Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel One Touch 556 już na rynku

Alcatel One Touch 556 już na rynku

sirmark 27 Grudnia 2004 20:28

0 0
alcatel ot556 TCL& Alcatel Mobile Phones wprowadza na rynek nowy model telefonu Alcatel One Touch 556 - charakteryzujący się wytrzymałą konstrukcją, wyposażony w najnowsze technologie i funkcje multimedialne oraz obudowę o unikalnych kształtach. Oferując funkcje i możliwości techniczne, których użytkownicy obecnie oczekują od telefonu m.in. wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz, wbudowaną kamerę VGA, polifoniczne dźwięki obsługiwane przez układ dźwiękowy Yamahy i odtwarzacz wideo, aparat ten posiada wszystkie cechy niezbędne dla osób często komunikujących się i podążających za trendami rynkowymi.Telefon, którego wygląd wywołuje emocje
Osoby, które lubią zwracać na siebie uwagę, znajdą w wyglądzie Alcatel One Touch 556 i szczególnym doborze materiałów wykorzystanych do jego konstrukcji, niezawodny środek do osiągnięcia zamierzonego efektu. Ekran otoczony szarym metalicznym obramowaniem oraz klawiatura pokryta nowym gatunkiem plastyku (dostępna w kolorach: niebieskim, czerwonym i szarym), tworzą jedną oryginalną całość bezpiecznie połączoną dzięki zastosowaniu płaskiego, szerokiego zatrzasku. Szeroki kwadratowy klawisz służący do wyboru opcji i zaokrąglone klawisze nawigacyjne, w połączeniu z multimedialną grafiką, nadają telefonowi nowoczesne i modne kształty.

Inteligentna kamera

Konstrukcja Alcatel One Touch 556 została podporządkowana osiągnięciu jednego celu: szybkości i prostoty korzystania ze wszystkich funkcji. Np. przy wykonywaniu zdjęć, naciśnięcie górnego klawisza nawigacyjnego spowoduje zarejestrowanie sekwencji 15 ujęć, które mogą być zapisane w formie 7-sekundowej animacji. Z kolei naciśnięcie dolnego klawisza umożliwia rejestrację zdjęcia wraz z dźwiękiem! Alcatel OT 556 to synonim łatwości użytkowania i szybkości dostępu do funkcji aparatu fotograficznego. Telefon przekształca się w aparat fotograficzny za naciśnięciem jednego przycisku. Jego funkcje są dostępne pod kolejnymi klawiszami 1,2,3,4: tryby ("prosty", "4 zdjęciowa animacja", "mozaika"), wybór poziomu jakości zdjęć (wysoka, standardowa, ekonomiczna), tryb fotografii kolorowych i czarno-białych czy regulacja jasności.

Alcatel One Touch 556 jest wyposażony w zintegrowany odtwarzacz wideo, z przykładowymi dwoma 30-sekundowymi klipami wideo. Wszystkie zdjęcia, grafiki i pliki wideo mogą być bez problemu przesyłane między telefonami komórkowymi (przez MMS-y lub port podczerwieni) lub pobrane przez połączenie GPRS WAP.

Świat multimediów

Nowy model telefonu zaprojektowano także z myślą o jak najszerszej współpracy z komputerami osobistymi. Pakiet oprogramowania "PC Suite" sprawia, że komunikacja przez port podczerwieni między obydwoma urządzenia jest bardzo ułatwiona. Przechowywanie zdjęć, ich modyfikacja, tworzenie animacji, dźwięków dzwonków i synchronizacja terminarzy między telefonem komórkowym i komputerem jest tak samo proste i wygodne, jak w trakcie pracy na normalnym PC.

Standardowo wraz z telefonem użytkownik otrzymuje ciekawy zestaw multimediów – zdjęć, grafik, dźwięków, 40 polifonicznych melodii, jak również 2 gry oraz 2 MB pamięci przeznaczonej do zapisywania dodatkowych gier i aplikacji Java.

Alcatel OneTouch 556 jest dostępny w sieci IDEA, w cenie od 1 PLN.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~MJu  2005-07-10 17:19:00  host: dax192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś może coś powiedzieć na temat niezawodności tego telefonu?
    Na stronach Idei nie ma ani słowa, że ma aparat - kamerę.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-205-228-50.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet