Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alior rozmawia z T-Mobile o międzynarodowej ekspansji

Alior rozmawia z T-Mobile o międzynarodowej ekspansji

WitekT 27 Lutego 2015 13:46

3 11

Alior Bank rozmawia z T-Mobile o możliwości współpracy poza granicami Polski, nie wyklucza rozpoczęcia tam działalności operacyjnej jeszcze w 2015 roku - poinformował Michał Hucał, wiceprezes banku.



Nie zapadły żadne decyzje, rozmowy są dosyć zaawansowane, w jednym z wariantów bierzemy pod uwagę możliwości rozpoczęcia działalności operacyjnej w tym roku - powiedział dodając, że ewentualna współpraca dotyczyć by miała krajów z Europy Środkowej.




Alior Bank, dzięki współpracy z T-Mobile w ramach T-Mobile Usługi Bankowe, pozyskał w 2014 roku 141 tys. klientów, 85% z nich nie miało wcześniej relacji z Alior Bankiem.

Zobacz: T-Mobile promuje usługi bankowe, Lewandowski twarzą kampanii.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:

Tagi: alior bank | michał hucał | t-mobile

w sumie: 21
  • 0

    2.  2015-02-27 13:54:47

    1: fixed, dzięki! :-)

  • -2

    3. ~Nicko  2015-02-27 14:01:58  host: acbb224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pozyskali bo i ofertę mają dobrą, sam mam u nich konto od jakiś 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolony, zero opłat za prowadzenie konta, sporo "gratisów", fajne oferty kredytowe.

  • 0

    4. ~Janusz /chrystus  2015-02-27 14:02:25  host: 213-241-38-130.static.ip.netia.com.pl

    alior nie jest zły ale interfejs bankowy tmobile jest masaktyczny, to tylko nowa skórka starego synca.

    Idealnie by był gdyby taki PLAY zrobił ofertę z INTELIGO - mix najlepszego kotna online ( inteligo ) i najlepszej sieci ( PLAY / szczególnie oferty Red bull mobile ) oferta była by mega!

  • -1

    5.  2015-02-27 14:15:06

    Wejdź sobie na porównania kont internetowych najlepiej wypada ING Direct T-Mobile usługi bankowe na 2 miejscu a iteligo daleko po za nimi

  • -1

    6.  2015-02-27 14:15:40

    Ale właściwie by play z inteligo się dogadało i tu i tu najlepsza oferta nie jest do tego poziom obsługi podobnie niski

  • 4

    7. ~pabloki  2015-02-27 14:45:53  host: 213.158.218.30.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    że niby taki interfejs mieli by zaakceptować ludzie w innych rozwiniętych krajach? to dobrze że mają tam dobry humor.

  • -1

    8. ~Tomecek  2015-02-27 14:54:16  host: 89-69-220-106.dynamic.chello.pl

    Mam u nich konto od 2012 roku i do dzisiaj nie zapłaciłem nawet 1 grosza prowizji. Szczerze polecam, tym bardziej, że konto zakładamy w 1 dzień bez wychodzenia z domu.

  • -1

    9. ~dew  2015-02-27 14:56:40  host: user-109-243-214-226.play-internet.pl

    Od jakiegoś czasu korzystam z TMUB i nie mam żadnych zastrzeżeń, oby ta współpraca trwała jak najdłużej

  • 3

    10. ~  2015-02-27 15:22:42  host: 178.180.195.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Z T-UB nie korzystam właśnie ze względu na bank, który świadczy te usługi. Kilka razy konsultanci T proponowali mi konto (podczas rozmów z BOK czy w salonach), ale za każdym razem odmawiam, jako powód podając Alior Bank.

  • 0

    11. ~Anonim  2015-02-27 16:09:31  host: 19523440248.jelonki.robbo.pl

    Potwierdzam to, co napisał 8. ~Tomecek. Dobrze że do tej pory nie przyszło im jeszcze do głowy pobierać 4 gr za sprawdzenie stanu konta.

  • 3

    12.  2015-02-27 17:49:23

    Ej, zachwyceni tym bezprowizyjnym bankiem! Płaciliście kartą za granicą albo w AppStore czy Google Play? Co do rankingów powtórzę to co napisałem pod tym o no limitach. W przeciwieństwie do rankingu Telepolis, niemal wszystkie inne powstają na czyjeś zamówienie i kryteria są tak dobierane by wygrał konkretny bank. Dlatego nie ma co sugerować się tym, że ten lub tamten wygrał jakiś ranking, lecz samemu porównać to co uważamy za ważne dla nas.

  • 3

    13. ~Lichwiarze  2015-02-27 17:54:04  host: 178-36-199-65.adsl.inetia.pl

    Uwaga na Alior Lichwa Bank! Czytajcie co mają 'drobnym drukiem'!

    Tu sporo o tym lichwiarskim banku:

    Totalny odjazd - Alior Bank z pożyczką o prowizji 33%. Wyyyyyyyyyyższa kultura bankowości.

    Czy Alior Bank zdefiniował nowy szczyt zdzierstwa? W najnowszej promocji pożyczki gotówkowej opłata przygotowawcza wyniesie aż 1/3 pożyczanej kwoty. To nowy rekord Polski. Najgorsze jest to, że wszystko jest w absolutnej zgodzie z przepisami, a do lichwy w rozumieniu prawa tej ofercie jeszcze baaaaaaaaaaardzo daleko. (...)

    więcej:
    http://tlp.is/5jk

  • 0

    14. ~taki4  2015-02-28 07:22:28  host: 178-36-58-183.adsl.inetia.pl

    My czytamy. W każdym banku znajdzie się jeleń, który da się wydymać, a potem płacze. Tak jak w każdej sieci znajdzie się jeleń , który oddzwoni na nieznany numer, a potem płacze. Głupich nie sieją. Jeżeli warunki są niekorzystne to nie korzystamy.

  • 1

    15.  2015-02-28 08:04:21

    Jak na razie ten bank wygrywa w spamie telefonicznym. Dzwonią 3 razy dziennie z rożnych numerów zaczynających się na 12... i wciskają kredyty. Nie rozumieją, że ktoś nie chce.

  • 0

    16.  2015-02-28 10:27:40

    Po zmianie mBanku na mPasiak nie wytrzymałem i zmieniłem bank. Nie wspominam o prowizjach mBanku. Sprawdziłem oferty i serwisy większości banków, możliwość wyłączania niechcianych usług, spready i jednak na Inteligo padło a nie na Aliora i pochodne. Od Aliora z daleka się trzymam.

  • -1

    17. ~T-UB posiadam jako konto dodatk  2015-02-28 11:31:52  host: ip-78-30-117-1.free.aero2.net.pl

    T-UB posiadam jako konto dodatkowe i nie wykluczam że może kiedyś jako główne. Nie ma co - jak się chce mieć za darmo konto walutowe do wyjazdów i zakupów za granicą - darmowe bankomaty tamże. To najlepsza oferta. Nie w jednym miejscu to piszą w necie ci co wiedzą o co chodzi. W połączeniu z walutomat.pl - lepszej opcji nie znajdziecie na tą chwilę - chyba że ktoś kasy nie liczy to nie ma znaczenia - może założyć konto tam gdzie najdrożej, tam gdzie ja bym nie założył PKO - itd. Nie lubię kolejek w oddziałach itd. O kulturze obsługi nie mówiąc itd. Konto założone on-line w parę minut. (też myślałem że nigdy z nimi nic nie będę miał wspólnego - no ale cóż, tel. w P4).

  • 0

    18. ~Karty mogliby mieć ładniejsze :  2015-02-28 11:39:00  host: ip-37-209-129-124.free.aero2.net.pl

    Karty mogliby mieć ładniejsze :) Już nie wspomnę że do konta złotówkowego i walutowego wyglądają identycznie :) MOżna się pomylić i dolcami albo ojro zapłacić w PL :)

  • 1

    19. ~dan  2015-02-28 14:55:43  host: host-176-221-120-161.dynamic.mm.pl

    obecny wizerunek karty to dno

  • 0

    20. ~  2015-02-28 15:14:23  host: user-164-126-28-31.play-internet.pl

    do 18 - faktycznie Sync (i pewnie alior) maja karty debetowe identyczne w PLN i innej walucie, co jest bezsensem

    ale jest ALIOR KANTOR - karty sa całkiem inne kolorystycznie, jednoznaczne (oznaczenia waluty wielkie jak wół), do tego maja o niebo lepsze przeliczniki niz alior/sync

    warto mieć własnie alior kantor jesli ktoś chce miec konta walutowe, mozliwość kupna/sprzedazy walut, karty itd

    oczywiscie wszystko bezpłatne, jak to powinno być w każdym banku

  • 0

    21. ~Nick  2015-03-02 16:34:48  host: 109.196.45.162

    Widzę że bardzo dużo pozytywnych komentarzy o tym banku. Ja sama mam konto w tmobile usługi bankowe od samego początku i jestem bardzo zadowolona. Koleżanki skarżą się na swoje banki, że jakieś błędy czy problemy, a ja przynajmniej mam spokój i nie narzekam.

Dodaj swoją opinię