Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alior i P4 sprzedają nawzajem swoje usługi

Alior i P4 sprzedają nawzajem swoje usługi

WitekT 31 Maja 2010 12:50

0 0
Pracownicy Alior Banku dzwonią do losowo wybranych klientów i zachęcają ich do zakupu abonamentu w sieci Play. Z kolei P4 dzwoni do własnych klientów i namawia do założenia konta w Aliorze - pisze Gazeta Wyborcza.

To część pilotażowego projektu, który Alior Bank przeprowadza wspólnie z P4. Pilotaż obejmuje 10 tys. klientów banku i operatora. Z informacji Gazety Wyborczej wynika, że dalszy los projektu zależy od efektywności pilotażu. Jeśli obie strony będą zadowolone z liczby "przyniesionych" przez swojego partnera klientów, akcja będzie rozszerzona na wszystkich klientów P4 i Aliora.


Źródło tekstu: Gazeta Wyborcza     

Dodaj do:
w sumie: 53
  • 0

    34.  2010-05-31 19:14:24

    DZWONISZ ZE SKARGA I PLACISZ ZA POLACZENIE Z BOK WIEC Z TWOJEJ KIESZENI TO IDZIE. ZLE MNIE ZROZUMIALAS ALBO JA TAK JASNO NAPISALAM:)))

  • 0

    35.  2010-05-31 19:18:04

    No niejasno, niejasno:)

  • -1

    36. ~  2010-05-31 19:25:46  host: f96-055.opera-mini.net

    Ewa jak prześladują i molestują to na policję złóż doniesienie;-)

  • 1

    37.  2010-05-31 19:29:11

    A złożę, myślisz, że nie znajdą Cię?:> I serio nie róbmy tu prywaty..:D

  • 0

    38.  2010-05-31 19:31:59

    zalezy jak kto molestuje trzeba sie zastanowic na co skarge skladac:)))i gdzie bo ta blue instytucja tez dziala jak chce:)))

  • 0

    39. ~ossy  2010-05-31 19:36:59  host: public49845.cdma.centertel.pl

    To na razie tylko pilotaz wiec nie do kazdego zadzownia (10 tys klientow banku i operatora) zakladajac ze samych klientow abonamentowych w Play jest ponad 1,5 mln osob.

  • 0

    40.  2010-05-31 19:42:54

    Ja bym sobie poradziła, nie ma problemu:D

  • 0

    41.  2010-05-31 19:44:15

    kazdemu wydawac sie to bedzie podejrzane wiec nie sadze zeby to wypalilo na dluzsza mete.obie firmy maja niezle propozycje,ale zalezy co komu pasuje prawda?

  • 0

    42. ~  2010-05-31 19:47:17  host: 213.108.248.91

    Ewa Ty ożywiasz ten portal:-)

  • 0

    43. ~panwplay  2010-05-31 19:56:06  host: apn-77-113-116-136.dynamic.gprs.plus.pl

    13 - jesteś dumny z tego, że postraszyłeś konsultanta sądem? I tak zadzwonią jak Twój nr wpadnie do bazy. Pracowałem w BOK-u i w telesprzedaży, więc wiem jak to wygląda. Konsultanci pobrechtali się z Ciebie ("hehe co za debil") i wrócili do pracy. Czasami rzygać się chce jak się słyszy takie teksty. Jakby nie można było normalnie odmówić...

  • 0

    44.  2010-05-31 19:57:08

    yolly tak, ale taka współpraca wydaje się nie fair. Ciekawa jestem, jak to wygląda od strony legalności - czy klienci Play wyrazili zgodę na przekazywanie ich danych innym firmom? Czy klienci o tym wiedzą? W Plusie od niedawna jest tak, przynajmniej w telesprzedaży, że klient musi wyrazić zgodę na każdą opcję osobno. @42 - Ja ożywiam? Niby jak, podlewam?:P

  • 0

    45.  2010-05-31 20:22:30

    Jezeli podpisali "cyrograf"na udostepnianie danych podmiotom partnerskim itp. w umowie to mozna tak funkcjonowac,ale to nie fair. Ja nie chcialabym zeby ktos mi dzwonil z propozycja jesli sie na to nie zgadzam ale to politka rynku "lapac klienta jak sie da". ktos kto ma glowe na karku wie jak sie przed tym bronic. chwale ere bo nie dzwonia do mnie z byle czym choc zgode podpisalam. sorki ale o plusie nie chce sluchac mam zle doswiadczenia z ta siecia i pozytywnej opini im nie wystawie chocby slonia w karafce na zlotym lancuchu obiecali. pozdrawiam!!!

  • 0

    46. ~nyczaj100  2010-05-31 20:23:16  host: chello087207116228.chello.pl

    Ciekawe, czy to się rozwinie w stronę karty cobrandowej, a jeszcze lepiej w kierunku płatnosci zblizeniowych telefonem lub naklejką dla telefonów bez chipa NFC?

  • 0

    47. ~...  2010-05-31 22:52:52  host: user-109-243-245-176.play-internet.pl

    @44 i 45 Przecież nie muszą się wymieniać danymi przed zaproponowaniem usług. Play dzwoni do swoich a Alior do swoich. Jak się klient zgodzi to jedni informują drugich że go zwerbowali, a po werbunku jedna i druga firma ma dane osobowe. ( obstawiam że jest jakaś procedura, która umożliwia weryfikację czy klient jest od partnera czy z ulicy) PS Poza tym anonimowość w dzisiejszych czasach to towar bardzo deficytowy.

  • 0

    48. ~  2010-05-31 23:17:20  host: p10-03.opera-mini.net

    Ewa swoim wdziękiem,urokiem i inteligentymi komentarzami:-)

  • 0

    49. ~  2010-05-31 23:26:20  host: p10-03.opera-mini.net

    inteligentnymi:-)

  • 0

    50.  2010-05-31 23:44:27

    @47 To, że jest to towar deficytowy nie znaczy, że mamy ślepo godzić się na wszystko co takie firmy wyprawiają. @48 co do wdzięku i uroku to dyskusyjne, co do inteligencji i komentarzy... Po prostu gdzieś muszę sobie pogadać, akurat padło na telepolis:P

  • 0

    51. ~%  2010-06-01 02:16:33  host: staticline18391.toya.net.pl

    ~antyplay gdyby nie Play nadal rozkoszowałbyś się cudownymi stawkami za minutę, zejdź więc proszę na ziemię. A to czy zamkniesz konto w Alior`ze jest dla tego banku bez znaczenia... :-]

  • 0

    52. ~  2010-06-01 12:29:40  host: t01-03.opera-mini.net

    Niektórzy to myślą, że jak się ma rachunek bankowy w PKO BP to telefon w Erze, jak w Alior Banku to w Play, jak w BZ WBK to w Orange, jak w BOŚ to w Plusie. Co za bezsens ! Ja mam obecnie abonament w Erze, a konto w BZ WBK i co, nie mogę ? Korzystam z tego co mi pasuje, a nie z ofert na siłę promowanych.

  • 0

    53. ~fifeXXX  2010-06-02 07:24:11  host: ip-94-42-42-152.multimo.pl

    niech tylko z P4 zadzwonia z oferta aliora, poleca cytaty ostatnich slow pilota siadajacego w Smolensku... 'ku**a mac' !!!

Dodaj swoją opinię