Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel-Lucent przedstawia rozwiązanie do zdalnej ochrony laptpopów

Alcatel-Lucent przedstawia rozwiązanie do zdalnej ochrony laptpopów

LuiN 21 Października 2009 17:23

0 0
Alcatel-Lucent wprowadził na rynek system ochrony laptopów OmniAccess 3500 Non-Stop Guardian w wersji USB na bazie urządzeń abonenckich z serii MiFi Intelligent Mobile Hotspot firmy Novatel Wireless.Routery MiFi Intelligent Mobile Hotspot 2352 i 2372 dysponując wbudowanym modemem 3G, rozdzielają w bezpieczny sposób łącze szerokopasmowe do wielu użytkowników urządzeń WiFi.

Dzięki wykorzystaniu sieci 3G, GPS-u i automatycznej wirtualnej sieci prywatnej (VPN) OmniAccess 3500 zapewnia zdalne zarządzanie firmowymi laptopami, jak i ich namierzanie. Możliwa jest także zdalna ochrona i dezaktywacja ("remote kill") w trybie ciągłym, nawet gdy laptop jest wyłączony lub odłączony od sieci internetowej.

NLG współpracuje z rozwiązaniami do zarządzania szyfrowaniem i poprawkami, dzięki czemu chroni zasoby i informacje przedsiębiorstw 24 godziny na dobę i umożliwia natychmiastowe instalowanie poprawek zabezpieczających na zdalnie pracujących laptopach.

Szerzej o urządzeniach MiFi marki Novatel pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Alcatel-Lucent, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-58-166.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet