Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel-Lucent przedstawia rozwiązanie do zdalnej ochrony laptpopów

Alcatel-Lucent przedstawia rozwiązanie do zdalnej ochrony laptpopów

LuiN 21 Października 2009 17:23

0 0

Alcatel-Lucent wprowadził na rynek system ochrony laptopów OmniAccess 3500 Non-Stop Guardian w wersji USB na bazie urządzeń abonenckich z serii MiFi Intelligent Mobile Hotspot firmy Novatel Wireless.

Routery MiFi Intelligent Mobile Hotspot 2352 i 2372 dysponując wbudowanym modemem 3G, rozdzielają w bezpieczny sposób łącze szerokopasmowe do wielu użytkowników urządzeń WiFi.

Dzięki wykorzystaniu sieci 3G, GPS-u i automatycznej wirtualnej sieci prywatnej (VPN) OmniAccess 3500 zapewnia zdalne zarządzanie firmowymi laptopami, jak i ich namierzanie. Możliwa jest także zdalna ochrona i dezaktywacja ("remote kill") w trybie ciągłym, nawet gdy laptop jest wyłączony lub odłączony od sieci internetowej.
NLG współpracuje z rozwiązaniami do zarządzania szyfrowaniem i poprawkami, dzięki czemu chroni zasoby i informacje przedsiębiorstw 24 godziny na dobę i umożliwia natychmiastowe instalowanie poprawek zabezpieczających na zdalnie pracujących laptopach.

Szerzej o urządzeniach MiFi marki Novatel pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Alcatel-Lucent, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-60-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet