Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel zbudował sieć dla lotniska w Orlando

Alcatel zbudował sieć dla lotniska w Orlando

WitekT 24 Listopada 2005 11:53

0 0
Terminale Orlando mMiędzynarodowe Lotnisko w Orlando - czwarte pod względem ilości przyjmowanych i odprawianych pasażerów lotnisko w Stanach Zjednoczonych - wdrożyło szereg bezprzewodowych i przewodowych produktów Alcatela. Posłużyły one do zbudowania niezawodnej i bezpiecznej sieci obsługującej pracowników lotniska i linii lotniczych oraz oferującej bezprzewodowy dostęp do Internetu dla podróżnych.W sieci zastosowano przełączniki z rodziny OmniSwitch, realizujące usługi w części szkieletowej i brzegowej, przełączniki i punkty dostępowe WLAN z serii Alcatel OmniAccess oraz wspólny system zarządzania Alcatel OmniVista, obejmujący także moduł kwarantanny Alcatel OmniVista Quarantine Manager oraz bezpieczeństwa OneTouch.

Alcatel Quarantine Manager w sposób automatyczny powstrzymuje ataki i próby nielegalnego wejścia do sieci. Administratorzy sieci mogą obecnie monitorować całą aktywność w sieci z poziomu jednej platformy, dzieląc użytkowników na grupy o różnych uprawnieniach i zapewniając bezpieczne połączenia dla personelu lotniska, ponad 60 linii lotniczych oraz 32 milionów pasażerów, którzy są obsługiwani w ciągu roku.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-210-75.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet