Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel-Lucent utrzymuje pozycję lidera

Alcatel-Lucent utrzymuje pozycję lidera

LuiN 13 Stycznia 2009 12:20

0 0

  Alcatel-Lucent poinformował, że utrzymał pozycję lidera na rynku stacjonarnego dostępu szerokopasmowego. Obecnie na całym świecie co trzeci abonent stacjonarnego łącza o wysokiej przepustowości korzysta z dostępu do sieci dzięki systemom Alcatela-Lucenta.

Według raportu firmy analitycznej Dell’Oro, Alcatel-Lucent zainstalował dotąd 180 mln linii, z czego 6,1 mln przypada na III kwartał 2008 roku. W ten sposób zdobył 34,9% udziałów w rynku multiplekserów DSLAM i utrzymał pierwsze miejsce w tej kategorii.
Alcatel-Lucent jest również najważniejszym graczem na rynku rozwiązań IP DSLAM oraz w sektorze VDSL, gdzie jego udziały wynoszą odpowiednio 32,6% i 34,2%. Ponadto plasuje się na pozycji regionalnego lidera w Ameryce Północnej, Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie oraz w pozostałych regionach świata za wyjątkiem Dalekiego Wschodu, gdzie zajmuje drugie miejsce.

Źródło tekstu: Alcatel-Lucent     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~mi  2009-01-13 14:07:33  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    duzy powazny koncern ale ich platforma typu III w Simplusie i Mixplus4 nadal nie nalicza oplat za wap/gprs w czasie rzeczywistym mimo ze regulamin usług mówi co innego

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-254-212.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet