Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel One Touch 556 już na rynku

Alcatel One Touch 556 już na rynku

sirmark 27 Grudnia 2004 20:28

0 0

alcatel ot556 TCL& Alcatel Mobile Phones wprowadza na rynek nowy model telefonu Alcatel One Touch 556 - charakteryzujący się wytrzymałą konstrukcją, wyposażony w najnowsze technologie i funkcje multimedialne oraz obudowę o unikalnych kształtach. Oferując funkcje i możliwości techniczne, których użytkownicy obecnie oczekują od telefonu m.in. wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz, wbudowaną kamerę VGA, polifoniczne dźwięki obsługiwane przez układ dźwiękowy Yamahy i odtwarzacz wideo, aparat ten posiada wszystkie cechy niezbędne dla osób często komunikujących się i podążających za trendami rynkowymi.

Telefon, którego wygląd wywołuje emocje
Osoby, które lubią zwracać na siebie uwagę, znajdą w wyglądzie Alcatel One Touch 556 i szczególnym doborze materiałów wykorzystanych do jego konstrukcji, niezawodny środek do osiągnięcia zamierzonego efektu. Ekran otoczony szarym metalicznym obramowaniem oraz klawiatura pokryta nowym gatunkiem plastyku (dostępna w kolorach: niebieskim, czerwonym i szarym), tworzą jedną oryginalną całość bezpiecznie połączoną dzięki zastosowaniu płaskiego, szerokiego zatrzasku. Szeroki kwadratowy klawisz służący do wyboru opcji i zaokrąglone klawisze nawigacyjne, w połączeniu z multimedialną grafiką, nadają telefonowi nowoczesne i modne kształty.

Inteligentna kamera

Konstrukcja Alcatel One Touch 556 została podporządkowana osiągnięciu jednego celu: szybkości i prostoty korzystania ze wszystkich funkcji. Np. przy wykonywaniu zdjęć, naciśnięcie górnego klawisza nawigacyjnego spowoduje zarejestrowanie sekwencji 15 ujęć, które mogą być zapisane w formie 7-sekundowej animacji. Z kolei naciśnięcie dolnego klawisza umożliwia rejestrację zdjęcia wraz z dźwiękiem! Alcatel OT 556 to synonim łatwości użytkowania i szybkości dostępu do funkcji aparatu fotograficznego. Telefon przekształca się w aparat fotograficzny za naciśnięciem jednego przycisku. Jego funkcje są dostępne pod kolejnymi klawiszami 1,2,3,4: tryby ("prosty", "4 zdjęciowa animacja", "mozaika"), wybór poziomu jakości zdjęć (wysoka, standardowa, ekonomiczna), tryb fotografii kolorowych i czarno-białych czy regulacja jasności.

Alcatel One Touch 556 jest wyposażony w zintegrowany odtwarzacz wideo, z przykładowymi dwoma 30-sekundowymi klipami wideo. Wszystkie zdjęcia, grafiki i pliki wideo mogą być bez problemu przesyłane między telefonami komórkowymi (przez MMS-y lub port podczerwieni) lub pobrane przez połączenie GPRS WAP.
Świat multimediów

Nowy model telefonu zaprojektowano także z myślą o jak najszerszej współpracy z komputerami osobistymi. Pakiet oprogramowania "PC Suite" sprawia, że komunikacja przez port podczerwieni między obydwoma urządzenia jest bardzo ułatwiona. Przechowywanie zdjęć, ich modyfikacja, tworzenie animacji, dźwięków dzwonków i synchronizacja terminarzy między telefonem komórkowym i komputerem jest tak samo proste i wygodne, jak w trakcie pracy na normalnym PC.

Standardowo wraz z telefonem użytkownik otrzymuje ciekawy zestaw multimediów – zdjęć, grafik, dźwięków, 40 polifonicznych melodii, jak również 2 gry oraz 2 MB pamięci przeznaczonej do zapisywania dodatkowych gier i aplikacji Java.

Alcatel OneTouch 556 jest dostępny w sieci IDEA, w cenie od 1 PLN.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~MJu  2005-07-10 17:19:00  host: dax192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś może coś powiedzieć na temat niezawodności tego telefonu?
    Na stronach Idei nie ma ani słowa, że ma aparat - kamerę.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet