Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Album Nokia w sieci sklepów FotoJoker

Album Nokia w sieci sklepów FotoJoker

sirmark 4 Grudnia 2004 13:36

0 0

nokia imagealbumJuż od grudnia 2004 w sieci sklepów FotoJoker pojawi się w sprzedaży Album Nokia. Jest to urządzenie służące do przechowywania cyfrowych zdjęć, plików wideo i wiadomości. Na 20 GB pamięci można zapisywać materiały pobrane z telefonu komórkowego lub cyfrowego aparatu fotograficznego i wyświetlać je na ekranie telewizora za pomocą pilota. Album Nokia będzie można kupić w cenie 1499 PLN lub w sprzedaży ratalnej – 18 rat po 99 PLN.

Album Nokia może pomieścić 20 GB materiałów, które można łatwo wyświetlać i rozmieszczać na ekranie telewizora. Wystarczy więc zrobić zdjęcie kompatybilnym telefonem komórkowym lub cyfrowym aparatem fotograficznym i przenieść je do Albumu przez port podczerwieni, bezprzewodowe łącze Bluetooth, złącze USB lub przy użyciu karty pamięci MMC lub SD.

Cyfrowe zdjęcia, pliki wideo i wiadomości zapisane w Albumie Nokia można wyświetlać na ekranie telewizora w postaci miniatur, w trybie pełnoekranowym lub jako pokaz slajdów. Wygodny graficzny system obsługi umożliwia także porządkowanie materiałów. Dzięki niemu można tworzyć własne foldery, porządkować zdjęcia w widoku miniatur, zmieniać nazwy plików, a nawet dodawać do nich komentarze. Można również powiększać zdjęcia i obrazki, a także regulować ich jasność i kontrast.
Zdjęcia przechowywane w Albumie Nokia można bez problemu przenieść z powrotem do telefonu lub cyfrowego aparatu fotograficznego. Album Nokia można również podłączyć przez złącze USB do zewnętrznej nagrywarki CD, by wykonać kopię zapasową zapisanych w nim plików, albo do komputera PC w celu przeniesienia materiałów na dysk twardy.

Na dysku twardym Albumu Nokia dostępne są dwie aplikacje, które można pobrać do kompatybilnego telefonu. Jedna z nich, Remote Control, umożliwia używanie telefonu jako pilota do albumu, druga zaś, Message Storage, służy do przesyłania wiadomości z telefonu do Albumu Nokia. Przesłane wiadomości można zapisać w Albumie. Aplikacje te działają w następujących telefonach: Nokia 7650, Nokia 7610, Nokia 7600, Nokia 6600, Nokia 3660 oraz Nokia 3650. Nokia 6670 Nokia 6630, Nokia 3230 Nokia 6020.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet