Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel liderem rynku central IP

Alcatel liderem rynku central IP

WitekT 12 Stycznia 2005 12:12

0 0

Agencja konsultingowa Frost&Sullivan przyznała Alcatelowi tytuł lidera rynku abonenckich central IP - IP PABX - w 2004 roku (ang. 2004 Frost&Sullivan Market Leadership Award), co odzwierciedla pozycję lidera firmy w Europie, zarówno biorąc pod uwagę wielkość dostaw linii abonenckich IP, jak i opartych na rozwiązaniach konwergentnych.

W roku 2003 Alcatel znalazł się w czołówce dostawców central IP PBX i tych umożliwiających przejście w przyszłości na IP, na Starym Kontynencie.

Alcatel utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera na tym rynku. Duża skala dostaw w połączeniu z ogromną ilością już zainstalowanych systemów oraz silną marką na rynku rozwiązań telekomunikacyjnych dla firm, dodatkowo wzmacniają jego pozycję lidera na rynku IP PBX w Europie twierdzi analityk telekomunikacyjny Frost & Sullivan Shomik Banerjee.
Według Frost & Sullivan, flagowe produkty IP Alcatela - serwery komunikacyjne: Alcatel OmniPCX Office przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw i Alcatel OmniPCX Enterprise dedykowany dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw wzmocniły w istotny sposób pozycję firmy. Systemy z rodziny Alcatel OmniPCX łączą w sobie tradycyjne, sprawdzone technologie komunikacji głosowej z zaawansowanymi platformami IP, służącymi do realizacji usługi telefonii IP i uruchamiania innych aplikacji.

Przy wyborze firmy kandydującej do nagrody Market Leadership Award, analitycy Frost & Sullivan brali pod uwagę obroty, udział w rynku, wzrost przychodu, rentowność i innowacyjność technologiczno-rynkową wiodących dostawców. Następnie firmy zostały ocenione przez wszystkich graczy na tym rynku i według własnych informacji źródłowych.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet