Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel liderem telefonii korporacyjnej

Alcatel liderem telefonii korporacyjnej

WitekT 27 Września 2005 12:05

0 0

Najnowszy raport przygotowany przez firmę Canalys, a dotyczący rynku rozwiązań dla telefonii korporacyjnej w regionie EMEA (Europa, Środkowy Wschód, Afryka), przyznał palmę pierwszeństwa Alcatelowi za wyniki II kwartału tego roku. Firma zdobyła 16,4% udziału w rynku.

W opracowaniu wskazano, że dostawy Alcatela w tym czasie wzrosły o blisko 5,9% w porównaniu z tym samym kwartałem ubiegłego roku i były większe niż zanotowane przez cały rynek światowy i w regionie EMEA. Autorzy podkreślili również sukces serwerów komunikacyjnych z rodziny Alcatel OmniPCX w segmencie 100 i więcej portów, zwłaszcza w Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii oraz na Środkowym Wschodzie i w Afryce.
Alcatel OmniPCX Enterprise to platforma telefonii IP zaprojektowana pod potrzeby średnich i dużych firm, z unikalnymi możliwościami obsługi ruchu IP/TDM, które chronią dotychczasowe inwestycje i otwierają drogę do bezproblemowej migracji do środowiska komunikacji IP.

Raport jest dostępny on-line na stronie: www.canalys.com/pr/2005/r2005092.htm.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet