Mogę porównać Sync z kontem w Pekao.S.A, o innych kontach nie mówię gdyż po co mam otwierać płatne konto skoro te jest dla mnie idealne? Mówiąc krótko, to jest przepaść oczywiście na korzyść konta w Sync. Jest tam multum funkcji, konta oszczędnościowe, portfele, statystyki, prognozy i tysiąc innych ciekawych udogodnień do zarządzania finansami, sprawdź, to nic nie kosztuje, może wtedy stwierdzisz że są bezpłatne oferty (oczywiście bank tak czy siak zarabia na obracaniu naszymi pieniędzmi, jednak nie ponosimy kosztów) które są porównywalne lub często lepsze niż płatne. Nawiasem mówiąc, nie jest to AmberGold, ten bank posiada gwarancje jak inne banki.

  • -2

    126.  2014-03-08 21:54:20

    Hose - no nie znam tego banku osobiście, wiem, ze moi znajomi dawno w nim kont nie mają... Znaczy na rzeczy coś jest. Natomiast jeśli ja mam o nim najgorszą opinie, mimo, ze znam go z opowiadań tylko, Twoja opinia nie jest obiektywna - wybrałeś najgorsze co jest (albo prawie najgorsze) - a to w porównaniu z każdym nieco lepszym zawsze będzie gorsze ;-) No widzisz... Może Ty potrzebujesz portfeli, statystyk... Moje konto nie ma portfela (chyba - bo na wet nie wiem), nie ma statystyk (chyba - bo nie wiem co masz na myśli mówiąc o statystykach), jednak robi to co potrzebuję - a cudów od rachunku nie wymagam. Po co więc kombinować? Żeby zobaczyć? Gwarancje? No jakbym miał tyle, zebym miał ryzykować, to miałbym opłaconego doradcę zapewne. Nie - nie śpię na pieniądzach, nie mam nawet konta oszczędnościowego czy lokacyjnego ;-)

  • 1

    127.  2014-03-09 08:46:39

    @126- Już wystarczy, beton to beton. Sumując: mam najgorsze konto, Ty masz najlepsze, w sumie wszystko masz najlepsze (to już tak na przyszłość). Reszta ludzi sama wybierze co dla nich najlepsze.

  • 0

    128.  2014-03-09 11:02:26

    Hose - najlepsze? Nie wiem czy najlepsze - mam takie jakie mi odpowiada. Jeśli nie będę miał tego Synca, którego mi polecasz może oznacza, że nie wiem co lepsze? Zrozum - jest tyle wszystkiego na rynku, ze każdy może wybrać co mu pasuje. A to czy ktoś inny ma o tym opinię taką czy siaką, nie ma najmniejszego znaczenia. Bo nie ten ktoś płaci. Płaci ten, który wybrał ;-)

  • 0

    129. ~Synaisthesis  2014-03-11 19:03:49  host: user-94-254-136-182.play-internet.pl

    Alior Sync to złodzieje i nic więcej

  • 0

    130.  2014-03-15 12:11:23

    @128 wlo: widzisz lubisz placic za cos co mozna miec za darmo. spelniasz wymogi wiec niby masz za darmo ok. ale te limity ciagle ida w gore i wogole sa wiec jak nie spelnisz to placisz. Jesli ktos krytykuje synca to tylko ludzie tzw "pozoranci" ktorzy musza zaplacic za konto a bezplatne dla plebsu jest i oni sie nie beda znizac do tego poziomu.

  • 0

    131. ~pabloki  2014-04-11 18:25:12  host: 188.146.146.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    już w poniedziałek start t banku.

  • 0

    132. ~  2014-06-11 13:49:52  host: system2816.abcdata.pl

    Usługi bankowe w tej śmiesznej firmie też mają złodziejskie ! Ukradli mi gnoje 100 zł i od tygodnia obracają moją kasą bez mojej zgody ! Brak umowy i brak założonego konta w tym śmiesznym czymś . W przyszłym tygodniu sprawę zgłaszam do UOKiku !

Dodaj swoją opinię