Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel One Touch Star w ofercie Play

Alcatel One Touch Star w ofercie Play

LuiN 18 Czerwca 2013 10:16

9 2

alcatel ot star Od 18. czerwca w ofercie Play dostępny jest smartfon Alcatel One Touch Star z ekranem AMOLED i dwurdzeniowym procesorem.

Alcatel One Touch Star ma 4-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, pokryty szkłem Gorilla Glass z dodatkową warstwą oleofobową redukującą zbieranie odcisków palców. Androida 4.1 rozpędza dwurdzeniowy procesor 1 GHz (MediaTek MT6577), uzbrojony w 512 MB pamięci RAM i grafikę PowerVR SXG531T. 4 GB pamięci wewnętrznej (2,4 GB dla użytkownika) rozbudować można za pomocą kart microSD o pojemności do 32 GB.

Aparat fotograficzny 5 Mpix ma funkcję autofocus i diodową lampę. Potrafi on rejestrować filmy HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Dodatkowa przednia kamerka VGA przyda się do rozmów wideo. Nie zabrakło HSDPA do 7,2 Mb/s, jest Bluetooth 4.0 i Wi-Fi b/g/n z funkcją Wi-Fi Direct.




Całość mieści się w obudowie o wymiarach 117,9 x 60,8 x 9,7 mm i masie 119,5 grama.

Zobacz: zmiany w cennikach telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 27
  • 1

    9. ~gucio  2013-06-18 12:55:51  host: egq212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uparli się wszyscy na te 512 RAM-u. Z podwojonym ten telefon dostały nowe życie

  • -1

    10. ~  2013-06-18 13:50:42  host: 194-61-69-178.rudcom.pl

    @7 A jakie to ma znaczenie? Z Alcatela została już tylko marka, produkty są jeszcze gorsze niż Huawei - słabe podzespoły zamknięte w obudowach z taniego plastiku, okraszone przestarzałym softem bez wsparcia. Typowa chińszczyzna do tanich abonamentów.

  • 0

    11. ~  2013-06-18 14:00:51  host: v60-11.opera-mini.net

    10 same bzdury

  • 0

    12. ~  2013-06-18 14:05:21  host: 5.39.60.107.serv4web.pl

    @10 same bzdury wypisujesz, te Nokie, Samsungi go gdzie mają fabryki? CHINY; plastikowe to są Samsungi. te firmy zdzierają za nazwę. wiele telefonów jest co mają lepsze czy porównywalne bebechy a kosztuja o wiele taniej. A Alcatela czy Huawei smartfony proponuje pouzywac, niejeden wypadnie lepiej od szajsunga.

  • 0

    13. ~dinopol  2013-06-18 14:13:25  host: 84-10-104-145.dynamic.chello.pl

    Podobny do star x36i te same parametry Mediatek 6589 cena ok.800zl ciekawe ile ten Alcatel kosztuje i jeszcze jedno nie obsluguja pasma UMTs 900Mhz.Ale to nie problem u producenta chinskiego jest mozliwosc zamowienia z tym pasmem

  • 0

    16. ~  2013-06-18 15:08:58  host: v49-09.opera-mini.net

    15 same bzdury

  • 0

    17. ~Alcatel  2013-06-18 15:17:48  host: 93.154.158.10

    @15 Większego steku bzdur dawno nie słyszałem.

  • 0

    18. ~lilo  2013-06-18 15:19:37  host: afie144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @15 to co powiesz o Apple produktach?

  • 0

    19. ~  2013-06-18 17:35:38  host: v46-06.opera-mini.net

    Brawo za cierpliwość wobec takiego semicretino ,,10,15,,(ile drahm placi wam genosin,polikot pederasten partei? 30?

  • 0

    20. ~Technolog  2013-06-18 19:15:24  host: 77-255-75-167.adsl.inetia.pl

    Jeśli ten będzie działał jak mój OT 993D to lepiej go unikać. Po czterech dniach od zakupu w Komputroniku wymiana płyty głównej, brak kontaktu z sim. Teraz po miesiącu restarty telefonu. Lagi takie że ślimak przy nim to kangur.

  • 1

    21. ~danny  2013-06-18 19:19:09  host: 77-255-102-183.adsl.inetia.pl

    Mam Alcatela One Touch Idol. Jest zajebisty. Żona ma Xperie L i ta się chowa do tego Alcatela. Naprawde warto. Nie ma co się bać !

  • 1

    22. ~uzytkownik  2013-06-18 20:43:34  host: c10-136.icpnet.pl

    mam x'popa, to ze komus jakies egzemplarze padly - zdarza sie kazdemu producentowi. szkoda ze ludzie maja zle skojarzenia z alcatelem bo sluchawkom tego producenta nie ma co zarzucic, a model idol to naprawde wysoka srednia polka!

  • 0

    23. ~  2013-06-18 20:46:00  host: gw3.ovh.net

    21 ja tez mam One Touch Idol od niedawna, wczesniej mialem SGS Advance ale upadl mi; ten mój Alcatel na pewno lepiej dziala i wyglada od tego Advance; popieram rowniec: nie ma co sie bac tych firm Alcatel, ZTE, Huawei czy innych co jeszcze do polskich operatorow nie dotarly. Lenovo ma tez fajne smartfony. ale niektorzy jak widac nie maja za bardzo pojecia i lubia przeplacac

  • 0

    24. ~Alcafan  2013-06-19 13:26:22  host: apn-95-40-41-9.dynamic.gprs.plus.pl

    Wypożyczałem do wypróbowania model Star i Idol Ultra w serwisie Wez Na Probe i przyznam, ze po tygodniowym tescie ..postanowiłem nabyć nowego Idol Ultra. Ta słuchawka jest po prostu rewelacyjna. Poza naprawdę b.dobrymi parametrami jej wykonanie bije na głowe plastikowego Galaxy czy kanciastą Z :(. Świetny come back Alcatela na rynek smartfonów!

  • 0

    25. ~Dan  2013-07-13 17:20:26  host: 88-199-45-64.matcom.com.pl

    Ok a co w przypadku jak bateria się zużyje? Czy można wymienić w Alcatel Idol?

  • 0

    26. ~pablito661  2013-07-23 00:22:43  host: dynamic-62-87-206-114.ssp.dialog.net.pl

    Polowa gada głupoty Alcatel one touch idol 6030x np ma nowe szkło od AGC -Dragon trail szkło..:) lepsze od gorila glass:) ! wyswietlacz ma bdb gestosc pixeli.. 4,7 cala na IPS i czujnik aut oswietlenia. jest bardzo czytelny w słoncu:) 1 gb ramu.. itd. powiem tak szczupły i swietnie lezy w dłoni. nie wiesza sie. chodzi płynnie jak masełko NA ŻELKu. zaprezentowany w styczniu 2013 w barcelonie..produkcja itd kwiecien-maj. Nie ma starycz bebechów, jest cienki bo ma nowe mniejsze podzespoły..trzyma od 1 pełnego dnia do 3 dni. wiem bo GO MAM, benchmark lepszy od SGS 1 :) Wad to trzeba szukac na sile. ma wszystko. słabe to ma tylko fotki przy słabym swietle ale w słocu ma pyszotka. video tez extra kreci w HD. ps TYLKO W POLSCE ALCATEL MA SLABA OPINIE..w reszcie krajów juz nie.. ciekawe czemu? moze szukamy wad na siłe bo kolega mowił?...

  • 0

    27. ~pablito 661  2013-07-23 00:27:14  host: dynamic-62-87-206-114.ssp.dialog.net.pl

    nie da sie ogółem wymienic bateriibo jest na stałę..ale wiecie..serwisy albo dadza nowy sprzet albo wylutauja zła i wsadza new..roznica taka ze 95% nie wymieni baterii sama w domu. ps połowa nowych dobrych teli juz ma BATERIE NIEWYMIENNA wiec..zadne nowum czy wada.. za 2 lata kupisz nowy tel:)

  • 0

    28. ~pilna spraawa  2013-08-11 11:14:53  host: user-31-175-74-197.play-internet.pl

    czy w alcatel one touch star sa video rozmowy?

  • 0

    29. ~pasci  2014-02-09 13:30:43  host: 193.239.63.11

    one touch star = pasci najgorszy telefon jaki mialem nigdy wiecej !

  • 0

    30. ~Mrrybamasterwplastikuskąpany  2014-04-09 10:58:12  host: 91-102-109-123.ip.skylogicnet.com

    Ile wam trzyma bateria w telefonie ALCATEL onetouchStar?