Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel dostarczył modemy ADSL Netii

Alcatel dostarczył modemy ADSL Netii

WitekT 11 Stycznia 2005 15:01

0 0

Netia w ramach promocji dla klientów korzystających z usługi dostępu szerokopasmowego Net24 oferuje w promocyjnej cenie 1 zł modemy ADSL dostarczone przez firmę Alcatel.

Użytkownicy usługi Net24 mogą wybrać modem SpeedTouch 330, natomiast dla osób zainteresowanych usługą BiznesNet24 są oferowane dwie wersje modelu SpeedTouch 510. Oba modemy zapewniają szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz jednoczesne korzystanie z usług telefonii stacjonarnej z wykorzystaniem jednej pary miedzianej i są dostępne w zestawach do samoinstalacji.
SpeedTouch 330 jest przeznaczony dla klientów indywidualnych i umożliwia podłączenie do pojedynczego komputera za pomocą interfejsu USB. SpeedTouch 510 i SpeedTouch 510(i) to z kolei modemy ADSL dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, wyposażone w jeden lub cztery porty Ethernet 10/100 BaseT. ST 510 jest dedykowany do współpracy z analogowymi liniami telefonicznymi, a ST 510(i) z cyfrowymi liniami ISDN.

Netia wprowadziła do swojej oferty usługę dostępu szerokopasmowego na bazie technologii ADSL w kwietniu 2004 r. Do chwili obecnej operator pozyskał już 19 tysięcy użytkowników tej usługi, a plany zakładają przekroczenie liczby 30 tys. klientów do końca 2005 roku oraz rozszerzenie gamy świadczonych usług.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet