Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel One Touch Fire w rękach TELEPOLIS.PL

Alcatel One Touch Fire w rękach TELEPOLIS.PL

Piszemy o tym pierwsi WitekT 24 Lutego 2013 19:54

7 1
Udało nam się dostać do ręki Alcatela One Touch Fire. Niestety, nie miał zainstalowanego systemu, ale udało nam się zrobić kilka jego zdjęć.

Telefon wyposażony będzie w procesor Qualcomm Snapdragon 1 GHz, wyświetlacz ma 3,5 cala i rozdzielczość 320 x 480 pikseli. Aparat - 3,2 Mpix oraz baterię litowo-jonową o pojemności 1400 mAh.

W tym roku, oprócz Alcatela, pojawią się jeszcze telefony od ZTE, Huawei i LG.

alcatela one touch fire alcatela one touch fire alcatela one touch fire alcatela one touch fire

alcatela one touch fire alcatela one touch fire alcatela one touch fire




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: alcatel | one touch fire

w sumie: 30
  • 2

    11. ~  2013-02-24 21:49:11  host: brp127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    320 x 480... Szkoda więcej komentować :)

  • 1

    12.  2013-02-24 21:51:40

    Low-end i Polska pierwszym europejskim krajem w którym zadebiutuje- więcej nie trzeba nic mówić :>

  • 1

    13. ~xx  2013-02-24 21:56:35  host: 94.141.153.81

    udało nam się! udało nam się!!!

  • 1

    14. ~  2013-02-24 22:09:45  host: adoq229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pewnie cena będzie bardzo niska

  • 1

    15. ~Zbyszek  2013-02-24 22:13:49  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    A to nie przypadkiem HTC Wildfire S miał taką rozdzielczość, jeden z najpopularniejszych smartphonów w PL? Nie czarujmy się, nie każdy śmiga z iP5, Note2 czy Z10, gro ludzi potrzebuje ultra-tanich telefonów

  • 1

    16. ~AdamD  2013-02-24 22:36:31  host: 095160107197.warszawa.vectranet.pl

    Przypuszczam, że pierwsza działająca sztuka jaka znajdzie się w Polsce trafi na moje biurko :-) Bardzo jestem ciekaw jak to będzie wszystko wyglądało.

  • -2

    17. ~  2013-02-24 22:38:37  host: v58-16.opera-mini.net

    dadza za 1zl w taryfie za 20zl z 100-200 minut i 100mb plus lejek. do tego umowa na rok i kazdy kupi :D. sprzet tra)iczny. wrecz 256mb ram haha ekrany i procesory z przed 3 lat to sie tylko nadaje na rynek afrykanski dla biedoty takie zeczy tylko w t debile

  • -1

    18. ~Longin Pastuch  2013-02-24 22:52:54  host: cpz197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niezły pasztet ja pierd.... :-) Alcatel owszem sprzęt sieciowy np SDH, centrale telefonicznie, radiolinie, routery brzegowe, ale nieeeeeeee telefony :-))))

  • 1

    19.  2013-02-24 22:53:35

    To będzie telefon z systemem firefox. Stąd nazwa Fire. Alcatel zapowiedział, że wyprodukuje w tym roku modele z takim systemem.

  • -1

    20. ~ja  2013-02-24 22:55:07  host: ip-37-209-132-195.free.aero2.net.pl

    Tylko rozdzielczość wystarczy żeby nikt nie miał złudzeń gdzie jesteśmy!

  • 1

    21. ~Hopla  2013-02-25 01:11:11  host: host-119-160.mt.pl

    Niewiele lepszą specyfikację ma Lumia 610 i jakoś WP chodzi na niej. Wszystko zależy od systemu a jak tylko będzie tani ten model i działał przyzwoicie to ma szansę zdobyć wielu nabywców.

  • 1

    22. ~Miguel  2013-02-25 07:21:49  host: 89-76-108-212.dynamic.chello.pl

    Zdjęcia robione zapewne komórką (słabo), a tło to chyba wykładziny w MM lub Saturnie. Co udało się spotkać tam przedstawiciela handlowego Alcatela, który jeździ z tym telefonem od jakiegoś czasu? Poza tym artykuł napisany niemerytorycznie: "W tym roku, oprócz Alcatela, pojawią się jeszcze telefony od ZTE, Huawei i LG". Powiem więcej, wyjdą jeszcze Samsung, Nokia, Apple, HTC itd. Bez sensu! Przecież do końca roku pojawi się setka nowych telefonów. W TYM artykule nie ma słowa o systemie FirefoxOS, z jakim ma działać ten telefon, wtedy byłoby jasne, dlaczego to takie "innowacyjne". Artykuł napisany na kolanie, a do tego zrobione sztucznie dwa newsy o jednym Alcatelu...

  • 1

    24. ~dav  2013-02-25 08:34:28  host: apn-77-115-34-97.dynamic.gprs.plus.pl

    Zapowiada sie ciekawie. Oby sie przyjal na naszym rynku

  • 1

    25. ~  2013-02-25 09:11:35  host: v42-09.opera-mini.net

    22 aleś Ty czepialski... Witek daje Wam zajawkę o tym fonie, a w podzięce czepialstwo. Eh... Szkoda gadać.

  • -1

    26.  2013-02-25 09:43:23

    24co ciekawego masz w tym telefonie ? W chinach takie po 20$ chodzą z wysyłką do Polski i na dodatek mają DUALSIM . Ten telefon to totalny chłam dla klasy ubogiej, żeby szpanować dotykowym...

  • 1

    27. ~  2013-02-25 09:54:54  host: adso96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    seba12a, zdziwisz się - ludzię będą kupować ten telefon, a ty się podniecaj dalej swoim ajfonem...

  • 1

    28. ~sylwek  2013-02-25 10:11:34  host: v41-13.opera-mini.net

    Mój lg p500 ma taką rozdzielczość i na 3,2 cala źle nie wygląda,ale ten alcatel ma pewnie 3,5-4,5 cala więc może być różnie.xD

  • 0

    29. ~Marcin  2013-02-25 23:48:58  host: afbl249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ms 93 taką denna rozdzielczość ekranu ma większość samsungów z niższej półki np. galaxy ace ,galaxy mini 2 ,wave y.Pewnie fanboje szajsunga jakby to on wypuścił pisaliby że to rozdziałka wystarczająca ale jak inna firma wypuści takie tel to odrazu złom hehe

  • 0

    30. ~QASH  2013-07-11 23:33:35  host: user-188-33-86-76.play-internet.pl

    320x480px na 3,5" to 165 ppi-kseloza ale dla mało wymagających użytkowników i tych jeszcze nieusmartfonionych, telefon w tej cenie i w miarę rozsądnym abonamencie będzie jak znalazł i na pewno znajdzie niejednego zadowolonego nabywcę wprowadzając go w świat smartfonów. Ewentualnie jak znalazł jako drugi telefon na używany sporadycznie numer kiedy nie chcemy ograniczać się do wyboru: albo bardzo tani smarfonik (z zamulonym w tym przypadku androidem) albo nic nie umiejący telefon czuwający miesiąc. Czas czuwania w zależności od sieci deklarują: 9 dni dla 3G i 11 dni dla 2G. Przystępnie dla taniego smartfonika leżacego 90% czasu bezczynnie :-) Ciężko wyrokować, trzeba najpierw przynajmniej pomacać chwilę z nim poobcować. Jak z dostępnością aplikacji?

  • 0

    31. ~MrMcu  2013-07-18 16:32:03  host: public16878.cdma.centertel.pl

    gunwo

Dodaj swoją opinię