Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel zbudował sieć dla lotniska w Orlando

Alcatel zbudował sieć dla lotniska w Orlando

WitekT 24 Listopada 2005 11:53

0 0

Terminale Orlando mMiędzynarodowe Lotnisko w Orlando - czwarte pod względem ilości przyjmowanych i odprawianych pasażerów lotnisko w Stanach Zjednoczonych - wdrożyło szereg bezprzewodowych i przewodowych produktów Alcatela. Posłużyły one do zbudowania niezawodnej i bezpiecznej sieci obsługującej pracowników lotniska i linii lotniczych oraz oferującej bezprzewodowy dostęp do Internetu dla podróżnych.

W sieci zastosowano przełączniki z rodziny OmniSwitch, realizujące usługi w części szkieletowej i brzegowej, przełączniki i punkty dostępowe WLAN z serii Alcatel OmniAccess oraz wspólny system zarządzania Alcatel OmniVista, obejmujący także moduł kwarantanny Alcatel OmniVista Quarantine Manager oraz bezpieczeństwa OneTouch.




Alcatel Quarantine Manager w sposób automatyczny powstrzymuje ataki i próby nielegalnego wejścia do sieci. Administratorzy sieci mogą obecnie monitorować całą aktywność w sieci z poziomu jednej platformy, dzieląc użytkowników na grupy o różnych uprawnieniach i zapewniając bezpieczne połączenia dla personelu lotniska, ponad 60 linii lotniczych oraz 32 milionów pasażerów, którzy są obsługiwani w ciągu roku.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet