Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel Fierce XL - windowsowa niespodzianka

Alcatel Fierce XL - windowsowa niespodzianka

LuiN 10 Lutego 2016 21:55

7 1

alcatel onetouch fierce xl Bez szumnych zapowiedzi i choćby krótkiej notki prasowej Alcatel OneTouch Fierce XL trafił do sprzedaży w T-Mobile USA. Telefon pracuje pod kontrolą systemu Windows 10 Mobile.



Telefon ma 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, czterordzeniowy procesor 1,1 GHz (Snapdragon 210), 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, łączność HSPA+ i LTE, główny aparat 8 Mpix z diodową lampą i przednią kamerkę 2 Mpix oraz akumulator 2500 mAh.


W USA za tak wyposażony telefon bez umowy zapłacić trzeba niewiele bo tylko 140 dolarów.




Źródło tekstu: T-Mobile USA, wł     

Dodaj do:

Tagi: alcatel | alcatel fierce xl

w sumie: 19
  • 0

    1. ~Baltimorex  2016-02-10 22:44:48  host: blr3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na pierwszy rzut oka to jest dobra opcja dla mnie, co inni sądzą - hu nołs? Jak ognia unikam systemu szpieGugla. zmieścić się w 150 dulkach za taką ofertę - prawdopodobnie za 2 miechy będę mógł coś konkretnie ocenić:)

  • 1

    2. ~Grzybek  2016-02-10 22:49:05  host: user-164-127-12-104.play-internet.pl

    Cena bardzo dobra tylko szkoda, że telefon nie z WP8.1 tylko na Win10, czyli tak naprawdę na systemie w wersji beta ...

  • 0

    3.  2016-02-10 22:52:04

    Już się bałem, że będzie 1GB Ram a tu proszę 2GB. A na dodatek to budzetówka, chociaż snapdragon 210 jest porównywalny do starej 400tki.

  • 0

    4.  2016-02-10 22:53:45

    @2 beta? Wszystko prawie mi chodzi na lumii 735. Tylko hotspot i klawiatura (słownik), wymagają poprawki. Nie zauważyłem, więcej błedów.

  • 0

    5.  2016-02-10 23:33:12

    Na Win10 to pewnie nie ma Opery Mini?

  • 0

    6.  2016-02-10 23:37:55

    5, a_lex - jak najbardziej jest.

  • 0

    7.  2016-02-10 23:38:30

    @5 Jest opera mini, ale strasznie muli. Systemowa przeglądarka za to chodzi mega płynnie.

  • 0

    8.  2016-02-11 00:24:41

    W10Mobile to jest beta ;) Opera mini na WP to...taka trochę niedopracowana jak i inne aplikacje na WP. Po prostu większość firm olewa ten system i appki się często różnią jakością od tych na Andka/iOSa. Trudno w to uwierzyć, ale IE jest raczej w pełni sprawny i funkcjonalny. O ile na Andku możesz wybrać domyślną, FF czy wiele innych to na WP odwrotnie.
    Poza tym to cena dla USA zobaczymy czy u nas nie będzie 140, ale...140€ ;) Pewnie wyjdzie z 600zł lub nawet więcej, nie wiem czy nie wolałbym jakiejś Motoroli, używanego S4 z gwarancją w dobrym stanie czy może chińczyka z gwarancją w Polsce.
    @1
    Chcesz się dowiedzieć co robi Windows od Microsoftu ? Postaw na Linuxie wirtualną Windę i wyłącz mu wszystko co się da...Jakbyś sprawdził ilość prób połączeń to byś się zdziwił. Windows szpieguje tak samo jak Google. Różnica jest taka, że pewne rzeczy poprzez "mody" na Androidzie da się wyłapać, zablokować. Za to na WP jesteś w szponach szpiega. Powiem tak...Google nie jest pod tym względem lepsze niż M$ i Microsoft na 100% nie zachowuje się lepiej niż Google (zresztą tak samo Apple).

  • 0

    9. ~MAŃKUT  2016-02-11 01:25:53  host: 248-144.beskidmedia.pl

    Ósemeczka jakiś ty zdolny.

  • 0

    10. ~  2016-02-11 07:48:08  host: 188.146.11.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    dziewiateczka a tobie żal że jest lepszy od ciebie

  • 0

    11. ~hi,hi  2016-02-11 08:01:38  host: n30-06-07.opera-mini.net

    Treść wiadomości LuiN, nie daj sie!!!!!!!! Uźywaj coraz nowszych nickow, nie dojda do ładu hi,hi,hi,

  • 0

    12. ~=÷=  2016-02-11 08:07:57  host: user-94-254-224-64.play-internet.pl

    *11. Tez mam ta app cos.mi podal. Wszystko gra

  • 0

    13. ~  2016-02-11 09:15:30  host: 188.146.11.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @11 o czym ty bełkoczesz?

  • 0

    14. ~Punk  2016-02-11 09:35:11  host: apn-77-112-69-172.dynamic.gprs.plus.pl

    Lichy Snapdragon 210, mogli się postarać i dać chociaż 410 lub 415 i byłby fajny sprzęcik.
    Poza tym brakuje telefonów poręcznych typu Z3 Compact czy LG L7 II kompaktowych i poręcznych.

  • 0

    15. ~  2016-02-11 09:52:03  host: 8.37.224.159

    @14 sam jesteś lichy

  • 0

    16. ~13  2016-02-11 10:08:29  host: n20-07-06.opera-mini.net

    Przecie jesteś "fahowjedz"

  • 0

    17. ~maker3  2016-02-11 12:32:32  host: brk41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefon na zamówienie sieci komórkowej, jak prawie każdy w USA, więc żadnych szans na premierę na świecie.
    @14 SD210 jest porównywalny do SD400, więc nie taki lichy. Bardziej niż mocy to brakuje mu dodatkowych funkcji jak Miracast czy krokomierza.

  • 0

    18. ~Darek  2016-02-11 16:18:36  host: apn-77-114-101-133.dynamic.gprs.plus.pl

    Fajny, myślę że i u nas zlazłby nabywców. Tylko czy ta 10 chodzi poprawnie czy jeszcze "choruje"?

  • 0

    19.  2016-02-11 23:10:34

    A jakoś Opery Mini do Windowsa 8.1 na tablecie nie znalazłem :(
    Czy źle szukałem?

Dodaj swoją opinię