Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel wprowadził model One Touch 756

Alcatel wprowadził model One Touch 756

sirmark 1 Lipca 2004 22:25

0 0
Alcatel zaprezentował nowy telefon komórkowy One Touch 756. Model ten, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, cechuje się dynamicznym wzornictwem i bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Posiada m.in. wbudowaną kamerę VGA, wyświetlacz TFT 262 tys. kolorów, funkcję wideo oraz odtwarza melodie zapisane w formacie MP3. Przy jego projektowaniu zwrócono szczególną uwagę na łatwe i wygodne korzystanie ze wszystkich funkcji telefonu.Kamera pracująca w rozdzielczości VGA, umożliwia robienie zdjęć, animacji oraz co najważniejsze — klipów wideo o długości do 30 sekund każdy. Klipy wideo można przeglądać na pełnym ekranie oraz przesyłać do innych użytkowników MMS-em (w formacie 10﷓sekundowym) lub przez port podczerwieni do komputera. Można także ustawić wideoklip jako tło głównego ekranu, a także przypisać go do wybranego kontaktu z książki telefonicznej. Kamera wyposażona jest w progresywny zoom 8-krotny i samowyzwalacz.

Wszystkie elementy wzornictwa modelu One Touch 756 są dynamiczne – układ klawiatury, kształt obudowy czy przycisku "OK". Dostępne są do wyboru cztery kolory obudowy: niebieski, czerwony, zielony oraz srebrny.

Podobnie jak w poprzednich modelach telefonów, Alcatel przywiązuje dużą uwagę do bogatego zestawu dodatków multimedialnych. One Touch 756 posiada 20 polifonicznych dzwonków (32 tony, 128 instrumentów), cztery 15-sekundowe pliki MP3, zbiór zdjęć, pięć klipów wideo oraz dwie gry Java. Telefon jest wyposażony w pamięć o pojemności 4 MB i modem GPRS klasy 10, umożliwiający korzystanie z poczty elektronicznej, szybkie pobieranie nowych gier i aplikacji Java oraz innych dodatków. Alcatel nawiązał współpracę ze znanymi firmami z branży rozrywkowej, dzięki czemu użytkownicy mają bezpłatny dostęp do różnego rodzaju multimedialnej zawartości.

One Touch 756 jest dostarczany z bardzo prostym w obsłudze pakietem oprogramowania PC Suite, przeznaczonym dla użytkowników, którzy chcą korzystać z bardziej zaawansowanych możliwośc. Ponadto dostępna jest usługa internetowej skrzynki pocztowej, która umożliwia łatwe przesyłanie plików z komputera i pobranie ich do telefonu.

Model One Touch 756 jest telefonem trójzakresowym, a jego bateria umożliwia przeprowadzenie do 9 godzin rozmów lub do 250 godzin pracy w trybie czuwania.

Na polskim rynku telefon One Touch 756 będzie dostępny od połowy lipca, tylko w sieci sklepów Germanos, w cenie promocyjnej od 99 zł + VAT z aktywacją w sieci ERA, zaś bez aktywacji w cenie 999 zł + VAT.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-217-140.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet