Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel dostarczy sprzęt TP

Alcatel dostarczy sprzęt TP

WitekT 21 Czerwca 2005 13:30

0 0
Telekomunikacja Polska wybrała Alcatela na jednego z dwóch dostawców urządzeń DSLAM, wykorzystywanych do świadczenia usług Neostrady i Internetu DSL.

Zawarta umowa ramowa obowiązuje do końca roku, a jej jej maksymalna wartość ma wynieść 6 mln euro. Pierwsze dostawy urządzeń Alcatela planowane są na przełomie sierpnia i września.

Decyzja o rozszerzeniu listy dostawców ma na celu stworzenie konkurencji na rynku oferentów DSLAM. Do tej pory jedynym dostawcą DSLAM dla TP był Lucent Technologies, który dostarczył usług i sprzętu za 100 mln euro.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-219-248.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet