Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel zaimplementuje VoIP w firmie Sony

Alcatel zaimplementuje VoIP w firmie Sony

WitekT 3 Listopada 2005 17:06

0 0

Sony zdecydowało o wdrożeniu konwergentnych rozwiązań komunikacji IP oferowanych przez Alcatela w swoich oddziałach w Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii i na Łotwie.

Będą one obsługiwały 280 użytkowników, w tym 50 agentów contact center, oferując usługi telefonii IP, sieci lokalnej oraz centrum kontaktów, łącząc centralę Sony Nordics w Kopenhadze z 4 regionalnymi oddziałami za pośrednictwem tej samej konwergentnej sieci IP.
Sercem systemu jest serwer komunikacyjny IP Alcatel OmniPCX Enterprise wraz z telefonami IP z rodziny Alcatel IP Touch gwarantujący dostęp do zaawansowanych funkcji telefonicznych takich, jak: wybieranie rozmówcy po nazwisku, rozszerzone funkcje przekierowywania połączeń oraz możliwość korzystania z wielu dodatkowych aplikacji komunikacyjnych. Sony Nordics wdroży również rozwiązanie Alcatel OmniTouch Contact Center, które dzięki zastosowaniu inteligentnych mechanizmów routingu połączeń umożliwi obsługę klientów z całego regionu, na najwyższym poziomie. W przyszłości Sony planuje wykorzystywać do obsługi połączeń nie tylko telefony IP, ale również aplikację softphone Alcatel 4980.

Wybraliśmy Alcatela z kilku powodów, m.in. ze względu na elastyczność jego rozwiązań, która pozwala na dostosowanie usług komunikacyjnych do specyfiki naszej działalności, wymagań pracowników i klientów. Rozwiązanie Alcatela charakteryzuje się przy tym wysoką niezawodnością, zwiększa wydajność naszych pracowników, minimalizując czas przerw w pracy. W końcu scentralizowane zarządzanie upraszcza administrowanie całą siecią, które można realizować przy pomocy jednego interfejsu, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy - powiedział Flemming Lövgreen meneżer ds. IT w Sony Nordics.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-230-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet