Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel wprowadził model One Touch 756

Alcatel wprowadził model One Touch 756

sirmark 1 Lipca 2004 22:25

0 0

Alcatel zaprezentował nowy telefon komórkowy One Touch 756. Model ten, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, cechuje się dynamicznym wzornictwem i bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Posiada m.in. wbudowaną kamerę VGA, wyświetlacz TFT 262 tys. kolorów, funkcję wideo oraz odtwarza melodie zapisane w formacie MP3. Przy jego projektowaniu zwrócono szczególną uwagę na łatwe i wygodne korzystanie ze wszystkich funkcji telefonu.

Kamera pracująca w rozdzielczości VGA, umożliwia robienie zdjęć, animacji oraz co najważniejsze — klipów wideo o długości do 30 sekund każdy. Klipy wideo można przeglądać na pełnym ekranie oraz przesyłać do innych użytkowników MMS-em (w formacie 10﷓sekundowym) lub przez port podczerwieni do komputera. Można także ustawić wideoklip jako tło głównego ekranu, a także przypisać go do wybranego kontaktu z książki telefonicznej. Kamera wyposażona jest w progresywny zoom 8-krotny i samowyzwalacz.

Wszystkie elementy wzornictwa modelu One Touch 756 są dynamiczne – układ klawiatury, kształt obudowy czy przycisku "OK". Dostępne są do wyboru cztery kolory obudowy: niebieski, czerwony, zielony oraz srebrny.

Podobnie jak w poprzednich modelach telefonów, Alcatel przywiązuje dużą uwagę do bogatego zestawu dodatków multimedialnych. One Touch 756 posiada 20 polifonicznych dzwonków (32 tony, 128 instrumentów), cztery 15-sekundowe pliki MP3, zbiór zdjęć, pięć klipów wideo oraz dwie gry Java. Telefon jest wyposażony w pamięć o pojemności 4 MB i modem GPRS klasy 10, umożliwiający korzystanie z poczty elektronicznej, szybkie pobieranie nowych gier i aplikacji Java oraz innych dodatków. Alcatel nawiązał współpracę ze znanymi firmami z branży rozrywkowej, dzięki czemu użytkownicy mają bezpłatny dostęp do różnego rodzaju multimedialnej zawartości.
One Touch 756 jest dostarczany z bardzo prostym w obsłudze pakietem oprogramowania PC Suite, przeznaczonym dla użytkowników, którzy chcą korzystać z bardziej zaawansowanych możliwośc. Ponadto dostępna jest usługa internetowej skrzynki pocztowej, która umożliwia łatwe przesyłanie plików z komputera i pobranie ich do telefonu.

Model One Touch 756 jest telefonem trójzakresowym, a jego bateria umożliwia przeprowadzenie do 9 godzin rozmów lub do 250 godzin pracy w trybie czuwania.

Na polskim rynku telefon One Touch 756 będzie dostępny od połowy lipca, tylko w sieci sklepów Germanos, w cenie promocyjnej od 99 zł + VAT z aktywacją w sieci ERA, zaś bez aktywacji w cenie 999 zł + VAT.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet